What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

out. hazeberry f1 hemi af

wild cat

Active member
Mam dwie hazeberry f1 femi af, które uprawiam od początku pod słońcem, bo lubię słońce. Dziewczęta nie są kolosalne, mimo że wspierają moje serce. Z jednego z nich chciałbym zrobić samca i pyłek do skrzyżowania z jedną z odmian, które już mam na polanie, nie wiem jeszcze dokładnie czy jaki będę miał, bo były przymrozki. Planuję je odwiedzić za kilka dni, może coś się ocalało. Mam tam cztery słodkie szybkie i jedną sezonową, po kilka sztuk. Czy coś z tego wyjdzie. W tej chwili odliczam ich dziewiąty dzień życia.
Foto0074.jpg
Foto0073.jpg
Foto0081.jpg
Foto0082.jpg
Foto0066.jpg
Foto0064.jpg
P1040458.JPG
 

Attachments

  • P1040451.JPG
    P1040451.JPG
    4.7 MB · Views: 42
Last edited:

wild cat

Active member
Siema bracia! jeśli to międzynarodowe forum pozwolę sobie na swój ojczysty język, praca z tłumaczem mnie wyczerpuje a nie chcę tego stanu. Rośliny idą do góry, lecz są za bardzo nawodnione, wiem, alle cóż poradzę ? codziennie sobie mówię że następnego dnia więcej wody nie dostaną, ale gdy biorę spryskiwacz i zaczynam psikać chociaż trochę, one "mówią" do mnie dawaj jeszcze! i w żaden sposób nie mogę się powstrzymać, czy to moje ego czy dosłownie one do mnie przemawiają tego nie wiem. Dobrze rosną w nocy w dzień kkołyszą się we wietrze otoczone promieniami słońca, dobrze im tu szepczą.
 

wild cat

Active member
Byłem na jednej z polan

Critical Sensi Star Early Version

P1040469.JPG

Star Kush Early Version
P1040470.JPG

Biddy Early Dfg
P1040471.JPG


Mighty Freeze
P1040472.JPG


Mighty Freeze
P1040473.JPG

Bubble Gum Fast Version
P1040474.JPG

Bubble Gum Fast Version
P1040475.JPG

Biddy Early Dfg
P1040476.JPG

:wave:
 
Last edited:

pipeline

Cannabotanist
ICMag Donor
Veteran
Looking great! What language are you using? Please translate to english if possible.

On track for a heavy harvest! Looks like you caught the wave and the plants are going to grow well!


 

pipeline

Cannabotanist
ICMag Donor
Veteran
Siema bracia! jeśli to międzynarodowe forum pozwolę sobie na swój ojczysty język, praca z tłumaczem mnie wyczerpuje a nie chcę tego stanu. Rośliny idą do góry, lecz są za bardzo nawodnione, wiem, alle cóż poradzę ? codziennie sobie mówię że następnego dnia więcej wody nie dostaną, ale gdy biorę spryskiwacz i zaczynam psikać chociaż trochę, one "mówią" do mnie dawaj jeszcze! i w żaden sposób nie mogę się powstrzymać, czy to moje ego czy dosłownie one do mnie przemawiają tego nie wiem. Dobrze rosną w nocy w dzień kkołyszą się we wietrze otoczone promieniami słońca, dobrze im tu szepczą.
Whats up, brothers! If this is an international forum, I allow myself my native language, working with a translator exhausts me and I do not want this state. Plants go up, but they are too hydrated, I know, but what can I do? Every day I tell myself that the next day they will not get more water, but when I take a sprayer and start to prank at least a little, they "say" to me, give me more! And there's no way I can help but be sure if it's my ego or literally speaking to me, I don't know. They grow well at night, during the day they sway in the wind surrounded by the rays of the sun, they whisper well here.
 
Top