What's new

PROBLEME CU PLANTUTA?

nu stiam ce e cu saculetu ala...cum am mai repetat sunt la inceput de drum...am fumata din mama si a fost buna....da nu arata la fel ca mama
 

dubite

Member
am observat ca a iesit acel saculet da nu stiu ce este ?? ma poate ajuta cineva?



stiam ca e fata


si mai am o problema...observ ca se usuca pistili aia de ies ? stie cineva ce o avea ?

cum stiai ca e fata daca intrebi ce e saculatul ala? poate este vorba de Lovrin #1 feminised...
Acum lasand gluma, stii cumva ceva despre parintii acestei plante sau ai fumat mama si "te-a spart"?
 

vasile

Well-known member
Veteran
Deja imi inchipui tot scenariul ...


Seminte cumparate de la un dealer/prieten , dealer/prieten cules seminte de pe camp , poftim coaie eu am crescut asta , uite ia si fumeaza aici sa vezi cum e , tu crezand ca semintele sunt din iarba aia le-ai luat , el ti-a dat seminte de haldan tu crezand ca e ceva ok ai crescut , cand o sa te duci la el o sa iti zica ca n-a fost lumina suficienta , pamant bun , fertilizatori sau cine stie ce scuze penibile.
 
G

gibonelu'

Am si eu o problema, am germinat o samanta de green-o-matic in pamant, azi dimineata a iesit si acuma s-a ingalbenit urat :watchplant: mai are vreo sansa sa creasca? :cry:
 

Attachments

  • IMG_0010 (Medium).jpg
    IMG_0010 (Medium).jpg
    88.1 KB · Views: 19

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
seedlingului ala ii lipseste in primul rand un cotiledon. poate sa isi revina, dar incet.
 
Deja imi inchipui tot scenariul ...


Seminte cumparate de la un dealer/prieten , dealer/prieten cules seminte de pe camp , poftim coaie eu am crescut asta , uite ia si fumeaza aici sa vezi cum e , tu crezand ca semintele sunt din iarba aia le-ai luat , el ti-a dat seminte de haldan tu crezand ca e ceva ok ai crescut , cand o sa te duci la el o sa iti zica ca n-a fost lumina suficienta , pamant bun , fertilizatori sau cine stie ce scuze penibile.


nu frate chiar eu am gasit seminta intr-un mug
 
nu stiu ce sa intampla cu buzi se usuca si nu ar trebui ca sunt tineri...cine ma poate ajuta
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    36 KB · Views: 22
  • 2.jpg
    2.jpg
    43.8 KB · Views: 20
  • 3.jpg
    3.jpg
    33 KB · Views: 22
  • 4.jpg
    4.jpg
    26.5 KB · Views: 13
  • 5.jpg
    5.jpg
    28.4 KB · Views: 17
E

evilkid

yohji - ori e caldura mare, ori e suprafata de absorbtie a luminii prea mare si planta incearca sa o reduca(asa am citit undeva p forum)

marian - cate zile de flower are planta?
 
E

evilkid

la o luna de flower, este mult prea subdezvoltata. de unde ai luat seeds? e posibil sa fie rudi sau haldan....
 
Top