What's new

Pc Box

thcgecco

Active member
Most azt találtam ki hogy össze dobok egy kis vegeltető boxot abba berakom az NL-t , ezt meg másfél hét múlva átrakom 12-be , középre teszem széthúzom és szerintem teszek be egy hálót is .
 

thcgecco

Active member
Lőttem pár képet ma is öntözéskor. Itt a táp amit használok vegre , ez volt belöle az utsó öntözés mert elfogyott , a napokban tervezek venni wuxalt. Véglegesítettem a képet a fejemben , 1 hónap múlva tudom átállítani virágoztatásba a rendszert addig az LSD-nek ki kell húznia vegbe , az NL ről meg kell csinálnom 2 klónt ami szerintem reális.
Lsd nél látok egy kis tápégést , kövi tiszta vizes locsolás lesz , egyébként 3 ml/l adtam eddig neki és kb. 2 naponta locsolok olyan 7-8 decivel.
 

Attachments

  • IMG_2439.jpg
    IMG_2439.jpg
    54.2 KB · Views: 14
  • IMG_2441.jpg
    IMG_2441.jpg
    102.4 KB · Views: 18
  • IMG_2447.jpg
    IMG_2447.jpg
    66.6 KB · Views: 19
  • IMG_2450.jpg
    IMG_2450.jpg
    71.3 KB · Views: 15

thcgecco

Active member
Nemsokára indul a virágoztatás, ma vissza vágom az LSD-t , vágok 2 klónt az NL-ről és szerintem kedd-szerda fele átkapcsolom.
 

Attachments

  • IMG_2494.jpg
    IMG_2494.jpg
    84 KB · Views: 15

Off/On

Member
Most azt találtam ki hogy össze dobok egy kis vegeltető boxot abba berakom az NL-t , ezt meg másfél hét múlva átrakom 12-be , középre teszem széthúzom és szerintem teszek be egy hálót is .

Ilyen kis helyre háló szerintem, csak hátráltató körülmény. Inkább lst de 1000-el. szépek a csajok. Sok sikert a körhöz!
 

thcgecco

Active member
Szóval. Ma lett átállítva a box 12 be. Vágtam 2 klónt NL-ről és egyet az LSDről , bele tettem egy általam készített propagátorba őket. Az Lsd-t ahogy csak tudtam levágtam , remélem nem fogja kinőni a helyet egyik sem , közel tettem őket a fényhez hogy ne nyúljanak meg annyira. Bárkinek bármi tanácsa vagy észrevétele lenne nyugodtan jöhet minden.
 

Attachments

  • IMG_2496.jpg
    IMG_2496.jpg
    73.6 KB · Views: 18
  • IMG_2498.jpg
    IMG_2498.jpg
    69.8 KB · Views: 13
  • IMG_2499.jpg
    IMG_2499.jpg
    35.4 KB · Views: 13

Medicropper117

Active member
Már most szólok hogyha ezen lesz érdemleges mota akkor helygondjaid lesznek. Rövid virágzással ne számolj. 10 hétről se nagyon álmodj ennyi fénnyel. Kevés fény megnyújtja a virágzást amellett h a hozam is kevés
Persze nem leszólom, csak gondoltam megemlítem. Eddig jol neznek ki barmekkorak is:)
 

thcgecco

Active member
Igen ezzel tisztában vagyok , úgy vagyok vele lesz ami lesz , de azért a tőlem telhetőt megteszem . Holnap veszek bele még 2x23 w meleg fehér Cfl-t és így összesen 4x23w lesz bent. Idő van bőven én ráérek ők is ráérnek és kajában sem lesz hiányuk :D . Célokat kotűztem a fejembe , elégedett leszek ha 15-20 g ot összehozok , jó érzés lesz hogy a saját füvemet szívhatom (bár nem fog kitartani sokáig max 2 hét :D ) . Egyébként bonsaiokkal is foglalkozok egy ideje , szóval majd bepróbálkozok egy kis drótozgatással-kötözgetéssel .
Köszi a kommentet :)
 

Off/On

Member
Miért nem veszel egy nagy teljesítményű cfl-t? Egy 100W-os kb 4-5k. Többet érsz 1 nagyobbal, mint 4 kicsivel. :)
 

thcgecco

Active member
Mert így pont jó hőmérséklet ügyileg is meg ez csak egy próba kör és valószínűleg nem férne el az izzó.
 

Off/On

Member
Értelek. Egyébként led-en nem gondolkozol? Néztem itt a fórumon pár pc boxos ledes kört és elég szép eredményeket értek el velük.
 

thcgecco

Active member
Volt egy idő amikor gondolkoztam , de ezt a boxot anyáknak fogom tartani vagy klónoknak, mert jövőre valami nagyobb volumenűt betervezek ;) . Majd jönnek a naplók rendesen. Addig elszórakozok ezzel így ahogy van ,ebből is sokat lehet tanulni :)
 

Off/On

Member
Elvileg én is szerettem volna még idén indítani egy naplót, de úgy néz ki a dolog, hogy halasztva lesz munka miatt. De ez ilyen. Legalább több pénzem lesz a felszerelésekre. :D
 

thcgecco

Active member
Volt egy kis égés az lsd-n lejjebb tettem ezért . Holnap lesz 1 hete hogy átállítottam.
 

Attachments

  • IMG_0034.jpg
    IMG_0034.jpg
    71.8 KB · Views: 13
  • IMG_0036.jpg
    IMG_0036.jpg
    91.4 KB · Views: 14

thcgecco

Active member
Az lsdn még mindig semmi , az nl már kezd beindulni.
 

Attachments

  • IMG_0020.jpg
    IMG_0020.jpg
    88 KB · Views: 16
  • IMG_0024.jpg
    IMG_0024.jpg
    85.4 KB · Views: 13

thcgecco

Active member
Pontosan 2 hete állítottam át , mostmár 4x23w al dolgozik a rendszer. Tápot 3-3.5 ml /l kaktusz(vitaflóra) adok nekik. Lsd-n is látok már néhány pistilt.
 

Attachments

  • IMG_0046.jpg
    IMG_0046.jpg
    121.1 KB · Views: 17
  • IMG_0060.jpg
    IMG_0060.jpg
    75.2 KB · Views: 22
  • IMG_0062.jpg
    IMG_0062.jpg
    53.2 KB · Views: 14
  • IMG_0066.jpg
    IMG_0066.jpg
    79.7 KB · Views: 17

Ragnarovics

Member
Fejből nem vágom pontosan, miből mi van a kaktuszos vitában van benne mindenből elég? Én is vitaflórával tolom zöldségeknek valóval meg megy bele MgS, CaN, CaCl, bár ioncserélt vízzel operálok. Te hogy oldod még a ca-t, Mg-t ?
 

thcgecco

Active member
2,9-6,1-6,1 . Van benne magnézium is meg ca , nem sok de szerintem elég lesz , és ha meglátom az első kis hiánytünetet akkor majd adok hozzá .
 
Top