What's new

poze outdoor 2010

O

ovexs

Am pus si eu cateva poze :) :dance013:
 

Attachments

  • SNC01886.jpg
    SNC01886.jpg
    71.4 KB · Views: 14
  • SNC01888.jpg
    SNC01888.jpg
    58.5 KB · Views: 23
  • SNC01901.jpg
    SNC01901.jpg
    64.5 KB · Views: 18
  • SNC01918.jpg
    SNC01918.jpg
    76.6 KB · Views: 20
E

evilkid

foarte tare:D nu prea seamana cu ind. o sa pun diseara o poza cu un bud de industriala
 
E

evilkid

industrial hemp bud

picture.php


canepa industriala a terminat. 80% din ea e deja uscata definitiv
 
O

ovexs

industrial hemp bud

picture.php


canepa industriala a terminat. 80% din ea e deja uscata definitiv


Nu pare deloc sa semene cu a mea ..doar poza asta o ai? ai facut un joint din ea? ce miros are asta si cum a fost jointu? :D
 
E

evilkid

Nu pare deloc sa semene cu a mea ..doar poza asta o ai? ai facut un joint din ea? ce miros are asta si cum a fost jointu? :D

plm..doar poza asta o am ca restu erau uscate sau cu foarte putini buzi (3-4g/planta)

in j a fost alt weed :D
 
O

ovexs

plm..doar poza asta o am ca restu erau uscate sau cu foarte putini buzi (3-4g/planta)

in j a fost alt weed :D

Ok atunci mai astept 1 luna si le retez, ca vreau pe 1 oct cand incep facultatea sa ma duc spart la deschidere :))

O sa fac si un smoke report daca e ceva bun + cateva poze speciale pt haifaiv sau feisbuc :))
 

edster

Member
cred ca a venit momentul sa postez si io ceva poze cu plantutele mele...nu ma intrebati ce strainuri sunt ca am jucat sah cu ele si numai stiu.
 
F

fabba

@ semnatura vezi ca e "aici sus ma distrez de minune" :wave:
off topic un pic, e o vorba editata de mine si de prietenii mei, nu prea are legatura cu versul lui dragonu sau ceva, poate a fost o sursa de inspiratie, oricum e de mult asa semnatura :D
 

zeeland

Member
:good:

faina treaba edster. chiar asteptam ceva vesti de la tine. se vede ca clima este mult mai blanda pe acolo. daca bine tin minte, si anul trecut ai recoltat cu vre-o luna mai rpd decat in ro.
 

zeeland

Member
cateva poze cu ce plante mai am eu pe la guerilla. este destul de important sa nu-mi ajunga la inaltime f mare asa ca le-am facut lst (mai pe romaneste le-am tras inspre pamant de cand erau mici). momentan tulpina principala este, practic, culcata pe jos si toate crengile laterale sunt orientate mai mult sau mai putin in sus.

astea 2 sunt papaya


ghs cheese


royal queen seed outdoor mix


aurora indica


si tulpina uneia dintre ele


nu-i deloc complicat de facut procedura asta si, ptr cine are probleme cu inaltimea, (cine nu are la guerilla) chiar merita incercata.
 

MJgrow

Active member
hai si eu cu un mic update.

Dupa cum se vede(cat se vede din poze) abia acum a inceput planta mai serios sa intre in flower.

Are 100 de mii de varfuri si varfulete si nu stiu cum sa fac. sa le mai reduc numarul la alea mici si sa ma concentrezi pe alea mai mari sau sa o las asa sa creasca ea cum stie mai bine.

poze:



06012010065.jpg


06012010067.jpg


06012010068.jpg
 
salut.. dak vrei mai lasale putin..si dupa iale pe alea mici si fumeazale.. eu deja am inceput sa o chelesc pe a mea de alea mai mici.. :-s crek pana e gata nu o sa mai aiba bud :)) huh :-s
 
Top