What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

Mightyka

Active member
Veteran
Díky za kompliment :D

F = GSC Forum cut
T5 = Triangle mints
P1 = SoCal Pure Kush x Double OG Sour
Bog ne spíš BU, což by byl Katsu Bubba Kush a nebo Bg což je Forum bag seed, to jak sme kouřili :). Myslim, že sme ti dával oboje.
SD ano ECSD dhk

Btw. mělo to střídmý kouření nějakej smysl? Jinými slovy, dala ti? :D :D :D
 

Mightyka

Active member
Veteran
Jj ještě, že tu Vanuatu Mrak stále drží :). Mluvil o kříženci, kterej s ní dělal, myslim, že to bylo Vanuatu x Mazar-i-Sharif, květ 70 dní a prej pecka, borovicový terpeny a hodně high stav :).
Ten kříženec s ChemD ibl samcem jsem kvetl cca 80 dní, takže taky nic hroznýho a stav je víc sativa, ale je to slabší. Nicméně občas něco slabšího taky neni na škodu.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Pokud ještě nekveteš vem prosim tě řez z SoCal Pure Kush (PKG) x Double OG Sour, vypadá hodně nasraně :)
 

Dogons

Active member
Nekvetu nic zatím jsem je šoupnul pod sodu teprve před pár dnema počítám že bych je mohl řezat tak v pulce října než přepnu,jak se projevuje to nasrání u kytí :biggrin:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Skvěle, v tu dobu už budu vědět víc :)
Nasrání se projevuje tak, že když si k tomu čuchneš, tak hned víš, že to bude strašnej materiál :D. Na týhle kytce je prostě něco, přinejmenšim na tý vůni. Připomíná mi to trochu tu komplexnost ECSD, ale je to odlišný. Koukni ke mě, mám tam nějaký foto ze začátku květu, ted venku. Jo a žádnej banán :).
 

Dogons

Active member
od tebe jdou samí dobrý zprávy už ta Forum bag seed mi příjde lepší než forum cut ,tak to se máme na co těšit z tou SoCal Pure Kush (PKG) x Double OG Sour jen víc takhle nasraných genu :biggrin:
vanuata/chmdibl mi nepřišla vubec slabá takhle po ránu :biggrin:
 

Cheesegez

Well-known member
hello dogon hope your well fella ...


this is your GG$ X Massachusetts Skunk Phenotype 2 in week 6..;)


picture.php
 

Cheesegez

Well-known member
There are too many smells in my room to tell how she smells, when I harvest I’ll let you know ... thankyou buddy I have things I can share with you also , do you have access to the Massachusetts Skunk clone ?
 

Rakosnicek

Member
Veteran
tak konečně pár fotek a co nevidět zbytek :D

takže první 3 fena GSC x GG4, z 5 semen 5 hermilo :D ale ty květy jsem odstranil včas takže pohoda, 4 byly super a pátá na hovno, uplně bez vůně
ostatní voněly spíš do gg4, ale zajímavějš bych řekl, jinak ta cookie vůně tam moc výrazná nebyla

1
picture.php

picture.php


2
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Maj ve Vídni pokud nekecaj. Mně se ty balíky furt někde sekaj nebo serou. Amík zaplatil nesmysl, aby to tady bylo do 4 dnů a už je to na cestě 19 dní... V píči!
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tak to je opruz, taky sem něco posílal, ne klony teda, doporučeně a sedělo to v česku na poště 9 dní.. co to je? LOL ja sem to čekoval a ten clonelab valí borec z hortilabu, takže si myslím, že fakt nekecaj, že maj hells angles cut, podle mě od karmy.. ja to ted nepotřebuju sem plnej, ale na podzim tam asi sjedu. přece jen to je kousek.
 

Latest posts

Latest posts

Top