What's new

Pokaz swoj sprzet do palenia -only Zdjecia.

hodowca

Active member
Veteran
no to też się pochwale hehe...

ostatnio jaram sobie cały czas z takiego oto cudeńka:
temp. reguluje sie od 60-500 C.

picture.php

picture.php


smak i zapach jest kompletnie inny ,poprostu cudowny !!! :jump:

Polecam każdemu sprawdzić czym jest Vaporyzer :tiphat:
 

hodowca

Active member
Veteran
nie ,mój jest podobny ale inny -ma też inną bańkę i pokazuje temp. w celcjusza a nie farenheita

nazywa sie dokładnie "top vapor Vp-100"
 

clothez

Member
a tu moje bonio:) ile srednio takie vapo kosztuje m4c? bo strasznie bym chial takie :( w ang. taniej ? albo powiedz gdzie swoje moze kupiles:) pokoj !ps.bonio szklane wodno-lodowe:)
picture.php



m4c ;) nie nie , nie za duzy , w sam raz ale same resztki mi zostaly:(white mastera tak to topeczki szly duze az wychodzily:p czekam na harvest
 

m4c

Member
To nie moje vapo tylko hodowcy ;p
PS. Co to za duży cybuch że musiałeś ze sreberka palić? :D
 

Bubbles84

Member
xD wow niezle dajecie! widze ze sie rozmnazamy hehe my vapowcy hehe fajny fajny hodowca, gratuluje! piszesz ze jestes zadowolony, to zajebiscie! pozdrawiam vapek za was ;D
 

spizgany

Member
A czy mógłby ktoś kto zna się na vaporyzerach polecić jakiś dobry do 300zł ? Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj. Z góry dzięki ; - )
 

lob19

Member
Veteran
A ja dzisiaj nabyłem, w bardzo rozsądnej cenie dwunastu złotych, takiego ładnego spoonpipe'a:

wieczorem teścik :joint:

peace
 

Control_

Member
A ja dzisiaj nabyłem, w bardzo rozsądnej cenie dwunastu złotych, takiego ładnego spoonpipe'a:

wieczorem teścik :joint:

peace

Gdzie mogę dostać takie kolorowe spoonpipe ? Od dawna się za tym oglądam, ale puki co wydziałem tylko przeźroczyste lufki "łyżeczka".
 

lob19

Member
Veteran
Gdzie mogę dostać takie kolorowe spoonpipe ? Od dawna się za tym oglądam, ale puki co wydziałem tylko przeźroczyste lufki "łyżeczka".

Niestety nie mogę napisać gdzie dokładnie ją kupiłem, bo to trochę przypałowe. Powiem tak: wchodzę do każdej traffiki jaką znajdę i patrzę co mają. 90% to tani szajs, ale co jakiś czas zdarzy się coś interesującego. Szukajcie a znajdziecie (a jak nie to zawsze pozostaje internet) :)
 
Top