What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Porksodovy výplody a výpěstky

Witko69

Member
já Ti mám Original Delicatessen moc rád. Pro český outdoor jsou Reina Madre nebo Lily dokonalou sativou. Letos mám připravený projekt; Queen Mother si to rozdá s F6 Cum Laude. Pokusím se vytěsnit vliv Kali Mist a posílit vliv Královny Matky.
 

Porksoda

Member
já Ti mám Original Delicatessen moc rád. Pro český outdoor jsou Reina Madre nebo Lily dokonalou sativou. Letos mám připravený projekt; Queen Mother si to rozdá s F6 Cum Laude. Pokusím se vytěsnit vliv Kali Mist a posílit vliv Královny Matky.

pak tedy nezbývá, než popřát hodně štěstí s vytěsněním, aneb kdo si hraje, nezlobí :)
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
smoke report alice

smoke report alice

hned jak sem to vytáhnul ze sáčku, tak mě bouchla fakt silná ovocná vůně přes nos . osobně nemám nic tak ovocného v arzenálu. nejvíc cítím asi jahody ale prostě ovocný koktejl a cukrátka nějaké, kačení mýdlo? haha

když to zapálím cítím jak m pryskyřice lepí rty k sobě.. chut je jahodová na výdech a borovicová a jinak nic. žádný skunk, berry, kushy nebo koření, prostě ovoce a borovice :):)

efekt je pohodový, funkční. v hlavě hlavně. hodně dobré na cz outdoor.

rozhodně potěšila:biggrin:. díky.

:tiphat:
 

Porksoda

Member
Čoveče ve vegu to byla čistá borovice, to bylo až neuvěřitelné, furt jsem k ní čmuchal jak pomatený :D No potom, jak začala kvést tak se to začalo měnit. Při sklizni až "smrděla", zvláštně pronikavě, ta borovice nebyla tak výrazná už, ale bylo to až mírně nepříjemné, byl jsem toho totálně přesycený, něco jako grepo-borovice haha, nevím,trošku jsem se obával, že mi nebude chutnat. No a teď je trošku uleželá, tak je víc ovocná a zdaleka není tak vtíravý už ten zápach, nebo jak bych to nazval.... A účinek přesně jak píšeš, je hlavně v hlavě, zábavné sociální kouření, které neunaví. Jinak já taky velice děkuji za dary, nejen že jsem si pochutnal, ale navíc se mám ještě na co těšit!
 
N

not real geroi

sry že to tu zas zasírám, ale rákosníčku - co takhle lilly , vypadá líp , i když guerilla pochybuju - nebude odolná asi
 

Porksoda

Member
jj ale ty ovocné se mi hned přehulí... jak ti chutnal ten diezzal?

to je parádní turbo nafťák..to je ten tvůj diesel bx, že jo ? řekl bych, že je to o dost více diesel, než ecsd. ecsd je více sour, více té limetky čičeho :) asi tak nějak mi to připadne, snad nezklame můj verdikt :D je to velmi chutné hulivo
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
to je parádní turbo nafťák..to je ten tvůj diesel bx, že jo ? řekl bych, že je to o dost více diesel, než ecsd. ecsd je více sour, více té limetky čičeho :) asi tak nějak mi to připadne, snad nezklame můj verdikt :D je to velmi chutné hulivo

to je taky sour, dost kyselé na jazyku, jen takový temnější dýzl jak řikáš. proto tomu řikám black diesel :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
o moc ne ale, tak o týden(70. dni potřebují určitě)... ale ecsd je mrcha :D loni sem to sekal v 72. dnu a sem spokojen na max... v ecsd je super skunk a to je rychlovka.. je to jen o selekci..

at to roste.
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top