What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2013

belivitez

Member
Nebom opustil indoora samo foto sort nebom več indoor gojil oz. vsakič preizkušam drugo sorto.
Outdoor sem imel že obe omenjeni sorti in delujeta odlično.... glede vonja bi se odločil za easysativo ;)
 

timoslav

Member
Pa js sem mel eno Frisianko lani z nabitimi vrheci (ko kamen res). Zunaj ni imela nevem kak močnega vonja, ko sem jo pa sušil pa neverjetno. Po enem dnevu sušenja v omari sem jo mogel nazaj odnest v šumo, ko ni blo za zdžat :D
Letos bom pa probal oboje tak ES kot FS pa bomo vidl kak se obneseta. Res belivitez katera ti je prej končala?
 

prx

Member
Pol bomo probal letos Frisian Dew, da vidmo kako se obnese kaj na Avstrijskem podnebju :) Itak bom vzel klone tako da vidmo.
 

belivitez

Member
Men je prej končala easysativa drugač frisan dew ni kaj dost zaostajala;) obe imata lepo napolnjene vrhe in močan vonj pridobita komaj pri sušenju oz curingu ;) okus in high mi je tudi boljši od easysative....

Prx kje boš dobil klone? Cena? :)
 
Predvidevam da gradz (če si iz teh koncev avstrije). Lani sem bil tam (prvič) . oziroma v onih koncih pa sem se usput ustavil še v headshopu. In če me spomin ne vara je bila cena klona 10€
 

Iksd

New member
wazzap outdooraši :D :D

no pa vam še jaz povem plan za letos.

okoli 1.aprila bom zalaufal pod parimi neonkami moje bodoce "monstrje" :D :D ter jih okoli 420 presadil v naravo.

nameravam saditi c99 in easy sativo. sem veliko slišal o teh dveh vrstah da sta odlični za našo podnebje, lahki za vzgojo in cilam predvsem na sativa high, zato bo to zadovoljilo mojim potrebam. ob tem main growu, pa ob strani mislim še sfurat kšn lowryder, bagseeds in pa nekatere crosse, narejene s strani kolegov.

vsem pa želim, čim boljšo letino! :D
peace out!
 

timoslav

Member
Zakaj bi blo riskantno, saj si slišal prx-a, v Avstriji če te ustavijo s tem te ne bojo kaznili, ker še vegetirajo. V Sloveniji pa pač po pameti :D

In the meantime v mojem box-u:
 
ja samo on živi v avstriji, baje je dosti reskirano za slovence, baje ce si slovenec te hitr zašpecajo kepom, če se spomnis pred leti je bila tudi ena afera, ko so slovenca dobili ko je šel v avstrijo po klone, pa so ga krimiči pohopsal. Igral je na to karto, da ima hčerko bolano al nekaj v tem smislu. Ne spomnim se kako jo je odnesu... In tudi sam si lani nisem upal kupiti klonov :) Majo pa kr velko ozbiro. Če imam prav pa prx živi v avstriji, že kar neakj časa :)
 

timoslav

Member
Ja sam tisti tipson je kupil nekaj čez 100 klonov xD Pol pa normalno, da te uni prijavijo, ko delajo v shopu ;)
 

prx

Member
Da vam malo razložim :) V Avstriji lahko kupiš tudi po 400 klonov in te noben nebo prijavil, najmajn pa prodajalec ker njem je to biznis. Glede prevoza v Slovenijo pa tud ni nek problem, edino če si res sumljiv potem te hiter dobijo. Klone lahko v Avstriji kamot kupiš in te nebo noben prijavil, tako da brez skrbi.
 

Koondense

Well-known member
Veteran
Eno vprasanje na hitro(2 regular pack):

KC Brains KC33 + Leda Uno ...ali... Mandala 8milesHigh + Mandala#1???


Prosim za pomoc, narocam kmalu.
 

belivitez

Member
timoslav say hello to all ladys :) maš pa res gužvo.... to imaš za outdoor pripravljeno že? jaz sem dal ravnokar kalit :)

glede klonov se mi vseeno zdi prevelik rizik da bi jih šel kupovati preko meje :/ že ko moje mladenke vlačim na plejs sem cel bled :D
 

prx

Member
@belivitez čez meljo v Slovenije se pripelje na tisoče klonov pa jih zelo malo dobijo, še prodajalec je sam rekel da kar veliko slovencev kupuje kloone v Avstriji. Sam jih tudi nisem upal pripeljati v Slovenijo dokler se nisem preselil. Zdaj bi jih celi kombi peljal po Avstriji :D
 

timoslav

Member
Ja to mam za outdoor, ko pri Mandali#1 maš samo regular semena. Sem mogel prvič spol ugotovit, da sem pol lahko kloniral. Imam pa naslednje vrste notr:
-Aurora Indica (Nirvana)
-Frisian Dew (Dutch Passion)
-Mandala#1 (Mandala Seeds)
-Great White Shark (Greenhouse Seeds)
-Special Skunk (Female Seeds)
-Easy Sativa (FEmale Seeds)
in pa še nekaj svojih ShamanxV99 :D
 

Iksd

New member
timoslav, me zanima malo več o tem Sv99, namreč bilo je ze govora na konoplji, ampak me zanima bolj kateri high je dominanten, pogostost violčnih fenotipov, nasplošno o bilki, ker se mi zdi dosti zanimiv cross :D :D
peace out
 

timoslav

Member
Cross je sativa dominanten tak, da je high tud precej sativast. Možnost, da boš pa dobil vijolčnega je pa nekje 1/4 oz. 1/5. Drugače pa je glede vonja in pa časa cvetenja še najbolj podobna Shaman-u, pridelek pa bolj Cinderelli. Descartes je lani mel zelo lepe predstavnice tega crossa samo je žal mogel odstranit fotke zarad težav s policijo :S
 

belivitez

Member
u vidiš vidiš men pa ni bilo nič jasno zakaj so vsi njegovi posti izbrisani.... a lahk kaj več poveš? upam da je kul uredil.... :/
 
Top