What's new

OUTDOOR - PYTANIA

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Luki ale mozna jeszcze taniej kupić 80l podłoża.
Wystarczy że odwiedzisz centrum ogrodnicze u siebie albo jakiś sklep ogrodniczy.
U mnie 80l podloża warzywnego mozna kupić już za 12 pln, 50 zaczynają się od 7-8 pln.
 
Tak więc pora wybrać się i kupić parę worków dobrej ziemi :) Zauważyłem ,że 1 z dystrybutorów jest akurat 20 km ode mnie ,więc to nie problem. Jednak OUT rządzi się swoimi prawami. Więc teraz czas nabrać znowu doświadczenia i do roboty. Pzdr i dzieki
 
T

thcfanatic

witam zaloga:D
mam pytanie co do srodka anti bissan jesli mial ktos do czynienia z tym specyfikiem prosze o opinie , opis srodka wydaje sie dokladnie tym czego mi trzeba bo jednen z moich spocikow chyba najlepszy jest istna autosrada saren i innych narkomanskich piratow drogowych no ale opis jak opis wiecie sami jak to nie raz jest wiec jesli ktos probowal chronic tym pomidorki prosze o opinie

pozdrawiam wszystkich juz niedlugo zasiejemy polske:D:D:D:D
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
witam zaloga:D
mam pytanie co do srodka anti bissan jesli mial ktos do czynienia z tym specyfikiem prosze o opinie , opis srodka wydaje sie dokladnie tym czego mi trzeba bo jednen z moich spocikow chyba najlepszy jest istna autosrada saren i innych narkomanskich piratow drogowych no ale opis jak opis wiecie sami jak to nie raz jest wiec jesli ktos probowal chronic tym pomidorki prosze o opinie

pozdrawiam wszystkich juz niedlugo zasiejemy polske:D:D:D:D

Stosowalem na przemian z sarna stop i z czystym sumieniem mogę polecic :)
 

weedsmoker

Active member
witam
orientuje sie moze ktos czy siedliska bobrow moga byc kontrolowane przez lesnikow. na jednym spocie mam ich troche i zastanawiam sie czy sadzic tam, bo miejscowka wypasiona.
pozdro
 

Butelka

Member
moim zdaniem nie powinieneś ryzykować jeżeli okolica jest bogata w nasze chronione gryzonie.
W czasie wiosny - zagrożenie gdyż bobry są liczone po zimie
latem raczej jest spokój, ale jesienne przygotowania do zimy przyciagaja nie tylko sporo ludzi związanych z fotografią i hobbystów ale właśnie tych którzy bobry chronią i liczą przed zimą.

pozatym bobry robiaą straaaszny przypał i sporo rolników kłusuje aby pozbyć się problemu.
dla spokoju moim zdaniem warto poszukać innego spota
 

Outowiec

Member
nie tyle co leśnicy i małe dzieci z rodzinkami w niedziele ale ... ekolodzy i inni ekomeni to jest najbardziej dociekliwy element społeczny ;) odpuść sobie.
 

Somelier

Active member
U mnie nad rzeczka jest dużo Bobrów widziałem na własne oczy tylko raz to są bardzo płochliwe zwierzęta. Trudno je zobaczyć. Nie wiem jak to możliwe je wszystkie policzyć hehe. A i nad woda nie widziałem nikogo kto by je liczył czy pilnował. Rolnicy też maja je w dupie. Może nie wszędzie jest tak jak u mnie. Zawsze można posadzić ze dwa krzaczki na próbe i na jesieni sie okaże czy dobra miejscówa czy nie.
Pozdro
 

Butelka

Member
myślę, że same rośliny nie będą strasznie przypałowe, ale jakakolwiek obecność na spocie może w oczach bacznych obserwatorów przyrody zrobić z Ciebie kłusownika, a tym samym obiekt do wyeliminowania.
pozdr.
 
B

bronek

taa, pamiętam jak poczułem na sobie wzrok jakiegoś "turysty"...
napiłem się nawozu z wielkiej butli i udawałem, że kontynuuję trening hehe [planty rosły na zboczu]
 

opoj1989

New member
witam
mam nasionka es i low snow i przed outem chcial bym je z 2 tygodnie podchodowac w boxie, chcialbym sie dowiedziec czy moglbym je trzymac 24 h/dobe? chodzi mi o to czy jak przesadze je na dwor to czy nie zaczna odrazu kwitnac (chodzi mi glownie o es) i plon bedzie marny
pozdro
 

SLN

Member
Jeśli się obawiasz to na kilka dni przed wysadzeniem przełącz planty na krótsze naświetlanie, ale nie wydaje mi się, żeby coś się niedobrego działo.
Low Snow i tak jest automatem więc będzie kwitnąć nawet przy 24/dobę.
 

cheton

Active member
Veteran
witam
mam nasionka es i low snow i przed outem chcial bym je z 2 tygodnie podchodowac w boxie, chcialbym sie dowiedziec czy moglbym je trzymac 24 h/dobe? chodzi mi o to czy jak przesadze je na dwor to czy nie zaczna odrazu kwitnac (chodzi mi glownie o es) i plon bedzie marny
pozdro

Nie ma takiej opcji, zeby po wysadzeniu na outa po 2 tyg w boxie ES zaczela Ci kwitnac.
 
A

ares420

Opoj bez jaj... Nie spamuj tak wszystko jest napisane na tym forum i nie tylko wystarczy tylko użyć czegoś takiego jak mózg!! i poczytać trochę.
 

[m8]

Member
Veteran
hmmm mi wysiewanie kojarzy sie z sianiem na polu.. w miejscu docelowym... no ale moge sie mylic...
 

Latest posts

Latest posts

Top