What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

OUTDOOR 2018

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Si mie mi se pareau mici la inceput. Dupa am vazut ca aia de langa sunt saci de 40l. Si m-am linistit. Succes!
 

iceiceice

Member
UPDATE 22 iulie

Am 2 blueberry puse langa 2 jack herer , si nu mai stiu sigur care erau care , dar tind sa cred ca astea mari sunt blueberrry

Se vede bine diferenta dintre gropile cu pamant nou si gropile cu pamant de anu trecut , plante mari > plante mici

Le-am udat o singura data , si mai mult pentru nutrienti atunci , am trecut si eu pe agro natura ca tot vad ca e la moda pe aici

picture.php


picture.php




picture.php


picture.php



Iar astea cred ca sunt Jack Herer , dar s-ar putea sa gresesc

picture.php
 
Last edited:

iceiceice

Member
Am avut parte de vreme super buna , multe ploi , e un an bun de outdoor.

In rest ce sa zic ,am mai germinat o tura intre timp , unele au fost deja mutate afara , altele isi asteapta randul .

2 White widow mi-au fost mancate , dar le-au ramas stemu principal si continua incet sa creasca din side brenchuri.
Am sa le tai de tot si am sa pun in locul lor niste criticale cu plasa de gaini sa ma asigur ca nu mi le mai mananca nimeni.
 

Attachments

  • DSCF5030.jpg
    DSCF5030.jpg
    68.8 KB · Views: 45
  • DSCF5044.jpg
    DSCF5044.jpg
    133.3 KB · Views: 46
  • DSCF5040.jpg
    DSCF5040.jpg
    154.4 KB · Views: 47
  • DSCF5026.jpg
    DSCF5026.jpg
    175.9 KB · Views: 47
  • DSCF5022.jpg
    DSCF5022.jpg
    177.7 KB · Views: 48

cadavruslos

Well-known member
Si eu care ziceam ca ale mele sunt mici si cu probleme , no offense , dar si ale tale sunt destul de mici la cat soare au si a trecut ceva timp de cand le-ai scos afara , cam acelasi timp cu ale mele ...
 

iceiceice

Member
plantele din primele poze au 1m+ se apropie spre un metru jumate , pentru 6 saptamani nu e rau deloc , e chiar super bine , iar la restul cum am zis , sunt in gropi de anu trecut si nutrienti au cam fost spalati din pamant peste iarna , abea acum am inceput sa le dau niste agro natura deci na , asteptam rezultate.
 

cadavruslos

Well-known member
Si ale mele par mici in poze . In realitate au tot cam asa 1m , nu prea imi place ca nu s-au ramificat destul , dabia de akm vad ca au inceput serios sa se ramifice , e vb cumva de ingrasamantu asta ? daca da , cum ti se pare ?
 

Attachments

  • 7027653.jpg
    7027653.jpg
    48.2 KB · Views: 35

iceiceice

Member
nu e asta , ala de care vb e agro natura si e lichid , am vazut ca la baietii de aici de pe forum le place
Ma gandesc sa iau ceva mai strong totusi , vazusem zilele astea la dedeman niste pellets cu 15-15-15 care dau nutes over time
 

cadavruslos

Well-known member
Eu am luat asta tot din Dedeman si vreau sa zic ca e forta , NPK 12 12 17 , e cu actiune rapida , si frate vreau sa zic ca se vad imediat rezultatele , te-as sfatui sa incerci !
 

Attachments

  • Ingrasamant.jpg
    Ingrasamant.jpg
    67.2 KB · Views: 46

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Nu stiu daca cumva te-am intrebat deja prin alt thread, de la cine e blueberryul? Si daca nu e de la dj short is curios daca seamana cat de cat, poate in flower tragi niste poze cu mugurii.
 

iceiceice

Member
nu , pe pillang cred ca l-ai intrebat ,asta e de la seedsman si parca citisem undeva ca ar fi un cross dintre un blueberry de la dj short si un alt bb dar poate gresesc.
 
Top