What's new

пожълтяване на листата

jhook

Member
така сега измерих го и се оказа 4е е нужно да слагаш 4 милилитра на литър сега и като цуфнат по-5 милилитра
мерих с оцет кулинар ябалков :dance013:


с какви торове работиш с дъч формула ли каза?
а стимулатори за растеж ензими ?
 

Makiaveli

Member
така сега измерих го и се оказа 4е е нужно да слагаш 4 милилитра на литър сега и като цуфнат по-5 милилитра
мерих с оцет кулинар ябалков :dance013:


с какви торове работиш с дъч формула ли каза?
а стимулатори за растеж ензими ?


точно така дъч-а ензими и роот стимулатор правя си разтвор както е описано даже доста по малко, от съображения понеже съм аутдор брат и нямам кой знае колко време да отделям при тях да не стане фал и да не мога да го неутрализирам. поливам прес 3 дена, като разтвора който е с ензими прес 6 дни.

всеки път ли да слагам оцет за да не се покачва пх?
 

jhook

Member
точно така дъч-а ензими и роот стимулатор правя си разтвор както е описано даже доста по малко, от съображения понеже съм аутдор брат и нямам кой знае колко време да отделям при тях да не стане фал и да не мога да го неутрализирам. поливам прес 3 дена, като разтвора който е с ензими прес 6 дни.

всеки път ли да слагам оцет за да не се покачва пх?
така правиш р-ра по схемата не по-малко !по-таблица за по4ва,
и добавяш по 4 милилитра на всеки литър оцет, няма как да се качи пове4е от 6.2 което ти е перфектния вариянт ок?:)
 

Makiaveli

Member
така правиш р-ра по схемата не по-малко !по-таблица за по4ва,
и добавяш по 4 милилитра на всеки литър оцет, няма как да се качи пове4е от 6.2 което ти е перфектния вариянт ок?:)

okay coollll :) мерси пак и пак ;)
 

jhook

Member
okay coollll :) мерси пак и пак ;)
споко ако има нщо пиши веднага и прилагай снимки да е ясно какво става с китките :wave:

п-п:можеш да полу4иш инфо и на скайпа дето ти го дадох:)
 

Makiaveli

Member
споко ако има нщо пиши веднага и прилагай снимки да е ясно какво става с китките :wave:

п-п:можеш да полу4иш инфо и на скайпа дето ти го дадох:)


казваш точния разтвор който е написан на етикета за дъча ензима и стимулатора, но аз го правя на половина и оцета да слагам на половина??? как мислиш? има логика...
 

bahura

Member
"така сега измерих го и се оказа 4е е нужно да слагаш 4 милилитра на литър сега и като цуфнат по-5 милилитра
мерих с оцет кулинар ябалков"

jhook ти е измерил колко оцет се слага на литер вода за да ти стане пх-то упримално! А вече колко тор ще сложиш дали малко повече или малко по малко от това което е указано в таблицата зависи от това как се чувстват растениятати! А тя в момента са гладни тъка, че слагаш 4мл оцет на литер вода и следваш тази таблица (това което е дадено за хидро!!!)

П.С. За напред си вземи пх регулатори: pH-grow, pH-bloom, pH+ не са скъпи (8-10лв)
 

Attachments

  • dutch formula.jpg
    dutch formula.jpg
    41.7 KB · Views: 40

Makiaveli

Member
"така сега измерих го и се оказа 4е е нужно да слагаш 4 милилитра на литър сега и като цуфнат по-5 милилитра
мерих с оцет кулинар ябалков"

jhook ти е измерил колко оцет се слага на литер вода за да ти стане пх-то упримално! А вече колко тор ще сложиш дали малко повече или малко по малко от това което е указано в таблицата зависи от това как се чувстват растениятати! А тя в момента са гладни тъка, че слагаш 4мл оцет на литер вода и следваш тази таблица (това което е дадено за хидро!!!)

П.С. За напред си вземи пх регулатори: pH-grow, pH-bloom, pH+ не са скъпи (8-10лв)

абе таблицата я имам и аз но не долавям в 1л. колко мада фака разтвор да сложа ..:tiphat:
 

Makiaveli

Member
сериозно ли не разбираш ?

еми па да никъде не пише нема как да разбирам. тоест разбирам грамажите който трябва да се смесят, никаде не е оказано в колко литра. от 1 седмица го ползвам.

пък и съм дроб 1 седмица...такаччееее.:dance013::dance013:


п.с естествено че на 1л. за балък ли ме взе ме коко-сче?
 
Торовете обикновено свалят пх,така че първо трябва да направиш хранителния разтвор и после да измериш и да корегираш,ако трябва:tiphat:
 
Top