What's new

Outdoor 2010(by realHero)only CZECH language

O

opravdovýHrdina

Mladá a palice NL*5xHaze z loňska..za tuhle fotku sem vyhrál ty tři semena Ice :moon:

Edit:sorry za kfalitu:) fotku sem na naléhání mladé vymazal, a tohle je vytažený z časopisu..
picture.php
 
F

FIREofKALI

Mladá a palice NL*5xHaze z loňska..za tuhle fotku sem vyhrál ty tři semena Ice :moon:

Edit:sorry za kfalitu:) fotku sem na naléhání mladé vymazal, a tohle je vytažený z časopisu..
picture.php

hehe:laughing: nejlepší kombinace co znám... tož tá Haná bude asi fakt órodná...
 
O

opravdovýHrdina


Ahoj všem,
zas tu jsem,
se svým malým !!UPDATEM!!

kde začít? ani nevím..uff..:watchplant:
roste to neuvěřitelně!! a to jsem skoro nehnojil
ten kravskej hnůj dělá s rostlinama obrovský divy..
kytky sem se snažil odspodu protrhat, a taky prostříhat malý větve ktery nemajó šancu růst..jestli to dojde, dej pánbůh, bez problémů až do konce tak jsem zvědavej kdo to bude stříhat:yoinks:asi nás majzne:wallbash:
kytky musíme pokaždým dešti vyvazovat.. déšť je dycky spere jako prase!!
asi sem je dal moc blézko tím prdem už některý nejdou ani fotit ta jungle je fuckt massive:muahaha:


Tož to posoďte no néni to nádhera?!


Pravá půlka zadnice:headbange
(zleva odzadu Apollo nejde vidět, před ním PP, pak SMBOG..napravo vzadu S1, PEPR, PEPR, v hnoji PEPR)

picture.php


Levá půlka zadnice:yay:
(ty dvě levé vlevo SMBOG vpravo JackFlash)

picture.php


Sweet Tooth *3
(krásně porostl dělá mě jen radost!!)

picture.php

picture.php


PEPRY
(ukážu jen dva bo ten třetí se v té jungli ztratil a na fotkách ho není vidět..)

picture.php

picture.php


Power Plant
(nejvyšší kyti měří 2.14m)

picture.php


Skunk 1

picture.php


Jack Flash
(taky se moc spravil)

picture.php


Apollo 11
(jednoznačně nejobjemnější kytka!!)

picture.php


SMBOGY
(malé přirovnání:muahaha:)

picture.php

picture.php


to je vše mějte se dobře, ať to roste za týden "ICE Field"!!

JOA SMRT ČORKÁM, A PODOBNÝM KUNDÁM!!

PIC
 
O

opravdovýHrdina

ahoj všem aktualizace Ice Field

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


kvalita nic moc fůůčelo jaxviňa pic
 
O

opravdovýHrdina

Ahoj všem mám tu update svojí zahrádky:wave:, bloomem sem hnojil jen st*3 ta už pěkně nakvítá..první blizny jsou na všech ale st*3 je na tom nejlíp..
opět se omlouvám ale ta jungle nejde moc fotit..:dunno:

Celek

picture.php

picture.php


Apollo 11(láme se porád jaxviňa :( a to nemusí ani scát..)

picture.php

picture.php


Jack Flash

picture.php


Smbogy

picture.php

picture.php


Skunk 1

picture.php


Sweet Tooth *3

picture.php


Power Plant(nejvyšší kytka měří 2.5m)

picture.php


Kořen Apollo 11

picture.php


 

Hoolly

New member
Ahoj všem mám tu update svojí zahrádky:wave:, bloomem sem hnojil jen st*3 ta už pěkně nakvítá..první blizny jsou na všech ale st*3 je na tom nejlíp..
opět se omlouvám ale ta jungle nejde moc fotit..:dunno:

Celek

picture.php



:tiphat: ... klobouk dolů, fakt krásná jungle. Jen ať to počasí vydrží a všechny holky krásně dozrají.
 

aero1

Member
to budou dobre koule teda :) pod tím máš radium beztak :D

at to pekně kvete :) a jackovi udělej dláhu na všech vetvích at předejdeš zlomení :)
 
M

Miris

wow
tak tohle je kvalitní péče :respect:
tedka bude hodně práce ... plus minus za jeden,dva až čtyři tejdny budou kvést . a jestli maj ještě mít co jíst vespodu tak to je menší sebevražda : DD

určitě bacha na plíseň - středy keřů a spodky s větvičkama i listama na který se stejně nedostane slunce tak otrhej . hnedka nemusíš - uvidí se třeba hodně zežloutne a opadne samo...ale do dvou tejdnů v květu bych to udělal určitě...
1) bude tam proudit víc vzduch = menší riziko
2) budou vysilovat vrchy kterých se nabažíš víc než dost
3) může to pomoct v dozrávání vzhledem k ideálnějším podmínkám pro palice (víc slunce, mín vláhy)

plísen je větší svině a letos imho bude s čim "bojovat" u těhle dobrotek který budou mít bezpochyby pořádný salámy _D

cože si říkal že je tam za hlínu? odleželá zahradní s kravákem?

a klidně bych nechal i zežloutnout listy v druhý půlce květu a nějak to nehnojil - výnosy budou monstrozní i tak a paličky budou lepší chuti imho ...

někde bych našel fotky dvou apoll z minulýho roku . jedna keřík s hodně listama a druhá rozumně otrhaná . první nedozrála úplně, chytala víc plísně...druhá ideálně a měla o hodně větší palice bez zbytečnejch lístečků....

to byly daleko menší keříčky než ty tvý tedka :)
 

berrea

Member
no jako na ten výnos sem hodně zvědavej... věřil bych, že na každý kytce bude dost přes kilo
 

newhousegreen

-.-
Veteran
hehe,prej na jaře všicí jak to bude zlej rok a že léto bude spíš jak podzim,no hehee

tipuju 2 kila na každý.a jdu si najít nějaký vlákno od protinožců na porovnání s našim podzimem.)
 
O

opravdovýHrdina

čus :tiphat:
teď sem se bavil se sousedkou, a pré v těch místech co mám ty kyti měla bábina dřív výběh pro krávy..
to je ale tak 20let?!takže asi kvalitně uleželý hovna od krav :)
ktěm listům, tak ty trhám skoro denně ale sám vidíš roste to jako kráva odspodu byli ůplně holé ale zas to dorostlo..
každopádně dám na tvoje rady!!kdybys našel ty fotky tak bych se podíval..něco sem viděl na g, tam to máš taky myslím v outdoor galérce..
no uvidíme co z toho všeho vzejde bude to asi pěkná kopa..
asi jim dám na květ jen zjednou nažrat půda je dost prohnojená bych řekl..!!
dík všem za rep..
 
O

opravdovýHrdina

..

..

se mi zda ze ty kytky beres do posilovny sebou ne ? :D
co pyl ? uz se trese nedockavosti ? :D
co mas v planu pylit cim ?

jé sorry že sem neodpověděl:laughing:

mám v plánu ojet SMBog a Skunk 1 (X) Blueberry (green i purple)
možná bude pyl White Rhyno tož tím bych prcnul Apollo 11 a ještě něco dalšího..
možná přibude pyl GuerillaOpium!ten taky nějak zneužijem..
mno a pak tam je ještě pyl BangiHaze*Purp.Tinc./NL*T tím bych jebnul ST*3 a JackaFlashe..
kdyby bylo dost pylu tak bych opýlil vše se vším však uvidíme..
napadá tě něco?:thank you::wave::tiphat:

večer hodím fotku jaxem tu jungli protrhal..zatím pic
 
heh ja tedka napichal jednu takovou rostlinu co mame na masticku , pestujeme ji uz delsi dobu , kazdy rok je stejna , uplne .. ma extremni vynos , ale silou neni nic moc , jakoze je to sama pryskyricka .. ale proste je to takove lehce slabsi , ovsem luxuxne to dozrava . dostala to pylem CaseyJonese , tak ocekavam ze pristi rok bude silnejsi :D :D snad :D jinak normalne uchostourem to pyl :) me se to osvedcilo .. ja bych zkusil JackFlash*Blueberry :) nevim estli semti poslal fialovou , ale to by mohl byt mazec :) treba vyjde nejaky ruzovy phenotyp :)
 
O

opravdovýHrdina

Čus tady těch pár slíbených fotek..skoro všechny větve na který se nedostane světlo jsou pryč ještě to musím dočistit....i tak toho bude hromada :laughing:

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top