What's new

Outdoor 2010(by realHero)only CZECH language

O

opravdovýHrdina

Ahoj všem mám tu o5 pár fotek..
už nám to tolik nejunglí vypadá to že pomalu přestávají růst, a jdou do květu:bis:
Pepr v hnoji je asi nejdál dostal včera Plagron bloom 60ml/10l :)
nejvyšší kyti(PP) má už přes tři metry bohužel nevím přesně kolik, změřím to..
začíná to smrdět jako prase:dance013:

Všimtěte si vlevo dole jak jsou ty rajčata, a nad nimi ta kulatina tak hned nad ní světlejší místo to mi dělá na Apollu jedna větev a nemůžu přijít nato proč?
picture.php


tady to de vidět možná líp
picture.php

picture.php

picture.php


tady Pepr v hnoji kvalita nic moc bo fučelo jaxviňa :(
picture.php

picture.php


Jack Flash
picture.php


Power Plant
picture.php


Skunk 1
picture.php


Smbogy
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Sweet Tooth *3
picture.php



Ice Field je pryč vše polámal větr..zbyli tam tři pahély...​
 

berrea

Member
je to krásný... ale bojim se, že ti to dost skosí plíseň... přece jenom ty keře sou hustý jak sviňa a už sou i zamotaný v sobě navzájem... taky to nejsou úplně nejvíc early genetiky
 
O

opravdovýHrdina

mno tak to nejsou early..
plísně se bojím taky jaxviňa :(
sem to podcenil a to jsem je dával tak 1,5m od sebe..
holt to narostlo jaxviňa :( sem sám nečekal že to tak vyjede..
jen uhlídat to bude prdel..!!!!
 
:tiphat:
Fakt nádhera.
Z obrázku to vypadá, že mají hodně dusíku (to budou ty kravěnce), což ti zpomalí květ. Nadruhou stranu to jedeš z klonů a ty jak známo dozrávají dřív (mostly sativy až o 14 dní).
Ty nejlepší odrůdy začínají kvíst na konci srpna.

Přeju at se ti plísen obloukem vyhne a na konci října to u tebe vypadá nějak takhle:

na obr. National Health Service z minulýho roku:

NHS_24.jpg







... plus minus za jeden,dva až čtyři tejdny budou kvést

Miris tvůj odhad bych chtěl mít ;) :D :D
 
F

FIREofKALI

čaues

brutální monstra!! už večeřely?:)

jestli bude plíseň..to záleží na počasí...ale sweet tooth bude plísnit už jenom z ranní rosy hehe...ty ostatní by to mohli dát...

trimovat bych to taky nechtěl hehe to budeš dělat sám OP??? muehehehehe

jo a z klonů sativy dozrávají dřív pokud jde o indoor s přihlédnutí k délce růstu...pokud ale rostliny jsou na růstu několik měsíců jako tady v tomto případě, pak je úplně jedno jstli jde o rstlinu ze semínka či klonu neb jejich hormonální připravenost a vyzrálost pro kvetení, po tak dlouhé době, bude úplně stejná... :wave:
 

sensi23

Active member
Veteran
zdravim taky bych se pripojil k vykriku BRUTALNI MONSTRA!!!
doufam ze vse pujde dobre a plisen te neohrozi takze good luck a tesim se az to zacne kvest
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar :wave:
Vypada to fakt monstrozne a nadherne.....
Na podzim se urcite nudit nebudes.....
Preji prijemnu praci pri udrzovani kytek pred sklizni ale i pocas ni a po ni....

Pristi rok uz musim taky nasadit venku neco, protoze je to neco jineho.....
Mam o cem cely podzim a zimu rozmyslat a hledat mista.

Nech se dari.... :wave:
 
O

opravdovýHrdina

čaues

brutální monstra!! už večeřely?:)

trimovat bych to taky nechtěl hehe to budeš dělat sám OP??? muehehehehe

čus

naštěstí nás je povíc takže nebudu, připojí se mladá a pár kamarádů..
loni sme ve dvou stříhaly dva o něco menší a pěkně jsme se zapotili..
letos to bude mazec, ale předpokládám že je budu sklízet postupně v rozmezí pár dnů takže by to neměla být taková hrůza ikdyž..?!
uvidíme co na to řekne paní plísňová?!

zdaleka nejhorší je to, že asi bude problém kde to všechno usušit!!
mám místo možná na vrcholy ze všech kytek! zbytek půjde na druhou půdu to není problém, ale ta zrovna není moc suchá takže to ještě bude veselý:(
něco veme kámoš k sobě a zbytek kdo ví...
ještě to musím nějak vyřešit..

dík všem za kladné ohlasy :)
 
zrovna te vyvedu z omylu , po zkusenostech s monster kery , jsem presel na neostrihavani listu , a nechal jsem je na kytce a kytku ulozil na huru .. strihani je peklo ve 4 sme 3,5m kytuli strihali cca tyden .. takze rikam , vem si dovolenou .. kamaradi at si ju vemou taky a nebo zrovna udelej brigadu :D
jinac moznost dalsi je otrhavat listy uz behem dokvetani .. az se dostanes na pozadovany stav olisteni pres sklizni , dalsi vyhoda j e ze listy ti v podstate uchovaji cast zivin na dalsi rok , v podstate lehce zahnojis :)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
čau

takhle jsem to okosil
kytky rostou ale docela ve stínu,takže jsou vysoký a nevadí jim bejt do metru bez lístku.no přeju hodně trpělivosti:wave:

picture.php
 

berrea

Member
hehe, stříhání... moje největší loňská kytka dala asi 200g a stejně sem to stříhal dobrejch 6 hodin :) u těch tvejch tipuju, že jedna bude ve dvou minimálně na den
 
O

opravdovýHrdina

zrovna te vyvedu z omylu , po zkusenostech s monster kery , jsem presel na neostrihavani listu , a nechal jsem je na kytce a kytku ulozil na huru .. strihani je peklo ve 4 sme 3,5m kytuli strihali cca tyden .. takze rikam , vem si dovolenou .. kamaradi at si ju vemou taky a nebo zrovna udelej brigadu :D
jinac moznost dalsi je otrhavat listy uz behem dokvetani .. az se dostanes na pozadovany stav olisteni pres sklizni , dalsi vyhoda j e ze listy ti v podstate uchovaji cast zivin na dalsi rok , v podstate lehce zahnojis :)

čus stříhám to ještě v zemi aby mi neuvadali listy to se pak blbě stříhá..
stříhám jen velký listy ty malý u palic nechávám, to je pak manikůra až když už je to suchý!
taxe po večerech u bongu bavím....
snad příští víkend budem stavět střechu teď se to moc nedá v tom dešti a větru..
kytky opět dostávají naprdel :(
láme se to jaxviňa a to sou na nich teprve malý paličky..
pepry a smbogy kvetou jak o závod za 14 dní až hodím fotky snad už bude trochu na co koukat..

čau
no přeju hodně trpělivosti:wave:
to já si taky přeju:comfort: :) :bump: teď si to maluju ale až příjde na věc tak to bude mazec..!!
ještě tam mám pár dní dovolené:jump:

dík za rep zatím čau a ať vám to kvete :wave:
 
O

opravdovýHrdina

Ahoj všem :tiphat:
je to v řiťce chytli sme pléseň do stonku :(
na apollu a jednom pepru..
zítra snad hodím fotku, plíseň je na apolu ůplně u spodu, jak to mám někde tu na té fotce ten stonek, ůplně měkké a smradlavé jaxviňa, a na pepru je nějaká houba tož sem to odřezal, zafixoval, bohužel na apollu je to u země a tam to moc odřezat nejde to bych ji mohl rovnou seknout ... :(
zamastit voskem četl sem na g?!co je to za vosk a kde se dá koupit náhodou prosím někdo nevíte?
ze svíčky to vosk není předpokládám..
a pokud máte třeba zkušenost a můžete doporučit na to nějakej přípravek budu moc rád..
prozatím sem to ošetřil slivovicó :)
dík moc všem!!
 

Hoolly

New member
Ahoj všem :tiphat:
je to v řiťce chytli sme pléseň do stonku :(
na apollu a jednom pepru..
zítra snad hodím fotku, plíseň je na apolu ůplně u spodu, jak to mám někde tu na té fotce ten stonek, ůplně měkké a smradlavé jaxviňa, a na pepru je nějaká houba tož sem to odřezal, zafixoval, bohužel na apollu je to u země a tam to moc odřezat nejde to bych ji mohl rovnou seknout ... :(
zamastit voskem četl sem na g?!co je to za vosk a kde se dá koupit náhodou prosím někdo nevíte?
ze svíčky to vosk není předpokládám..
a pokud máte třeba zkušenost a můžete doporučit na to nějakej přípravek budu moc rád..
prozatím sem to ošetřil slivovicó :)
dík moc všem!!

Zdravím, zkus štěpařský vosk co se používá při roubování. Koupíš ho snad v každém obchodě pro zahrádkáře. Ale zkušenosti s tím na konopí nemám.
 
Last edited:
Ahoj všem :tiphat:
je to v řiťce chytli sme pléseň do stonku :(
na apollu a jednom pepru..
zítra snad hodím fotku, plíseň je na apolu ůplně u spodu, jak to mám někde tu na té fotce ten stonek, ůplně měkké a smradlavé jaxviňa, a na pepru je nějaká houba tož sem to odřezal, zafixoval, bohužel na apollu je to u země a tam to moc odřezat nejde to bych ji mohl rovnou seknout ... :(
zamastit voskem četl sem na g?!co je to za vosk a kde se dá koupit náhodou prosím někdo nevíte?
ze svíčky to vosk není předpokládám..
a pokud máte třeba zkušenost a můžete doporučit na to nějakej přípravek budu moc rád..
prozatím sem to ošetřil slivovicó :)
dík moc všem!!


čau. postup kterej používám k ošetření napadenejch stonků je:
1) seškrábání, odstranění plísně
2) opálení (lehce zapikem. nijak to nepeču)
3) zatření Balzámem na stromy (taková šedá kejda- taky v každým zahradním krámu. asi za dvacku.)
 
O

opravdovýHrdina

dík za rady chlapy ráno letím pro balzám na stromy..
 
O

opravdovýHrdina

:tiphat:Zdravím vás všechny opět se svým 14-ti denním updatem..:tiphat:

vyskytl se problém s plísní na stonku, ale snad už je po něm, tak uvidíme jaxe nám to bude vyvíjet?!každopádně to teď musím hlídat 2x tolik..
už paličatí Smbogy, Pepry, Apollo, i SweetTooth, Pepry jsou asi nejdál a začínají nachovět :yummy:..
PP, JF, S1 jsou nějak pozadu ale oni to snad doženou já jim věřím :p ..
pokoušel sem se o makra ale foukalo jaxviňa takže kvalita nic moc..noa až dojde stativ tak to bude lepší(třepó se mě ruce jaxviňa..)
za 14dní víc fotek nebyl moc čas snad už bude na co koukat..
plánuju v týdnu opylit, doufám že to nebude už pozdě?!

Taxe mějte ať to KVETE a hlavně bez plísně pic

SMBOGY
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php



Apollo 11(pořád žloutne ta haluz, "bůh ví čím to je?!")
picture.php

picture.php


Pepr v hnoji(jede nádherně..)
picture.php

picture.php


Sweet Tooth*3
picture.php

picture.php


Skunk 1
picture.php


 
Top