What's new

Outdoor 2010 + multe nelamuriri

Status
Not open for further replies.

wouldubreakfree

user b4nn3d
in primul rand, ca esti minor nu e o mandrie. mai ales pe forumuri de genul unde iti este scris clar, cei sunt 18 ani nu au voie.
nush dc va dati cu pumnii in piept..

in al doilea rand, ma seaca deja threadu asta ca ai repetat in nenumarate randuri NU MA LASA PARINTII, SUNT COMUNISTI..

ok frate.. noi ti-am dat variantele pe care le-ai putea pune in aplicatie... dar ce sa vezi, din nou replica "PLS AJUTATI-MA, UNDE SA LE GERMINEZ CA MI-E FRICA DE PARINTI"

puuuuuula mea frate.. ti s-au zis aici la variante de innebunesti...

ce plm ? e greu sa iei 2 FARFURIUTE/caserola, servetele si sa pui semintele acolo? SUB PAT? intre HAINE? in GHIOZDAN(daca tot esti minor)????DUPA TV ? SI ETC ETC ETC...

lasa resursele financiare, soarele e moca ;) si pamantul la 3L e 2lei...

chiar asa frate..??
 
G

green_land

la 15 ani ar trebui sa :jerkit: :jerkit: :jerkit: :jerkit: :jerkit: pe "...tube.com", nu sa cresti iarba cu parintii tai in casa
 

talache

Member
Mai pe scurt am zis ca si voi probabil ati fost la fel ca noi si acuma va luati de noi "noua generatie de minorii :dance013:" . Nu cred ca o sa ma schimb prea mult in 4-5 ani . Castig drepturi si responsabilitatii (raspund pe propria raspundere , nu pe cea a parintilor). Sper sa nu va suparatii pe mine :thank you:
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
hahaah eterna si fascinanta afirmatie: "nu cred ca o sa ma schimb prea mult in 4-5 ani".. pai ba mane se vede ca ai 15-16 ani... CREDE-MA! in 4-5 ani cine stie cum ti se schimba mentalitatea si n-o sa-ti mai arda sa cresti!! da! frate, gandeste inainte sa scoti ceva pe gura!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Mai pe scurt am zis ca si voi probabil ati fost la fel ca noi si acuma va luati de noi "noua generatie de minorii :dance013:" . Nu cred ca o sa ma schimb prea mult in 4-5 ani . Castig drepturi si responsabilitatii (raspund pe propria raspundere , nu pe cea a parintilor). Sper sa nu va suparatii pe mine :thank you:

legea spune altceva!
 

talache

Member
Nu stiu ce am facut pe forum , discutam cu useri si m-am trezit cu
Nickname:​

Profile URL:​
e.g. personal website
Avatar URL:​
an image up to 80x80 pixels

Join Chat
Advanced options​

This nickname or IP address is banned.
 

talache

Member
Day 7 - Au iesit cele 2 cotiledoane + 2 frunzulite mici



Fotografii-0005.jpg

Fotografii-0003.jpg

Fotografii-0004.jpg
 

DmX

Member
voi cred ca astia din bucale cu outdooru la cati sunteti o sa va incurcati plantele=))) m-as caca pe mn de ras
 
D

deutza

Ce imi recomandati sa dau ingrasamant ( bio-grow 100% organic ) de pe acuma ??? Plantele au 15 zile si mii sa nu le omor.Sau sa dau dupa ce le mut afara?
 
D

deutza

1ml pe litru cred ca este ok...
Dupa ce mut plantele out le ud tot cu ingrasamant sau o perioada pana se acomodeaza nu le dau ?
 

DmX

Member
Te incurci in detalii prea mult :p nu t emai stresa le dai si atunci din ce in ce mai mult asa am vazut ca e cel mai sigur
 

talache

Member
Day 8 - sau mai lungit cu 2-3 mm:dance013:cele 2 frunzulite (nu la cotiledoane ma refer). Nu cred ca o sa moara plantele ! Daca era murea pana acuma ! Mi se pare ca se dezvolta bine ! Azi le germinez si pe restu si vad ce fac !

1) Si apropo azi am udat cu apa lasata afara si era "un pic" rece . Poate omora sau stagna cresterea plantei ? Ce parere aveti ?

Fotografii-0001.jpg

Fotografii-0002a.jpg




PS : Ati avut dreptate in legatura cu lungirea tulpinei , nu s-a lungit deloc ! Nu stiu ce sa intamplat dar cand am avut planta indoor mama mi-a luat paharul cu planta si a zis ca mi l-a aruncat ! Apoi mi-a zis ca la lasat 1 saptamana la fereastra si am vazut ca avea 5-10 cm tulpina ! Nu stiu ce sa intamplase , probabil este vorba si de ventilatie !
 
Status
Not open for further replies.
Top