What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Paradise Seeds - Wappa

Status
Not open for further replies.
S

ShivaDiva

Amugy a scrog halot te csinaltad? Mivel amit lehet rendelni secret jardinost,elegge gagyi kb 12x12 cmesek a negyzetek, ha te csintad milyen anyagbol s hogyan? Bocs a sok kerdesert de erdekelne a technika..
 
C

chromegamix

szép!

kár, hogy megy a zacsi pacsi!

próbáld meg őket leszedni, valahogy ígye:

2B11DEC900000578-0-image-m-30_1438616903922.jpg
 

Medicropper117

Active member
Hat jah...mar gondoltam erre:D

Shiva - a scrogháló a cultibox origi hálója. Az 80-120ig jó attól függ hova akasztod a kampot. A maradekbol meg1x elosztottam a közöket és ki is kell feszíteni h működjön.
Jo kis cucc mert a gumit konnyebb kezelni mint a drótot vagy valami ridegebb anyagot de ha meg van feszítve tart is
Szuret utan meg csak felhuzod magasra es ráakasztod száradni a mannát
 

Attachments

  • IMG_0958.jpg
    IMG_0958.jpg
    111 KB · Views: 28
  • IMG_0963.jpg
    IMG_0963.jpg
    84.4 KB · Views: 27
  • IMG_0960.jpg
    IMG_0960.jpg
    79 KB · Views: 26
  • IMG_0962.jpg
    IMG_0962.jpg
    83.2 KB · Views: 30
  • IMG_0968.jpg
    IMG_0968.jpg
    106.2 KB · Views: 28
Last edited:

what_can_there

Well-known member
Foszfor hiánynál a levelek vastagodása és a levélvégek égése az első jel?
Már lőttem képeket csak lusta vagyok feltolteni..

Szepek, a levelvegek egese szerintem tultap, de nem veszes, okozhatja homerseklet ingadozas is (magasabb homerseklet mellett kevesebb tapot igenyelnek). A foszforhiany inkabb alulrol jon, foltosan barnulo, fonnyado levelekkel.

Mar nem emlekszem, mikor inditottad ezt a magot?
 

Medicropper117

Active member

Jan. 13án bujt ki asszem. Egy jó 2-3 hetet egy 13w fénycső alatt volt. A veg valami 2,25 honap lett így, beleszamolva az átállást. Ma van a 24. nap viragzasban. Amit termeszetesen onnan "szamolok" hogy lathato viragoezdemenyek jelentek meg
Kicsit belenőtt a tankba a drága. A kép csere után készült amikor a pumpaval beküldött víz egy oldalra kenyszeriti a gyokereket. Amugy egy összesen(a teljes gyokerszőnyeghossz) kb 80-100centis egybefüggő szőnyeg ami a tartalyban kb 10 centi vastag ha viz alatt van:)
A hőmérős kép pedig a legelső pár kissebb oldalágból a legszebb. A hőmérő 15cm
Majd felrakom a kepeket is....egy hulladek telefonrol a feltoltes...csak 1 kepet enged es ha kiveszed h feltoltsd a masikat eltunik az elozo
 
Last edited:

Medicropper117

Active member
Amugy valszeg foszfor is benne lesz. Az oreg levelek fonnyadva esnek le es foltos lesz....igaz nem kifejezetten barna foltokkal de van az is. Nem tunik veszesnek amugy. Valszeg a magasabb ph miatt. Ami egyebkent helyreallni latszik. Tegnapelott korrigaltam, lement 5,6-ra es ma 5,7 volt mikor kivettem...majd meregetem azt meglatjuk. Azon is gondolkodtam amugy h lehet a ph ingadozas volt a stressz ami miatt herma lett.
 

Medicropper117

Active member
Nahszoval ha valakit érdekel. Mégsem bírja annyira az EC ingadozast a fajta. Szerintem
Az egyik ok a magas (1150-1550) EC ingadozas lehet. Lehet ettől herma.
A másik amire gondolni tudok a ph. Amikor korrigálok a törzsoldatot egy az egyben bepuhantom a tankba. Lust voltam a hatso bejutattó rendszer kialakitasara de az amugysem erne sokat mert a tankban a gyokerzet kb 2/5-e
Gondolom a beontott folyadek phja is azonnal emelkedik ahogy hőleadásnál is van felvétel de attól még elég agresszív folyamat.
Tehat a konkluziom h sem a magas ec ingadozas sem a ph fluktáció nem gyerebe. Vagyis vissza a kezdetekhez. A stabilitás és a pontosság igenis fontos. Vagyis az van amit mindenhol leírnak:)
A harmadik oka a hő lehet...nah lomb szinten a lampatol 35 centire van merve es 27-29 a max. Az nem sok
A negyedik a genetika
Elozo 2 wappa körből 1 herma lett. Erdekes modon az is scrog volt. Igaz az csak a vegen hozott par banant magom lett vagy 4-5 eretlen kis fos. Mindegyik magról szóval ez kicsit irreleváns:D
Egyszoval a faszom kivan ennyi munkat beletenni egy novenybe azt tessek. 3 napja szedegetem a bananokat, tegnap meg ma már a zacsikat is megtalaltam a viragban. Az egyik főcsúcs tetején(persze h a legnagyobb) go dolkodom h megy a levesbe...vagyis a vapoba
Anyakat kellene tartani vagy klon kellene. De ezek a szigetlakók a buzi csízt szeretik meg az amnesia haset es nem talalom az oldalt ami uk-ban szallit...ott egesz jo kinalat volt "díszkender" alatt. Esetleg nem tudja valaki? Par eve megtalaltam azota se!!:(
 

what_can_there

Well-known member
Orommel latom, hogy beszalltal a magbizniszbe. :)

Az EC miert ingadozik? Eddig ugy tunt, hogy csak a pH instabil. A 27-29 lombszinten az kicsit sok, meg gondolom egyre tobb lesz idovel. Mennyi az oldat homerseklete?

Csizet akarsz meg amneziat? Keress ra a "magember"-nel, bar uk-ban elvileg szakboltokban is kapsz.
 

Medicropper117

Active member
Dehogyis...pont AZT nem akarok. Az amnesia nem rossz de szarul terem a csiztől meg megfájdul a fejem...."a szkopolamintól lötyögnek a fogaim"
Amugy a magokat egyaltalan nem banom. Olvastam h nem 100% h ekte herma lesz viszont fem. Outba kiszórni pont jo lesz...what can there nek:)
Az EC meg azert ingadozik mert leszarom es több vizet iszik a kelletenel mikor melegebb van 1-2 fokkal. Ha ketnaponta nezem elegge felmegy neha neha. Gondolhatod mit tesz ekkora plant/gyokerkomboval 1-2 fok;)
Vasarnap csereltem, tegnap vizet kellett potolni. Ma csak mérek ha minden igaz de holnap mar megint pótlás
De amugy visszavettem a tápból is h ne szivjak vele. Most mertem kevesebb mint tegnap szoval holnap csak keverni kell azt beöntöm.
Az oldat hm jo. 17-21 fok idojarastol fuggoen
Aztaqrva...jo beteptem...ennyi faszsagot ossze vissza irogatni:)
 

Medicropper117

Active member
Elnézést a szar minőségért...erre futotta
33. napja virágzásban. Eddig nagyon jól teljesít. Rohadtul tele van, komplett ágakat kell likvidáljak időről időre mert nem fér el. Méginkább szar ügy hogy herma....lol
Edit: jah igen....azt majdnem kihagytam h sajnos ez nem a jobbik fenotípus...legalabbis szagra. Szúrós...közelről dohos majdhogynem penészre emlékeztető szaga van. Itt ott némelyik ág édeskésebb de a nagyobbak egyaltalan nem.
 

Attachments

  • IMG_1019.jpg
    IMG_1019.jpg
    47.7 KB · Views: 29
  • IMG_1017.jpg
    IMG_1017.jpg
    60.2 KB · Views: 27
  • IMG_1016.jpg
    IMG_1016.jpg
    65.1 KB · Views: 30
  • IMG_1015.jpg
    IMG_1015.jpg
    64.1 KB · Views: 27
  • IMG_1018.jpg
    IMG_1018.jpg
    59.9 KB · Views: 28
Last edited:

what_can_there

Well-known member
Szep, 1-2 banan latszik csak, az is valami, hogy nem furtokben lognak a himviragok. Szerinted mennyi ideje van meg szuretig?
 
Last edited:

Medicropper117

Active member
Szep, 1-2 banan latszik csak, az is valami, hogy nem furtokben lognak a himviragok. Szerinted mennyi ideje van meg szuretig?
Hát a korábbi wappák 60 nap felett lettek kész.
Ezt is kb akörül lehet majd szedni. A tokdagadás mostanaban indul meg majd. Remélem ez inkább a 8 hetes fenó lesz akkor még 3 hét, ha nem, akkor még 4 hátra van.

Hozamra a 300-320at tartom reálisnak de a 400 sem elképzelhetetlen. Az igazat megvallva a g/w nem lenne valami nagy eredmény mivel hidró de azért nem volt problémamentes eddig, így az sztem most elmarad. Ahoz valszeg kellene még 1 pár monstah cupák...ha mégis meglesz akkor örülünk Vincent.
 

Medicropper117

Active member
39. nap

39. nap

Hi. Mivel nincs kedvem elárasztani a pecót a szaggal így csak kettőt ugyan de hoztam képeket. Egy vakus meg egy nélküle
Elkezdett dagadni a drága. Az EC-t ph-t sikerult jo tartomanyba tartani az elmult 2 hetben. Nem is volt gond. A banánt azt szedegetem de mar egyre kevesebbet. A pistilek nagyrésze barna felul, a nagy csucsokon eleg sok helyen de magkezdemenyt eddig nem talaltam banánszüret közben.
Időközben megtanultam növényt hajlítani a viragzas 6. hetében....ezt is a bananoknak koszonhetem:laughing:
A kis keverőventi ami telibe fújja a közepet és a 2x120mm fent már 2 napja non stop megy. A nagy lent "nappal" 45 percenkent 15 percet megy, sötét szakaszban egy kis csusztatassal non stop lampakapcsolasig.
EC 1,6-1,7 ph5.6-6.2. Napi 2-4 liter vizet kell potoljak. A héten szerintem szerdán tápot cserélek mert a heti 1-nél már kicsit furi, szürke színű a folyadék ami kijön.
Telorol vagyok szoval egyesevel kell felraknom:p
Remélem folyik a nyál;)
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    65.2 KB · Views: 29
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top