What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Paradise Seeds - Wappa

Status
Not open for further replies.

Medicropper117

Active member
Woww egy plantbol mekkora junglet rityentettel! :)

Olyan embertől tanultam scrogolni aki tudja is hogyan kell. Nem az a bohóckodás amit egyesek scrognak neveznek csak mert van bent egy háló :laughing:

Pontmpeg: amikor a magház elkezd dagadni azt csúfoljuk tokdagadásnak. Rendes nevén nemtom mi....mmint a szakzsargon
 

Medicropper117

Active member
Van mivel ennie a drágának...a fene a herma fajtajat. Vasarnap delutan 5 körül cseréltem tápot. Holnap mar csere vagy pótlás de inkabb csere h egyensulyban legyenek az arányok. Mivel az EC nagyon lassan emelkedik igy szinte pont csak annyit kap ami elég
Egy szo mint szaz, "ez itt a kert"
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    70 KB · Views: 22
Last edited:

Medicropper117

Active member
Ez pedig a kert 1 grammos hadosztályából az egyik tag. Valahol fentről az 5. szárköznél egy kis fos ágon
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    75.6 KB · Views: 25

Medicropper117

Active member
Mit fotózzak? Nem látszik csak az ami elol van meg a csúcsok. Majd szüretkor ahogy nyesem kifele;)
Ott van az elozo oldalon a kép amugy. Ketto is
 

GK_420

Active member
Olyan embertől tanultam scrogolni aki tudja is hogyan kell. Nem az a bohóckodás amit egyesek scrognak neveznek csak mert van bent egy háló :laughing:

Pontmpeg: amikor a magház elkezd dagadni azt csúfoljuk tokdagadásnak. Rendes nevén nemtom mi....mmint a szakzsargon
Hát sok hálós bohóckodást csinálnak az biztos. :)
Popcorn budra gondolsz? Más nevet még nem hallottam...de ezt is el kell magyarázni mit jelet szóval nem hasznos név amíg nem látták miért ez...
 
L

lopocs.mpeg

Melyek azok a sarkalatos részek melyeket fontosnak tartasz a növény egészségén kívül?
 

what_can_there

Well-known member
Lehet, hogy volt mar, de ismetles a tudas anyja:
- Hany literes a tartalyod?
- A gyokerek nem nonek bele a pumpaba idonkent?
 

Medicropper117

Active member
Lópöcs: a növény egészsége magába foglalja a korrekt ph-t, a megfelelő szellőzést, megfelelő mennyiségű/minőségű tápot és az elegendő fényt valamint a megfelelő hőmérsékletet
Ez kb a fontossági sorrend számomra....ha létezik ilyen. Ha ezek stimmelnek nagy baj nem lehet

Vad: a tartály 20l. Amikor üres volt még bele is ment ennyi most már csak 18 körül. A pumpa egy kis fos. Szerintem max 100l/óra így nem szívja be. Amugy valszeg már hozzáérne de a betöltés kicsit összekócolta és 1 oldalra kényszerítette a gyökereket így nem para.
 
L

lopocs.mpeg

Azokra a dolgokra lennek kivancsi, amik nem a növénnyel hanem a setuppal kapcsolatos (training, háló távolság) Írtad, hogy tanultad a scrogot. A trükkökre lennék kíváncsi.
 

Medicropper117

Active member
Tanultam az túlzás. Az elsőnél elmondták mit hogyan én meg hozzátettem a józan paraszti eszem...a lényeg igazabol h nem akkor kezded el levenni a fényt amikor a háló 75%-a tele. Akkor lesz egy hálód a növényen semmi több. Koppra tele kell rakni. (Tudni kell "levelezni" es supercroppolni.) Ha sietős akkorra éred el a 12őt mire ez kész....ha jol csinalod a noveny fele kiért már a háló szélére és azt elhagyta egy 3-10 centit mire a 12be lépsz...azokat supercoppolod h legyen ideje a kicsiknek felzarkozni. Ha jol csinalod viragzasra egy szintre kerül a lombozat. Onnantol mar csak ritkítani kell a legyezőket.
De amugy nem egy nagy tudomany! Annyi h a kiveszem átnézni a növényt mókát elfelejtheted. Eszre kell venni messzirol ha baj van. Napi szintű levélszedés, hol egy levelet kell lekapni az elején, a 4. héttől kb meg vadászod a beregadt elhalt kis leveleket stb....melós. Egy jó sog-al ugyanennyit lehet amugy hozni. Ha lenne helyem anyanak akkor inkabb azt csinalnam

Ez majdnem lemaradt, nálam a háló 25 max 30 centire van a növénytől és 4 főszárra vágtam vissza. Un. uncle ben top
 
L

lopocs.mpeg

kiraly! hasonloan csinaltam en is. 2tő, 260w rpu leddel 270g, 1,5 hónap veggel.
Fasza a kert, kivancsian varom a befejezest.
 

Snypie

Active member
A kis keverőventi ami telibe fújja a közepet és a 2x120mm fent már 2 napja non stop megy. A nagy lent "nappal" 45 percenkent 15 percet megy, sötét szakaszban egy kis csusztatassal non stop lampakapcsolasig.
Hogyan oldod meg, h 45 percenként 15 percet megy a keverő? Gondolom digitális időzítővel. De programokat állítasz be? Én találtam visszaszámlálás funkciót az enyémen, de nem tudom arra rávenni, h a beállított időintervallumot ismételje.
 

Medicropper117

Active member
Úgy látszik a wappa szereti a narancssárga színt....mivel magtartja magának ahogy látom:laughing:
A kép 3 nap után készült....jah és ott van az überalles batman-es mamuszom is. Csakhogy Berki jót röhögjön:laughing:
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    45.9 KB · Views: 22

Medicropper117

Active member
48. nap

48. nap

Nah tessék GK. Egy fullos kép. Sokminden latszik mi?:)
Sajnos leméretezik a képet .jpg-2-re:S
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    68.9 KB · Views: 20

Medicropper117

Active member
7. hét....odaírtam h hanyadik nap. Még kap legalább 1,5 de inkabb 2 hetet.
Sztem a pollen maga terméketlen. Eddig nem találtam magot sehol es sztem ez mar igy is marad. Kop kop
A ph ingadozásos időszakban hozott "sokat" aztan abbamaradt. Itt ott hoz ujakat de nem veszes....meg igy a végefelé már le is szarom kb :laughing:
 
Status
Not open for further replies.
Top