What's new

Otwarta Pestka 2010 -wsparcie pestkowe

a wiec ja mam kilkaset pestek niestety nie wiem jaka odmiana bo kolega z holandii przywiozl.
posadzilem i zapylilem jeden krzaczek na nasiona i tyle wyszlo
wiec przyda sie wam to czy niezabardzo
chcialbym sie wlaczyc w OP w jakis sposob
te nasionka moglyby trafic do malo obeznanych w tym temacie growerow

~~pozdro!!!

Ps jakby ktos mial kilka pestek na zamiane lub za darmo to chetnie skorzystam gdyz chcialbym skrzyzowac odmiany w nastepnym out-door


:angrymod:

jak chcesz dołączyć do OP to wejdź tam na stronę i tam się udzielaj...
jeśli chcesz pestki to kup w necie lub niech ci kupel przywiezie...

btw fajny plakat na OP znalazłem xD

2a4k.jpg
 

czerwony

Member
Na pewno kolega przywiózł nasiona z Holandii, podarł opakowania żeby nie wiedzieć co to za odmiany.
 

Hemps<3

New member
mam pestki i sa dojrzale ale chcialbym jakis inne tez zeby skrzyzowac
jak chcesz pokaze ci zdjecia doroslej rosliny

ale zawsze mozna kupic tylko myslalem ze nie bedzie o to pretesji od razu

chcialem zeby poczatkujacy mieli na czym poeksperymentowac a ty z wontami od razu

jak nie to nie ...

ale niech sie wypowie ktos inny ...
 

PioK

Member
nikt nie ma pretensji... pokaz lepiej zdjecia moze jakies ciekawe geny przywiozl ci kolega z NL z jakiejs farmy
 
trzeba było dać to do galerii bo się robi zbędny off...

zdjęcia z 2007? x]

ciekawi mnie odmiana zgłoszona do OP bluewhite x canadian...

:beat-dead
 

Hemps<3

New member
mowilem ze mam juz 2 outy za soba
a to sa jedne z najlepszych fotek to dlatego je dalem ;]
zobacz wczesniejsze posty
 

klint

Active member
Veteran
Hemps nie mogles tak odrazu fotek zapodac ? Niepotrzebnie sie unioslem ale wiesz ktos mi juz gadal ze ludzie na OP wysylaja pestki przemyslowki w zamian za dobre geny wiec tak mi sie to skojarzylo bez obrazy man. Mam sionka na wymiane ale tylko pare sztuk cros WW z czyms ale nie pamietam.
 

Hemps<3

New member
Klint jezeli mam kilkaset ( okolo 400 ) sionek to mi tyle nie bedzie potrzebne na nastepny out
chetnie sie podziele nasionami
Niech niedoswiadczeni ucza sie na tych co ja dam , gdyz nie wiem co to za odmiana a im to zabardzo roznicy nie zrobi (tak mi sie wydaje)
A propo tego ze sie uniosles to wybaczam ci :D

~Pozdro !!!!!
 

Favoritos

Member
OP 2010

OP 2010

Hemps nie mogles tak odrazu fotek zapodac ? Niepotrzebnie sie unioslem ale wiesz ktos mi juz gadal ze ludzie na OP wysylaja pestki przemyslowki w zamian za dobre geny wiec tak mi sie to skojarzylo bez obrazy man. Mam sionka na wymiane ale tylko pare sztuk cros WW z czyms ale nie pamietam.


Witam,
mimo że już rozwiałem ten mit o przemysłówkach to powtórzę raz jeszcze bo temat się rozciągnął, --> na OP nie było, nie ma i nie będzie żadnych przemysłówek , są tylko same zajebiste Pestki !

I jeszcze, nie rozumiem za bardzo co rozumiesz przez pojęcie 'ludzie na OP wysyłają pestki przemysłówki w zamian za dobre geny'..
Akcja zbierania pestek nazywa się tak a nie inaczej, gdyż zbieramy pestki i nie wysyłamy 'w podzięce' innych..
..inne można dostać normalnie, czyli uczestnicząc w akcji OP :)



Pozdrawiam
 

Rafix

Member
Ja mam taką małą propozycję... dobrze, żeby do każdej paczuszki nasion dołączyć lakoniczna instrukcję uprawy. Termin wysiewu, że słoneczne stanowisko, jak kiełkować, ile podlewać. Czyli to co jest na każdej paczce nasion w sklepie..Takie podstawy, dla nas to wszystko jest oczywiste, ale mnie znajomi często pytają czy np. mogą posadzić w Sierpniu o_O.

pozdro
 

Hemps<3

New member
Chcialem powiedziec tylko ze mam fotki krzakow z 2009 outa
mozecie zobaczyc i ocenic czy chcecie takie pestki ;]

Favoritos to pewnie twoja dzialka ;]

ps. sory za zla jakosc ale nie mialem aparatu wtedy
 

Favoritos

Member
Ja mam taką małą propozycję... dobrze, żeby do każdej paczuszki nasion dołączyć lakoniczna instrukcję uprawy. Termin wysiewu, że słoneczne stanowisko, jak kiełkować, ile podlewać. Czyli to co jest na każdej paczce nasion w sklepie..Takie podstawy, dla nas to wszystko jest oczywiste, ale mnie znajomi często pytają czy np. mogą posadzić w Sierpniu o_O.

pozdro

'Ulotka informacyjna' jest właśnie opracowywana więc będzie okej :)


Chcialem powiedziec tylko ze mam fotki krzakow z 2009 outa
mozecie zobaczyc i ocenic czy chcecie takie pestki ;]

Favoritos to pewnie twoja dzialka ;]

ps. sory za zla jakosc ale nie mialem aparatu wtedy


[email protected] <--zapraszam
 
M

Mr.TopTop

Chcialem powiedziec tylko ze mam fotki krzakow z 2009 outa
mozecie zobaczyc i ocenic czy chcecie takie pestki ;]

Favoritos to pewnie twoja dzialka ;]

ps. sory za zla jakosc ale nie mialem aparatu wtedy

Frapująca wypowiedż użytkownika naszego ostatnio nudnego forum. Ciekawy jestem jak po wyglądzie rośliny można ocenić jej moc, działanie itd. nie zagłębiam się bo nie ma to dla mnie sensu, odnośnie całej akcji i inicjatywy którą prowadzi nasz inny kolego z forum jestem za, mogę również wysłać na tą akcję coś od siebie, dużo tego nie ma ale geny zacne, jednak na żadne adresy email nie piszę, jedynie wiadomość pm, uff ale nudaaaaaa, pozdro top :)))
 

Hemps<3

New member
nie chodzilo mi o moc ale o wyglad tylko
czy jezeli nie znam odmiany tej rosliny to sie pytam czy dobrze wygladaja i czy sie nadadzą
 
A

ares420

wyglądają apetycznie :) Po liściach i budowie topów widać, że to jakaś sativka :D
jak pestki są dojrzałe to na pewno są dobre o ile nie powstały z herma bo z tym to już różnie bywa.
pozdro
 
Top