What's new

Optic 1 Cob led 54w 3500k teszt. White Widow, Auto Bloody skunk, Auto Orange Punch

spartan08

Member
Lassan fokozatosan átállok 12-be, napi 1 óra mínusz léptetéssel. A Bloody szépen elkezdett "vérezni" nagyon jó látni hogy napról napra szebb színeket húz magára.

Az 1-ik bloody-t illetve White widow-t kötözgetem amint lehet látni a képeken. És végül igen az Orange punch,,, egyszer enyhén ittas állapotban megmakacsoltam és Super cropping-ot akartam csinálni én buta. Sikerült a főszárnak a kb 70-80% letörni , de szépen visszaszalagoztam és úgy tűnik visszajött bele az élet.
Legalább a lenti részek utol tudták érni őket magasságban.

1 kérdés a végére: Ha elérem a következő rangot, akkor tudok majd nagyobb felbontású képeket feltölteni? Max 800x600-asba megy fel butított változatban.
 

Attachments

  • 1547.jpg
    1547.jpg
    72.3 KB · Views: 38
  • 1548.jpg
    1548.jpg
    66.4 KB · Views: 33
  • 1549.jpg
    1549.jpg
    108.1 KB · Views: 32
  • 1550.jpg
    1550.jpg
    82.8 KB · Views: 34

spartan08

Member
Hát igen elkezdődött a tavasz, lassan elkezd virágozni minden... :D Viccet félre téve engem meggyőztek ezek a COB led égők egyenlőre.

Van egy közeli kép amin a Bloody alsó levele látszik. Először elkezdett tőközéptől sárgulni a levele, aztán adtam neki egy kis Gorilla Juice-t (5ml/L) mellete egy kis plagron terra bloomot is (2ml/L).Ez a tápozás megörtént 2x. Végül ma beisbarnult illetve göndörödött, érintésre törik a barnás részen. Mi lehet a Probléma?Túltáp? Előző körömnél is ,virágzáskor, kezdték el ezeket a tüneteket produkálni.

Hőmérséklet 22-24C; pára 50-40%
 

Attachments

  • 1559.jpg
    1559.jpg
    114.9 KB · Views: 31
  • 1556.jpg
    1556.jpg
    100.3 KB · Views: 31
  • 1552.jpg
    1552.jpg
    88.4 KB · Views: 30

Alanbrown88

Member
Lehet csak nekem de első ránézésre csontszáraznak néz ki a közeg. Próbálj valahogy ráérezni mennyi locsolóvízre van épp szüksége.
 

spartan08

Member
Thenksz a hozzászólásaitokat szerintem meg lett a probléma forrása . Szárazsághoz hozzátéve, igen picit kiszáradt szegényke sok dolgom volt de a kép után rögtön kapott is, illetve egy tabsot is az Orange.

Aztán rá két napra nem javult, gondoltam megmérem a kifolyó víz EC-jét eddig nem nagyon mértem csak a bemeneti oldalt. (nagy hiba, dehát ebből tanulok) Mért EC 2.6 volt... Ph-ja 7.1 . Átmostam a közeget 6.ph-s szűrt vízzel addig ameddig kinemjött a bűvös 1.5-s.. Rakok fel képeket hogy más is lássa milyen is egy tápégés...

Az volt az Érdekes hogy a White widow-nál teljesen jó értékeket mutatott. Az elsőszülött szépen Virágzó Bloody-nak volt picit magas értéke de javítottam. Továbbikban már csak Plagron Terra Bloomot kap egy kis Pk13-14-el.
Node továbbiakban beszéljenek a képek.
 

Attachments

  • 1580.jpg
    1580.jpg
    120.3 KB · Views: 36
  • 1578.jpg
    1578.jpg
    94.8 KB · Views: 33
  • 1577.jpg
    1577.jpg
    110.6 KB · Views: 35
  • 1575.jpg
    1575.jpg
    76.5 KB · Views: 39
  • 1572.jpg
    1572.jpg
    99.1 KB · Views: 35

spartan08

Member
Bocsi a minőségért, de a fotógépet visszakellet adnom egy kis időre. Remélem ezzel a minőséggel is látszik ,hogy mennyi van még neki hátra. Április 1.én kelt ki a drága. Én kb 1 hetet adnék neki aztán szüret.
 

Attachments

  • 1594.jpg
    1594.jpg
    78.7 KB · Views: 37
  • 1595.jpg
    1595.jpg
    109.9 KB · Views: 32
  • 1596.jpg
    1596.jpg
    88.3 KB · Views: 36
Thenksz a hozzászólásaitokat szerintem meg lett a probléma forrása . Szárazsághoz hozzátéve, igen picit kiszáradt szegényke sok dolgom volt de a kép után rögtön kapott is, illetve egy tabsot is az Orange.

Aztán rá két napra nem javult, gondoltam megmérem a kifolyó víz EC-jét eddig nem nagyon mértem csak a bemeneti oldalt. (nagy hiba, dehát ebből tanulok) Mért EC 2.6 volt... Ph-ja 7.1 . Átmostam a közeget 6.ph-s szűrt vízzel addig ameddig kinemjött a bűvös 1.5-s.. Rakok fel képeket hogy más is lássa milyen is egy tápégés...

Az volt az Érdekes hogy a White widow-nál teljesen jó értékeket mutatott. Az elsőszülött szépen Virágzó Bloody-nak volt picit magas értéke de javítottam. Továbbikban már csak Plagron Terra Bloomot kap egy kis Pk13-14-el.
Node továbbiakban beszéljenek a képek.

Csak az érdekesség kedvéért. Nekem is volt egy auto white widow a repertoárban még nem rég, és mikor a többi auto már-már túltáp jeleit kezdte mutogatni, akkor a WW még igen csak kérte a következő falatot enni :D Jóval bélpoklosabb volt a többieknél :)
(ec mérőm nincs, úgyhogy értéket nem tudom belőni mennyi lehetett, csak az előírt dózisokkal kísérleteztem)
 

HappyDay.

Member
Hali!
Én úgy tapasztaltam a white fajtáknál, hogy kevesebbet isznak mint többi társaik. Ha többször locsolsz egy nap, akkor azt óvatosan. Valószínű, hogy ezért nem lett baja a ww-nek nálad. Az orange punch meg egy éhes disznó, és neki meg az nem jött be, hogy ritkán lettek locsolva. Ettől függetlenül nem tesz jót semminek ha teljesen kiszárad. Olyan tápok gyűlnek fel toxikus mértékben, amikből kevesebbet használ fel. Ez lehet bármi...2.6 drain nem a világ vége,de a 7.1ph se szerintem. Itt csak azzal volt a baj, hogy sok fajta van, más--más igényekkel.

Mi az a "bűvös 1.5 Ec"? nem értem.

hellohellohellosziasztok
 

spartan08

Member
Sziasztok!

Picit elhanyagoltam a naplómat a sok dolog, teendő(+a fényképezőt visszakellet adnom) miatt ne haragudjatok..... A bloodyk-ról sajnos már nincs képem, mindkettőről 10-10 jött le. (képeken van egy plusz de ő sajnos nem fért el a többi mellet és kicsi maradt.)
Érdekesség képpen csak az egyik volt lila a másik sima zöld virágokat hozott... Nem olyan tömör gubák lettek mint gondoltam. Hatásra nyugtató kellemes enyhén kacagós feelinget ad át.
Következő az orange punch, mit is mondhatnék nekem kellemes csalódás volt, illatra hatásra is. Felemelő visítós energikus hatásokat emelném ki. Tipik sativa mint a ww. :) Ő szerintem nem bírta annyira a tápot mint a Widow.
összvissz 45g jött le. Megjegyezném ezek mellet azt, hogy lehozott 7db magot is... kérdés pedig az hogy autó virágról csak autó mag kerül le? magokból fiú vagy lány lesz azt sajnos már nem tudom szabályozni gondolom...
Végül a White widow ami nem autó ugyebár... Még érik, dagad már csak vizet kap.
 

Attachments

  • 1625.jpg
    1625.jpg
    120.5 KB · Views: 34
  • 1623.jpg
    1623.jpg
    79.8 KB · Views: 36
  • 1622.jpg
    1622.jpg
    72.9 KB · Views: 37
  • 1621.jpg
    1621.jpg
    79.3 KB · Views: 36
  • 1626.jpg
    1626.jpg
    99.8 KB · Views: 39
Top