What's new

Offtopic Thread

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
ohoho starszawe towarzystwo sie odzywa, fajnie ze sobie przypomnieliscie o ICM koledzy :wave:

OG to byly czasy hehe, troche mielismy burdel w polskim threadzie ale za to jak swojsko ;)

pozdrawiam stara gwardie a i wszystkich mlodszych z sercem do kanabisu rowniez!

:smoke:
 

klint

Active member
Veteran
http://www.takethislollipop.com/?fb_action_ids=530245933675517&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map={%22530245933675517%22%3A10150344821289645}&action_type_map={%22530245933675517%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]&code=AQD2j6fgEF1KK1PlapTbq6tRc42TjN3Dpp2ToTqJ6vg2CJ7ZrD6Ocp7ULAk3q10hbQM8QtL_Idcy-DYp0G7OHmNWzBfpTUbvAg_TiQSgoC95fnVS6__F-dj5Cd20R5OacbAcYDEhKw79wjR8ZygbspQkhf59dN6kGUrXy1IzKDP_ZkAGfbL1AhE8JPq7G6892HJSgvtlF3-ttp5fRMcv5v4W#_=


polecam obadanie tego filmiku. rozjebal mi uczucia :D
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
---------------------OGŁOSZENIE--------------------------

Szukam pracy przy skubaniu. Najchętniej w weekend. Ten najbliższy lub inny.
Mam doświadczenie i własne nożyczki. (mogę załatwić referencje :D)
Wynagrodzenie tylko w naturze :)
Najchętniej gdzieś niedaleko.

------------------------------------------------------------

Pozdro1410!
 
Last edited:
S

sweet-dreams

ja tez checia sie załape z chęcią doswidaczenie duze a do tego własne nożyczki :D i to dobrze zaostrzone :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Poszukuje uprzejmej osoby ktora pomorze we Wroclawiu , student z dalekich krajow bedzie studiowal w tym pieknym miescie , goloneczke w kapuscie zapita zywym piwem wypadalo by mu wskazac :D

golebie serduszka piszcie na PW

poZZdro
 

BReal

Active member
Hej! Czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, że tegoroczny październik (a przynajmniej jego druga połowa) jest cieplejszy od poprzedniego? :biggrin: A ci skubańcy z Rosji przewidują niby najmroźniejszą zimę dekady u nas... :laughing:
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Ale jakie?
Podgrzybki się kończą, łysiczki zaczynają dopiero :) Tydzień temu z 15 tylko znalazłem w godzinę.

Pzdr!
 

g1enek

Member
Witam
Dawno sie nie udzielalem, z czasem juz stracilem tą "podniecajaca zajawke" w prowadzeniu outa, przyznam szczerze, ze zaczal mnie nawet meczyc :p
Czlowiek sie starzeje, i po prostu troche ma dosc latania po tych lasach, srania sie o przypal suszenia przewozenia itp itd, a palic sie chce... z tych wlasnie powodow nawet nie chcialo mi sie robic foteczek zadnych, bardzo sie nie przykladalem do nich, mimo wszystko wyszlo calkiem spoko. Fotki moge dopiero wrzucic suchego suszu :) ogolnie kotki zajebiste, ale tylko te ktore mialem z wlasnych pech wyjetych z palenia z tamtego sezonu, reszta marocow od FS okazaly sie jakies pozne, dziwne, niebite bardzo, no ale cos tam mocy maja. osobiscie czekam jeszcze na ostatnia scinke odmian od kolegi Bohempiana z czech, nazw nie pamietam. Ale nazywalo się cos z Jamaica :D
Pozdrawiam wszystkich zwariowanych outdorowcow ;)
 

kunkka

Member
Veteran
Siemka !

Wie ktoś może co dzieje się z naszym czatem? Od jakiegoś czasu próbuję wbić ale nie moge.
Pytanie czy tylko ja tak mam? Czy może ogólnie coś się zjeb***(zepsuło).
 
A

AsiaSrasia

Siemka !

Wie ktoś może co dzieje się z naszym czatem? Od jakiegoś czasu próbuję wbić ale nie moge.
Pytanie czy tylko ja tak mam? Czy może ogólnie coś się zjeb***(zepsuło).

Czat zostal zawieszony jakis czas temu, do odwolania...
 

Dystans

Member
Witam wszystkich serdecznie po trochę przedłużonej przerwie wakacyjnej ;) Dziwnym zbiegiem okoliczności tydzień temu trafiłem na zieloną wyspę. Stacjonuję w Ballinie i potrzebował bym "zielonej pomocy" Jeżeli ktoś z was przebywa w okolicy prosiłbym o PM

Pozdrówki
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
panie i panowie,
od pewnego czasu poszukuje DUZEGO mlynka / grindera / kruszera do zielska.

wszelkie poszukiwania w sieci, w tym na allegro nie daja rezultatu bo najwieksze oferowane sztuki maja 6-7cm srednicy. ja potrzebuje minimum 2 razy wiekszego.

jakby ktos kojarzyl jakis namiar gdziekolwiek w sieci to bede wdzieczny.
dziekuje i pozdrawiam :wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top