What's new

Pokaz swoj sprzet do palenia -only Zdjecia.

Bubbles84

Member
Witam, proponuje zalozyc temat ktory ma na celu pokazac z czego "ciagnie" polska hehe bez skojarzen ;)
Wiele osob tutaj poprostu roluje, ale wiem ze ludzie maja pozadne szkla firmowe czy wrecz artystyczne dziela; podzielcie sie swoimi upodobaniami i pokazcie fotki!

...ja od kilku miesiecy uzywam tylko Extreme vaporizer'a i powiem ze zaczynam czuc sie znow mlody ;) hehe niepamietam kiedy mnie kaszel dusil od ziola...
IMG00055-20100114-0843.jpg


IMG00056-20100114-0923.jpg


i w dodatku jest na pilota (LOL) polecam odlozyc i kupic extreme albo volcano, Pozdro :groupwave:
 
B

BajCus

Jako iż bida w kieszeni tak też i bida w sprzęcie. Ale pokazać zawsze można :joint:

Akrylowe bongo w rastafariańskich kolorkach :rasta::rasta::rasta:

Taki mały off top. Kolejną uprawę planuję przeznaczyć w ~85% na oliwe z oliwek.


picture.php


Bubbles84, te numerki na pilocie to od ustawiania temperatury są?
 

Bubbles84

Member
tak, masz odrazu do ustawienia temperatury, cobys nie musial leciec + od 100 do 220 xD
PS. bardzo fajne bonio, prawidlowa postawa zawodnika, nie tylko szkielko z kiosku ;) pozdro

IMG00057-20100114-1038.jpg


IMG00058-20100114-1039.jpg
 

lob19

Member
Veteran
A ja wrzucę fotkę mojego ulubionego bongosa. To mój najstarszy sprzęt, mam go od co najmniej 7 lat i nigdy mnie nie zawiódł :D Przeszedł przez wiele różnych rąk, ale wreszcie trafił z powrotem do mnie:dance013: Bardzo przyjemnie ię z niego pali, ale trzeba uważać przed spuszczeniem sprzęgła bo to bongos-niespodzianka - nie widać ile dymu się zebrało:D niedowiadczonych może zabić
:biggrin:
 

Bedouin

Active member
Veteran
Moja fajka przywieziona z hiszpani :D bardzo fajnie sie z niej pali hasz...

58083lyzka.jpg


A wogole to chyba kiedys byl taki temat, chociaz nie pamietam :D ale pomysl mi sie podoba :D
 

Hortnok

New member
Moje pierwsze i jedyne bongo. Ni to ladne, ni to wygodne (polalem sie nim nie raz) no ale swoja funkcje spelnia ;)
 

Bubbles84

Member
...zamienie ciebie na lepszy model.... nananananaaaa

picture.php


oto extreme v4 Quiet ....sialalala nic tak nie cieszy z rana jak morda zavapowana ;) pozdro
 
A

ares420

bubles wypas ten vapo naprawdę!! ;)

800px-Absolute_ocb_01.jpg


skromnie do tego pale ze szklanej lufki z kiosku hehe
 

Amnnesia

Member
Heh a ja dzis przeprowadzilam recykling butelki po nawozie do pelargonii :whistling: lol chwile temu testowalam i daje rade :-D NPK 4.5-5.0-7.0 :booked:
picture.php
 

Bubbles84

Member
"posiada atest instytutu matki i dziecka" ;) byle sie kopcilo hehe ale wode bys chociaz wymienil bo wyglada jak sik hahaha zartuje sobie pozdro ziomki

kosmiczny spodek noca (porywacz cial hahaha ;) )

picture.php
 
E

Ergonomic

Moje ulubione zabawki. Małą drewniana to prezent od dziadka a mała szklana to pamiątka z tripa do Amsterdamu

picture.php


Reszta już bardziej do palenia ze znajomymi, zwłaszcza te różowe gówno xD

picture.php


No i coś już bardziej imprezowego

picture.php


Zapomniałem zrobić zdjęcia tej pięknej mosiężnej z piękniuśkimi wzorkami, ale po prostu mi się teraz nie chce...
 

lob19

Member
Veteran
Wygląda jak takie kulki do roślin ciętych - zalewa się je woda, robią się galaretowate i rośliny mogą w tym stać. Można dostać coś takiego w dobrych kwiaciarniach.
 
B

BajCus

A dla mnie to jakiś specyfik który zmienia smak wdychanego dymu. A jeśli jeszcze dałoby się to do lodówki wstawić to efekt mógłbybyć baaardzo interesujący.
 

Bubbles84

Member
widzialem wlasnie gdzies kiedys na camdentown takie wklady do szisz, owocowe i rozne wlasnie jak pisze Bajcus, poszukam w wolnym dniu i zdam relacje z vapo+ wodno lodowa fajka z tym bajerem hehe moze byc ciekawie i owocowo pozdro

PS Ergonomic spoko kolekacja i jeszcze ze wspomnieniami hehe ladnie ladnie! ;)
 
V

vod

ja tam jestem ortodoksyjnym giboniarzem.

ale ale ale... bardzo mi się spodobały jutjubowe prezentacje extreme vapo (arizer). no no. looks nice indeed :D

ale najpierw lampki potem bombki ;)

jak jakiś pieniądz będzie wolny leżał i niewiedział co ze sobą zrobić, to zakupię sobie takie cudo. (zdalne sterowanie -> selling point :smoke:)
 

Latest posts

Latest posts

Top