What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Outdoor 2013

Koondense

Well-known member
Veteran
Tega se bojim tudi pri C99hibridu... gre za nek hibrid C99/Maroc/Neville's haze, obljubljajo okoli 9 tednov outdoor cvetenja v povprecju. Tudi JackHerrer naj bi imel precej kratko(8-10) cvetenje, vsaj GHS fenotip, ki naj bi bil bolj indikast.

Lani mi recimo GHS ElNino ni niti priblizno koncal, je bil nek hazy fenotip.
Ampak, dobil sem neke vprasljive informacije, da naj bi sativasti fenoti zaceli prej cvetet kot indike ter tako koncali ob priblizno istem casu. Tako je eden od Female Seeds breederjev zapisal na nekem forumu. Who knows?
Moj lanski grow tega zal ne potrjuje.
 

belivitez

Member
Tale strain duckfoot me je kar pritegnil po sliki sodeč :) resnično nevpadljiva rastlina ki dobesedno izgleda kot kak plevel :D

Kje bi se dalo kakšna semena dobiti sem kar velik interesent ;)
 
A se kdo spomne mislim da v outdoor 2010 na konoplji, je imel nekdo, podobno sorto kot tale duckfoot, oziroma meni so listi izgledali kot jagoda :). Samo ne morem najdti.
 

vaistyle

New member

Koondense

Well-known member
Veteran
Kolega me je prosil, ce mu nabavim paket regular semen, ker se mu je genetika pomesala z industrijsko in nima vec dobrih rastlinic.

Ker nikoli nisem kupoval regular semen, bi prosil za nasvete.


Pogoji so:

-cena do 35€/10 semen
-ne previsoka vsebnost THCja(10-15%)
-cas cvetenja okoli 9-10 tednov
-ne indice(couchlock odpade)
-ne premocen vonj med cvetenjem

Razmisljal sem o SweetTooth, KC33, C99, Shaman ali kaj podobnega.
Morda si bom tudi sam kupil en paket, da poskusim dobit kaksno seme letos..

Ce ima kdo kake zanimive lastne crosse za free, you're welcome:)


Predlogi? Hvala!
 

STRAININJA

New member
Samo tole ti nikoli ne konča zunaj, saj v Sloveniji ne.

Ali je kdo drugače že kadil to? Konec marca grem na Nizozemsko in to je edini strain, ki si ga resnično želim sprobati, samo je cena cca 20€ za gram.

Drugače naj bi bil pa Dr. Grinsoon = Quaze, ki pa je cenejši.

http://www.rollitup.org/toke-n-talk/186419-quaze-16-week-flower-sativa.html


Jaz sem sprobal pred tremi leti tale Dr. Grinspoon v Barney's uptown-u (Haarlemmerstraat,Amsterdam) in morem rečt,da me ni preveč impresjoniral. Aroma/okus nič posebnega,high je bil pa tak čist tipičen sativa.
 

timoslav

Member
Saj v rastlinjaku ti bo tudi nekak tak končalo mogoče par dni prej s to razliko, da ne bi smel imet plesnivih vrhov :)
 

Zefy

Member
Letos vržem v rastlinjak pa da vidimo kaj bo :) odzunaj bi naj končalo konc oktobra? Drži to?:)

Peace

AH3 začne pri nas cvest ~20.septembra, glede na to da rabi ~11 tednov cvetenja, je predviden konec nekje v začetku decembra,...
 

belivitez

Member
Zefy a to je ziher? Fuck to bo res težko da mi uspe :) edin če dam 1 mesec pod lampe na 20+ svetlobni cikel potem pa kar ven v rastlinjak pa da vidimo če bo šlo v cvet in kar takoj začnem gnojiti z cvetom... kaj pravite?
 

Zefy

Member
Zefy a to je ziher? Fuck to bo res težko da mi uspe :) edin če dam 1 mesec pod lampe na 20+ svetlobni cikel potem pa kar ven v rastlinjak pa da vidimo če bo šlo v cvet in kar takoj začnem gnojiti z cvetom... kaj pravite?

Prvo leto outdoor growanja sem na vrat na nos kupil mix semen od greenhousa (ah1, ah3, ww, white rhino, a.m.s.) in s tem naredil veliko bedarijo :spank:
ah1 in ah3 sta začela cvest ~20.sep., pobral sem napol dozorele vrhe v začetku novembra, vreme pač ni hotelo sodelovat... ostale so začele cvest ~20.avgusta, končale ~20.okt, z veliko problemi (vse zbolele - pepelnata plesen če se ne motim) tako da mi je uspela dokaj dobro samo ams, vglavnem bilo je stresno za začetnika :cry:

Dosti boljše bo, če se odločiš za kakšno drugo sorto, saj je mnogo dobrih fruity sativ, katere končajo pravočasno, pa prihranil boš mnogo dela in živcev...
 

prx

Member
@belivitez kak to da boš odpustil indoor?

Povejte mi kako se kaj obnese Frisian Dew od Dutch Passion in Easy Sativa od Female Seeds? Drugače pa iščem kako najmajn smrdečo sorto za outdoor :)
 
Top