What's new

пожълтяване на листата

Makiaveli

Member
пожълтяване на листата

хай и от мен гроъри пускам темата защото пожълтяването на листата може да се дължи на различни наблези !!
тоест може да е от доста неща, и тъи като писах 100 пъти в различни теми , само успях да разбера това което казвам (много неща) и нищо конкретно!!


долните ми листа пожалтяват!!! до сега всичко беше на ред знам че може да еот преторяване само тва.. длаи може да е от друго нещо :thank you:
 

bahura

Member
хай и от мен гроъри пускам темата защото пожълтяването на листата може да се дължи на различни наблези !!
тоест може да е от доста неща, и тъи като писах 100 пъти в различни теми , само успях да разбера това което казвам (много неща) и нищо конкретно!!


долните ми листа пожалтяват!!! до сега всичко беше на ред знам че може да еот преторяване само тва.. длаи може да е от друго нещо :thank you:
Когато започнат да пожълтяват долните листа то това е липса на азот... също може да има нарушение в пХ-то! Но най-вероятно се гладни!
Ти както гледаш аутдор е хубаво да използваш и някой органични торове... ако можеш си набави пилешка тор.. тя е богата на азот! А за цъфтеш можеш да използваш Гуано (прилепски изпражнения) тя са богати на фосфор и калий.
 

aeons

Member
пожълтяване

пожълтяване

Недостиг на азот:

28aht9w.jpg


Недостиг на цинк:

1zv61rb.jpg


Недостиг на фосфор:

2chlw8g.jpg


Недостиг на магнезии:

vrzk2p.jpg


Недостиг на калий:

2ch6xsm.jpg


Преторяване:

j0z880.jpg
 

bahura

Member
aeons ще те помоля да назоваваш источниците от които черпиш информация или снимков материал!!!

Тъка, че бъди тъка лубезен и го постави в поста си :good:?!
 

jhook

Member
aeons ще те помоля да назоваваш источниците от които черпиш информация или снимков материал!!!

Тъка, че бъди тъка лубезен и го постави в поста си :good:?!
а ти пък не си ли 4ел книгата ????:bump:КОНОП:bump::bump:
 
Тия снимки ги има в cannabiscafe.net и са ми много познати.Наистина е добре да се цитира:tiphat:
 

_Ina_

Active member
Veteran
Аха на4и ти си White widow в другия форум нали? познах по оградките и камъ4етата:)
 

Makiaveli

Member
така... ето малко пресни снимки долните листа са на цяло жълти, както и стеблата на самите листа и те ми изглеждат леко жълтеникави, моля се да е високо пх понеже сипах няколко капки оцет, нямах с какво да замеря не можах да намеря в събота вечер никаде нищо и така... дано не е фатално ако не е от пх.
 

Attachments

  • P100710_17.330003.JPG
    P100710_17.330003.JPG
    49 KB · Views: 27
  • P100710_17.340001.JPG
    P100710_17.340001.JPG
    37.9 KB · Views: 35
  • P100710_17.300003.JPG
    P100710_17.300003.JPG
    60 KB · Views: 24
  • P100710_17.330001.JPG
    P100710_17.330001.JPG
    48.5 KB · Views: 27

jhook

Member
така... ето малко пресни снимки долните листа са на цяло жълти, както и стеблата на самите листа и те ми изглеждат леко жълтеникави, моля се да е високо пх понеже сипах няколко капки оцет, нямах с какво да замеря не можах да намеря в събота вечер никаде нищо и така... дано не е фатално ако не е от пх.
как точно го даде оцета на растенията?
 

Makiaveli

Member
ами брат просто сипах лекинко в пръстта това е.. смисъл директно от капачката на оцета, не съм мешил с вода.
 

jhook

Member
ами брат просто сипах лекинко в пръстта това е..
колко лекинко?
абе не се прави така бре 4овек!! слага се във водата с която поливаш, и при постоянно поливане с едно и също ПХ полу4аваш правилната среда за китките сега разбра ли?
и иди серешту маг драйф в магазина за рибки да си купиш лакносови ленти4ки да си измериш ПХто, и махни тези мрежи става свърталище на бобуле4ки и не стига светлина на долните листа !!
виж последното ти растение е без мрежа и няма жълти листа!?
 

Makiaveli

Member
ееее, направо заприличах на някой пацул ... баси тапака каде съм!! ха... ами по 1-2 капки може би 1 мл. на китка. да не са пукнали утре ей... ще те намеря, дето ме измами.. (шегичка)

може би си прав за огражденията ми на следващото посещаване ги дисквалифицирам.

бтв: мерси отново за скайпа който ми даде сварши ми работа! ;)
 

jhook

Member
ееее, направо заприличах на някой пацул ... баси тапака каде съм!! ха... ами по 1-2 капки може би 1 мл. на китка. да не са пукнали утре ей... ще те намеря, дето ме измами.. (шегичка)

може би си прав за огражденията ми на следващото посещаване ги дисквалифицирам.

бтв: мерси отново за скайпа който ми даде сварши ми работа! ;)
супер 4е съм ти бил полезен :)

ако са 1-2 капки направо в по4вата нищо неможе да се слу4и споко :)

ще питам каква е пропорцията или аз ще е измеря за 1л. колко капки трябва да сипеш:)
даже сега ще го измеря и ще ти пиша:)
 
Top