What's new

poze outdoor 2010

MJgrow

Active member
pai daca vine frigu mare le bagi in casa sau le tai.. dar speram ca mai dureaza.. decomdata vremea tine cu noi maxim :)

bafta si ne auzim pe la recolta cu poze :)
 

MJgrow

Active member
small update...

din cat se observa fata de ultima saptamana, deja a inceput masiv sa faca bud de sus pana jos.

Pe fiecare crenguta, pe fiecare colt are buzi mai mici sau mai mari.

dscn2960.jpg


dscn2961f.jpg


dscn2962s.jpg


dscn2968j.jpg


dscn2971.jpg


dscn2972g.jpg



Am mai rupt din frunzele mari care acopereau buzii. Orcum are destule asa ca nu vad ce rau sa ii fi facut.

Nu stiu cum sa procedez... sa o las asa sau sa o mai cosmetizez de buzi mici care nu au sanse asa mari sa creasca pana in final...
 

swimi

Member
Black Widow de la femaleseeds (xline). 28.09.2010 Cred ca sunt cam in urma!
 

Attachments

  • IMG_0132.jpg
    IMG_0132.jpg
    110.7 KB · Views: 22
  • IMG_0131.jpg
    IMG_0131.jpg
    74.4 KB · Views: 19
  • IMG_0130.jpg
    IMG_0130.jpg
    63 KB · Views: 18
  • IMG_0129.jpg
    IMG_0129.jpg
    53.1 KB · Views: 15
  • IMG_0128.jpg
    IMG_0128.jpg
    83.3 KB · Views: 16

zeeland

Member
mai, ce de activitate de ieri pana azi:)

mjgrow-faine plante, faina folie;). se vede ca incepe sa miste serios la tine. nu cosmetiza nimic, in nici un caz buzi mai mici. daca chiar vrei, poti sa mai tai din frunzele mai mari, desi nu cred ca o sa faca vre-o diferenta in bine.

swimi-tare black widow-ul. sativa suparata.

arigog-misteaux padurice:). sa inteleg ca ai facut lst si tu? cel putin de aici asa pare. mai putin la the church.

sandale-frumoasa planta, prima poza imi place cel mai tare:good:
 

Gigel2

Member
21 zile de la aparitia pistililor

21 zile de la aparitia pistililor

:wave:probabil cei mai multi n`au avut curiozitatea sa intre pe threadul meu asa ca fac un scurt istoric si aici...
am 4 plante...doua kaya gold si doua wonder woman...aici o sa pun poze doar cu K.G.

plantele au iesit din pamant pe 1 august si au inflorit pe 7 septembrie...
le tin in balconul meu orientat spre sud in ghivece de 8 litri...au cam 55 de cm...
am un aparat fooooarte prost...cel mai prost...dar poate o sa`ntelegeti ceva...
:artist:
 

Attachments

  • IMAG0463.jpg
    IMAG0463.jpg
    35.9 KB · Views: 17
  • IMAG0461.jpg
    IMAG0461.jpg
    33.3 KB · Views: 16
  • IMAG0454.jpg
    IMAG0454.jpg
    58.9 KB · Views: 16
  • IMAG0453.jpg
    IMAG0453.jpg
    56.1 KB · Views: 13
  • IMAG0460.jpg
    IMAG0460.jpg
    24.9 KB · Views: 18

zeeland

Member
salut gigel!

nu-i rau deloc ptr plante iesite pe 1 august. sa sti ca chiar ma mir ca s-au facut atat. si ww-urile sunt tot la fel sau mai mici?

l.e.: m-am uitat pe threadul tau. per total, eu zic ca este f ok.
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
anul trecut am pus in iulie in ghivece de 14 cm (mult mai mici ca ale tale) si in toamna din 5 plante am scos cam 200 gr :D
arata foarte bine. o sa fie o recolta ok. destul cat sa poti indura iarna ca apoi sa incepi urmatorul sezon :D
 

Gigel2

Member
eu sper sa scot cam 50-60 de grame pentru ca doar kaya gold arata cat de cat bine...una dintre wonder womene creste binisor si alert (s`apropie de dimensiunile si potenta plantelor de kayaGold) dar aialalte e...minuscula si urata...45 de cm si 8 noduri...fara ramificatii...ugly bitch... beach :))
 

zeeland

Member
probabil ca sunt ultimele poze cu planta asta ptr ca in cateva zile am sa o recoltez. s-ar putea sa para cam devreme dar fiind nl cu afgani....daca o mai las mult poate nu am sa pot articula o propozitie dupa 3 fumuri
planta intreaga si o inflorescenta intreaga


si cateva macrouri cu zaharelul


i-am facut ieri un test si prima reactie a membrilor comisiei de testare, cam la 5 min dupa 2 fumuri a fost: "aaaai de pwla mea"
n-as zice ca este cea mai tare canepa pe care am fumat-o vre-o data, dar este printre cele mai tari, clar.

am mai recoltat cheese si aurora indica dintre plantele pe care le am la guerilla. sper sa pun ceva poze cu papaya si sativele de la royal queen seeds, inainte sa le vina si lor randul.
 
E

evilkid

ar mai avea de stat 2 sapt, poate chiar 3...oricum...MAXIM! felicitari si spor la trimming :D
 

zeeland

Member
mjgrow, merci man! si la tine-i frumos..ne felicitam reciproc:)
salut ardeleanule:wave:
snake boy, salutare! long time no see:thank you:
stiu, evilkid, ca ar mai avea de stat. si crede-ma ca nu sunt 100% de decizia de a recolta in cateva zile. practic este impotriva la ce as sfatui si eu daca m-ar intreba cineva. chestia este ca, intradevar, observarea trichomilor este cea mai buna metoda de stabilire a momentului recoltarii. dar....o metoda poate si mai buna este metoda testarii :D probabil ca din mom asta buzii nu ar mai creste mult. adica calixurile sunt deschise 90%, nu stiu...poate inca 5-10% ar mai creste. si daca high-ul este super acuma, ma gandesc ca ar fi pacat sa mai las sa treaca f tare inspre couchlock.
 
G

gorbaciov

gantz spune foarte bine.... ca sa faci o diferenta poti recolta niste buzi sau chiar o planta si asa vei face diferenta ... tu sti cel mai bine ... felicitarii
 
Top