What's new

Outdoor 2011

weedster

Active member
Nekaj so kloni nekaj pa ne.. Štartano pa je blo začetek aprila, to kaj so kloni, tisto kar pa ne pa začetek maja..
 

mihakt

Member
evo en mali update. med vikendom sem bil na enem placu, kjer imam eno hp2 in V99 (obe ženski) jeeej :) slikal žal nisem nič. hp2 raste bolj v višino kot V99, sta pa na placu kjer se morata kar borit za svetlobo.

no pa še par slikic iz balkona.

V99 (photo: 18.6.2011)


hashplant (photo 18.6.2011)


hashplant2 (photo 18.6.2011)


hashplant2 problem na listih

mogoče kdo ve kaj bi lahko bilo narobe? listi so postajali rjavi in pa zelo občutljivi na dotik. ko si se ga dotaknil je kmalu "počil" če si ga malo prepognil.


še skupinska:


to bi bilo to za danes :)
enjoy :tiphat:
 

weedster

Active member
Lepo rastejo. Probaj vprašat kaj je narobe v oddelku " Cannabis Infirmary " - bojo tam vedli pomagat. Drugače pa si podal premalo podatkov kot so npr. kaka zemlja, gnojila, ph itd. Malo poglej da so vse vrednosti v optimalnem al pa kaki flush nareji pa pol delaj od tam dalje, če še bojo vedno problemi more bit pomanjkanje nekega elementa.

Pa še od mene en mal updejt od pandore - velika kakšen meter in kar sama gre v grm, na začetku sem vršičkal 2x in vzel dol par klonov sedaj pa vsaka veja sama naredi po več vrhov :)

P9240314.JPG


peace
 

mihakt

Member
ja saj kak teden nazaj je bil flush narjen pod tušom :) drugače pa je zemlja balkonia in pa enkrat malo pognojeno z bogatinom namočenim v vodi.

lepa je tale pandora, kje si jo kupil? kaj je križano med sabo?
 

mihakt

Member
ja zaenkrat gre malo na bolje, zaenkrat še nisem gnojil. bodo pa dobile kakšnomalo dozico kmalu. me zanima kako bo tale pandora naredla zunaj :)

hf ;)
 

GreenMAX

Member
Mihakt tale tvoj Hashplant bo ena huda stativca,če bo kaj po moji...
Sem naredil indoor test Hashplanta..2 L zemlje 12/12 iz semena...pa se kadi:greenstars::greenstars::greenstars:
Thanks Esbe for this plant:thank you:
 

mihakt

Member
tnx bro :)

good question :) i don't know exactly couse i visit this place mostly at night :) but the place have the south exposition so they get a lot of sun. not every plant the same, because of the trees around, but i'll guess between 5-7 hours.

when do hashplants start to flower in DK?
 

mihakt

Member
ma sej možno da imajo več, pravim da ne vem :) hp2 in pa V99 imata po mojem mnenju največ sonca. hp2 zna imet tam blizu 9-10 :) bi moral enkrat previšan horizont risat, da bi videl koliko ga imajo :)
 

SetHeh

Member
Moji roži na balkonu. Fotografije prikazujejo sistem krivljenja vej (zaradi skrivanja rastlin). V podstavek sem zvrtal luknje, skozi katere sem napeljal vrvice, ki sem jih nato s kovinsko žico pritrdil na ukrivljene veje. Kovinska žica je povezana z vrvjo zato, da vrv pri prevezovanju ne poškoduje vej, ampak samo odvijem žico in jo pomaknem naprej.

 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
lepo stari isti lonec mam na balkonu in not raste moj chunkberry :D
..sicer pa upam za tebe da je oni zeleni material ki se dotika rastline, narejen iz delno prožnega gradiva, ker drugač lahk zelo močni sunki vetra polomijo veje. Men se to več ne da delat, ko pa sem zvijal veje tak kot ti, sem uporabil srednje raztegljivo gumo.. in še to, malo večja površina dotika (širša guma) je bolje ker se tlak in napetosti lažje porazdelijo, to pa še dodatno zmanjša verjetnost poškodb.

~happy gr0wing ;) lp'x
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
Moji roži na balkonu. Fotografije prikazujejo sistem krivljenja vej (zaradi skrivanja rastlin). V podstavek sem zvrtal luknje, skozi katere sem napeljal vrvice, ki sem jih nato s kovinsko žico pritrdil na ukrivljene veje. Kovinska žica je povezana z vrvjo zato, da vrv pri prevezovanju ne poškoduje vej, ampak samo odvijem žico in jo pomaknem naprej.


haha kak sem bil zaliman prej sploh nisem bral texta ampak sem odpisal samo glede na slike hehe ..no kakorkoli.. lep dan še naprej :)
 

SetHeh

Member
@XyZ, na srečo na mojem balkonu ni močnega vetra, le blag vetrič po njih dokaj stalno piha. Ta zelena žica na slikah je oblečena v gumo (ali nekaj podobnega) in zaenkrat še nisem opazil nobenih poškodb vej. Veje na žalost moram zvijati, ker bi drugače rastlini segali čez balkonsko ograjo in bi se videli iz ceste ali iz sosednje hiše.
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
ja sej zdaj vem katero žico maš heh še enako mam doma sem videl včeraj.. tista zelena zaščita je samo proti koroziji (po barvi tudi estetsko) ampak te snovi nam nič ne morejo pomagati če je skelet železni al pač neke sorte kovinski. No sej ni panike če ti zaenkrat še ni zapihala burja, sicer pa se nikoli ne ve kdaj lahk potrka na vrata. Alwayz better safe than s0rry. Drugač pa je turbolentni veter dobra zadeva ker če veje ne polomi ..jih ful okrepi.. jeseni zavira plesen pa še vonjave odpiha na vse strani :D
 

weedster

Active member
Mali update - dobra dva če ne celo tri tedne ni bilo prav deža - danes je pa le nekaj padlo :)

spodaj GCS x DC:
 

Attachments

  • P200711_20.10.jpg
    P200711_20.10.jpg
    124.9 KB · Views: 21

Latest posts

Latest posts

Top