What's new

presa

MJgrow

Active member
da.. am auzit si eu ca l-a prins e unu...

Cu rosu scria... pistol cu gloante de cauciuc si marijuana. (nici daca era cianura nu aparea)

Si era o filmare pe o masa, cutite, pistolul respectiv, lunceag, un baston telescopic, si o tipla cu foc.

TOate impecabil, parca eram gata scoase spre vanzare : ))
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Sunt curios ce facea cu pistolul ala cu gloante de cauciuc dupa un cui sau doua. Se holba in teava ? Sau baga limba in ea sa vada daca ajunge la bilele de cauciuc ?
 

MJgrow

Active member
Pai te duci la prostest. Te duci sa fii solidar, sa fii prezent. Te mai intalnesti cu unul cu altul, mai vorbesti, mai discuti, iti mai spui oful, mai faci un foc, mai razi... ca orce om (roman indeosebi)

Probabil ca multi nu se asteptau sa ii ia la bani marunti. Ala cu focul la el, dar ala cu pistolul si robinetele, si cutitele, si ce cacat au mai gasit.

Ghinion... perchezitie. Se poate intampla orcand mai ales noaptea. A fost o capcana. Inapoi nu mai puteai da. O data ca ajungeai la ei, ori la sectie ori la sectie. :))
 

marian123

Member
Aveti vreo veste de la Marian in ultimile doua zile?

Tot timpul sunt prezent pe forum doar ca nu prea postez , doar ma uit sa vad ce se mai intampla si care e miscarea :)
Am fost si eu acum 2 zile la "Revolutie" sa vad care e combinatia si nu e nimic special , doar pancarde , injuraturi si alte nebunii . Am stat 1 ora apoi am plecat , sunt curios ce o iesii in final dupa toata "distractia" asta .
In caz ca a-ti crezut ca am fost eu tipul acela prins cu marijuana la mars , va inselati .

Sa traiti bine :)
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Pai ce v-am zis eu mai oameni buni. Incercati sa-i convingeti pe cei din generatia precedenta ca marijuana ar trebui legalizata si va scuipa in ochi . Punct
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
am fost si eu pe acolo... pe data de 15. a fost mare nebunie..sa fiu sincer zici ca era razboi.aruncau aia cu bombe din alea cu gaze lacrimogen, m-au alergat jandarmii(desi eu eram pasnic ..-chiar nu m-am dus sa ma bat sau sa am acte violente-) am vazut cum alearga oameni nevinovati, fara nicio vina si am trait s-o vad si pe asta...AU ARUNCAT CU GAZE LACRIMOGENE IN METROU!!!!! LA UNIRII, JOS !!! cat de bolnav sa fii? frate, erau copii, pensionari, parinti, tineri ce nu aveau legatura cu ce se intampla sus la asa zisa revolutie..........

si ca tot a venit vb de cuie la acest mars.. si eu mi-am facut vreo doua cuie dar mai retras.. chiar am zis ca doar de cuiul meu nu le pasa la jandarmi:) si chiar cred ca asa e.. aveau probleme mai mari decat sa ma prinda pe mine ca fumez uun joint amarat..

sanatate
 
am fost si eu ieri... nu a fost cine stie ce da ai dracu jandarmi cum am iesit de la metrou ne-au luat deoparte sa ne intrebe de acte, se uitau cu o privire gen ia uitei si pe dubiosii astia drogati :laughing::laughing::laughing: si nici nu fumasem nimic ca nu a fost destul cascaval de combinatie...
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Te doboara, intradevar, dar esti mai mult stoned decat high. Sau cel putin asa mi s-a parut mie. Eu am facut un fel de tinctura din rudy, iar efectul era un buzz puternic mai ales la nivelul picioarelor (de la genunchi in jos). Totodata cred ca mi-a crescut si tensiunea si mi-a dat oarece senzatie de panica, insa nimic de pierdut controlul. Efectul analgezic era insa accentuat, deci probabil ca erau multi canabiozi in ea.

Tinctura am facut-o dintr-o singura planta, plina cu tricomi, majoritatea laptosi. Mai intai i-am eliminat semintele, apoi am spalat buzii cu alcool izopropilic 99.6% si i-am lasat sa stea vreo jumatate de ora, l-am evaporat si pe urma am pus alcool alimentar de vreo 80%.

Nu as zice ca era chiar o tinctura, dar era destul de inchisa la culoare si foarte lipicioasa cand se evapora alcoolul.

I-am descoperit o intrebuintare mult mai eficace decat consumul intern. E foarte buna pentru frectii in cazul durerilor de spate.
 

Latest posts

Latest posts

Top