What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

path to self-supply (hobby project)

Mightyka

Active member
Veteran
Čus,
jak sme o tom mluvili, tak mám ted k dispozici:
2x ECSD
2x GSC Forum
1x Forum bag seed (furt si myslim, že je to lepší než máma)
1x Larry x Purps
1x Bubba Katsu
2x Triangle mints (neodjeto, ale venku to koule nehází)
1x Pure kush bag seed (je to reg, zase neodjeto, zbytek byli samci, zatim venku taky bez koulí)
 

sensi23

Active member
Veteran
Čus,
jak sme o tom mluvili, tak mám ted k dispozici:
2x ECSD
2x GSC Forum
1x Forum bag seed (furt si myslim, že je to lepší než máma)
1x Larry x Purps
1x Bubba Katsu
2x Triangle mints (neodjeto, ale venku to koule nehází)
1x Pure kush bag seed (je to reg, zase neodjeto, zbytek byli samci, zatim venku taky bez koulí)

Ja ted k dispozici:
Wd 40
Ah core
GTH#1
hempstar (klon z roku 2001 legend z jiznich cech od papaji kvetu ted poprve)
gg#4
Tog
a tu podzimni nadrzku naplanujem ;)
 

Rakosnicek

Member
Veteran
podzimni nadrazka by nebyla vubec spatna :D jinak ja jsem neschopnej a nespolehlivej evidentne, tak ty fotky budou snad tenhle tejden :D :D
 

Dogons

Active member
děkuji za nábídtky hoši Mightyka beru co dáš mám tady jenom nízkej level co jsem sehnal tak to hodím rovnou do koše a odjedu si ecsd radši a spol dík kámo.

sensi všechno bych chtěl co máš a budu rád když to přivezeš do nádražky na podzim odjedu si to v dalším kole a dík

Rakosniceku rád tě uvidím a polepši se heeeheee
 

sensi23

Active member
Veteran
děkuji za nábídtky hoši Mightyka beru co dáš mám tady jenom nízkej level co jsem sehnal tak to hodím rovnou do koše a odjedu si ecsd radši a spol dík kámo.

sensi všechno bych chtěl co máš a budu rád když to přivezeš do nádražky na podzim odjedu si to v dalším kole a dík

Rakosniceku rád tě uvidím a polepši se heeeheee
domluveno
tesim se na podzimni session :biggrin:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Nepamatuju si kdy si řikal, že máš volno, já sem tu tenhle víkend a příští bohužel ne. Musim se straou na nějakou svatbu, radši bych seděl s váma v nádražce :D.
Mám na ty řezy místo tak tejden a pak už si je musíš vzít, kdyžtak brnkni.
 

Dogons

Active member
A teď si zahrajeme z jiného soudku dávám dohromady fota z posledního testu GG#4 crossu,mám v tom trochu bordel tak strpeníčko :biggrin:

ECSD x GG#4
picture.php

terpenicky kávovej diesel chuť odpovídá terpenum jednoznačně dobrá ganja ale rodiče nepřekoná i tak jsem spokojen z výsledkem toto je jedno feno ze dvou
 

Dogons

Active member
děkuji mnohokrát kamaráde :biggrin: jsem zvědav jak jsi dopadl ty doufám že mě neprokleješ do třetího kolena :biggrin:
 

Cheesegez

Well-known member
Dogon I never managed to grow out ECSD I rooted her and kept her for 1 year it was like she got a disease I managed to get two clones of her in one year and they just don't want to grow .. I have Girl Scout cookies thin mints which I'm sure you'll love ...
 

Dogons

Active member
Dogon I never managed to grow out ECSD I rooted her and kept her for 1 year it was like she got a disease I managed to get two clones of her in one year and they just don't want to grow .. I have Girl Scout cookies thin mints which I'm sure you'll love ...

Unfortunately, it sometimes happens.
wait for my PM I will be able to write soon :)

I have a healthy ecsd soon I give it to her :biggrin:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
děkuji mnohokrát kamaráde :biggrin: jsem zvědav jak jsi dopadl ty doufám že mě neprokleješ do třetího kolena :biggrin:

nemáš zač brácho, bohužel se musím omluvit ale měl sem obrofské problémy s padlím, což sem eště niky tak neměl a už vůbec ne první část sezony. vyhodil sem sour lime, čocowreck, otm.. i ty tvoje asi ve 40. dnu květu... bylo prostě dlouho kolem 25stupnů a vlhkost nesmírná a žádný ofuk s tím nice nenadělá... jediné co to daly byly sourdbx a gorilla ale taky předčasně sklizeny.. no shit prostě. ale mám ještě ty stardawg x gg4. tak snad někdy, našel někdo nějakou dobrou starD x gg4?
 

Dogons

Active member
kté starD x gg#4 já něco odjel a kámoš jích měl 5 na květu on byl nadšenej mě zas tak neoslovila.... ona starD není až taková hvězda přijde mi jen omaličko lepší než chemD
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tak dyž nemáš moc rád chemdog.. dycky ten cross bude víc chemdog než gorilla, taky mám radši gorillu.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
A teď si zahrajeme z jiného soudku dávám dohromady fota z posledního testu GG#4 crossu,mám v tom trochu bordel tak strpeníčko :biggrin:

ECSD x GG#4
View Image
terpenicky kávovej diesel chuť odpovídá terpenum jednoznačně dobrá ganja ale rodiče nepřekoná i tak jsem spokojen z výsledkem toto je jedno feno ze dvou

tsším se ny ty fotazz. tak dýzl překoná málo co imo. to je težký. gorilla je fajn ale dá se vylepšovat. třeba dýzlem. jen můj pohled, nikomu ho nevnucuju. kytka vypadá jak dýzl ale robustněji. tam de o to jen mít dostatek různých samic na selekci imo.

at to roste :dance013:
 

Dogons

Active member
slíbený foto jde to pomalu vubec se v tom nemužu z orientovat
tady je ririglue
picture.php


vzadu ririglue,leví bok dole gsc forum cut x gg#4,pravá dole uk cheese x gg#4
picture.php
 
Top