What's new

Pc Box

thcgecco

Active member
Biztosan jobb lenne a HPS , de mint már írtam ez csak egy próbakör és a boxot csak anyának vagy klónoknak fogom meghagyni. Egyébként nem akarom elkiabálni de eddig nem jött ki semmilyen szag a boxból szóval a házilag készített szénszűrőm úgy tűnik bevállt. Mellesleg hozzátenném az LSD elég szagos növényke . Eddig elégedett vagyok szépen haladnak , kíváncsi vagyok a végeredményre
 

thcgecco

Active member
Friss képek.
 

Attachments

  • IMG_0038.jpg
    IMG_0038.jpg
    59.9 KB · Views: 17
  • IMG_0039.jpg
    IMG_0039.jpg
    74.6 KB · Views: 17
  • IMG_0040.jpg
    IMG_0040.jpg
    97.3 KB · Views: 16

thcgecco

Active member
Tegnap volt 1 hónapja hogy át lett kapcsolva.
 

Attachments

  • IMG_0052.jpg
    IMG_0052.jpg
    67.6 KB · Views: 20
  • IMG_0056.jpg
    IMG_0056.jpg
    76.3 KB · Views: 18
  • IMG_0059.jpg
    IMG_0059.jpg
    86 KB · Views: 19

Medicropper117

Active member
És kb a virágzás másfél heténél tart. Már csak további 2 hónap van hátra. Legyél türelmes. Ennyi fénnyel ne álmodj 80-90 napos 12/12 ciklusról.
Amugy szépek. Egészségesnek tűnnek
 
És kb a virágzás másfél heténél tart. Már csak további 2 hónap van hátra. Legyél türelmes. Ennyi fénnyel ne álmodj 80-90 napos 12/12 ciklusról.
Amugy szépek. Egészségesnek tűnnek

Ha egy hónapja rakta 12-be és még 2 van hátra akkor tudományos számításaim szerint csak belefér 90 napba :biggrin: LSDnek 60-70 nap virágzása van, átkapcsolástól 3 hónap még ilyen kis fénnyel is reális.
 

thcgecco

Active member
Az NL szerintem be fog érni 90 napon bellül , de az LSD sanszos hogy nem mert jóval később kezdett el virágozni kb másfél héttel az NL mögött van + az anya növény hajazott a sativára a leveleiből és méretéből kiindulva. Igazából nekem nem lényeg az idő , ez full saját fogyasztásra lesz szóval nekem az a fontos hogy minnél faszább legyen. Majd a napló végén meglátjuk kinek volt igaza :D
 

Medicropper117

Active member
Egy hónapja megy a 12/12 a növényeknek és másfél hetes virágok vannak rajta. Sztem jócskán ivarérettek voltak már, tehát max 10 nap volt az átállás. 20 nap alatt hozott 10-11 napos virágokat. Ez akárhogy számolom majdnem a duplája. NL kész 55-60 napra kb nem?
Bele fog az szaladni a 100 napba az is tuti....ennyi fénnyel
 
elég egyénien számolod a virágzást. mindenki más a 12/12-től számolja.

Egy hónapja megy a 12/12 a növényeknek és másfél hetes virágok vannak rajta. Sztem jócskán ivarérettek voltak már, tehát max 10 nap volt az átállás. 20 nap alatt hozott 10-11 napos virágokat. Ez akárhogy számolom majdnem a duplája. NL kész 55-60 napra kb nem?
Bele fog az szaladni a 100 napba az is tuti....ennyi fénnyel
 

thcgecco

Active member
Help me please! Ma láttam ezt eddig semmi nem volt és csak az nl en.
Ec:1,3
 

Attachments

  • IMG_0111.jpg
    IMG_0111.jpg
    67.9 KB · Views: 22
  • IMG_0115.jpg
    IMG_0115.jpg
    70.2 KB · Views: 15
  • IMG_0113.jpg
    IMG_0113.jpg
    81.3 KB · Views: 19
én tápégésnek látom így első körben, az utolsó képen a méregzöld levelek nitrogén túltolás jelei lehetnek, a barna foltok talán foszfor, mit adsz nekik és hogy locsolsz egy sima egy tápos?
 

iwantmorebuds

Active member
En sehol selatok a kepen tapegest, se foszforhianyt. Az egyetlen hiany amihez hasonlithato az a ca, de ebbol a kepbol nekem ugy tunik kozel a feny ahhoz a tophoz, esetleg csinalj egy kozelebbi kepet arrol a reszrol ugy konnyebb volna eldonteni.
 
Top