What's new

Offtopic Thread

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
dobra to az nie wytrzymalem.pokaz pozostale :)
te co juz wiesz onich,dzieki.pozdro
 
B

BajCus

keep digging

Znalaz³e¶ jedn± puchê to mog± byæ i inne.

Przy³±czam siê do pro¶by. Poka poka co tam znalazle¶ ;-)
 
B

BajCus

Widze ¿e nie tylko ja mam problem z wej¶ciem na chat. Nie wiem Tom co siê dzieje ale chyba co¶ pogmatwali w skrypcie bo na main chat mo¿na wej¶æ

Edit. Napisa³em PM ³amanym angielskim do Skip'a. Zg³osi³em problem zobaczymy co odpisze.

edit2. kosi mazaki
 
Last edited:

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Widze ¿e nie tylko ja mam problem z wej¶ciem na chat. Nie wiem Tom co siê dzieje ale chyba co¶ pogmatwali w skrypcie bo na main chat mo¿na wej¶æ

Edit. Napisa³em PM ³amanym angielskim do Skip'a. Zg³osi³em problem zobaczymy co odpisze.

edit2. kosi mazaki

Z czatem wszystko ok. Na IE wchodzi.
Pozdro1410!
 
B

BajCus

Z czatem wszystko ok. Na IE wchodzi.
Pozdro1410!

Teraz ju¿ kosi. Skip robi³ jaki¶ UP chatów i o naszej sekcji zapomnia³. Trza by³o przypomnieæ i doda³ autoryzacje kluczy do naszego chata i ju¿ ¶miga :p


Pozdro Baj
 
B

BajCus

¿eby poprawnie wy¶wietla³o polskie znaki trzeba w prawym gornym roku zaznaczyc "you are viewing our" Full site, a pod spodem "in" Polski. Wtedy widaæ ¶ æ ñ ¿ ¼ ó ± ê i takie tam ;-)
 

castlevania

Member
hej Panowie
pytanko, dlaczego nie ma już mojej starej galerii na forum?
nie mogę nawet załadować zdjęcia do galerii, wyskakuje taki komunikat:
"Gallery temporarily down for maintainence."
ocb?
dzięki
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
hej Panowie
pytanko, dlaczego nie ma już mojej starej galerii na forum?
nie mogę nawet załadować zdjęcia do galerii, wyskakuje taki komunikat:
"Gallery temporarily down for maintainence."
ocb?
dzięki
Stary skrypt galerii został wyłączony ze względu na jego archaiczność oraz tworzenie bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa całego forum. Skip 21ego bm włączył na cały dzień starą galerię tak aby wszyscy którzy nie śledzą działów technicznych mogli sobie ściągnąć swoje stare fotki.

Z tego co mi wiadomo stara galeria już nie powróci. Co do ewentualnego odzyskania straconych zdjęć musisz kontaktować się z samym skipem.

One love,
peace
 

castlevania

Member
ironCELL dzięki za odpowiedź, może i szkoda starych fotek, ale bardziej mi chodzi o to abym mógł wrzucać nowe :/ a nie mogę.
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
ironCELL dzięki za odpowiedź, może i szkoda starych fotek, ale bardziej mi chodzi o to abym mógł wrzucać nowe :/ a nie mogę.
Możesz... Tutaj link do twoich albumów https://www.icmag.com/ic/album.php?u=12071 jak się zalogujesz będziesz tam miał przycisk Create New Album. Wystarczy stworzyć sobie album i do niego wrzucać fotki. Każdy użytkownik forum ma taką możliwość.

Inaczej, User Menu (z belki na górze) > My Albums > Create New Album.

One love,
peace
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siemka
ja z innej beczki.od jakiegos czasu przychodza do mnie emaile z powiadomieniami o aktywnosci na icmagu ,zapewne wszyscy wiedza oco chodzi ,nawet by mnie to niewkurwialo ,ale przychodza akurat na ten adres email ktory uzywam caly czas ,takze telefon mi peka w szwach od powiadomien o aktywnosci icmaga,pisalem juz do naszego moderatora,ale chyba bardzo zajenty,niejestem wstanie napisac na ogolnym po angielsku,bo prawdopodbnie juz bym mial problem z glowy.
niemoge tez zmienic adresu email ,bo juiz o takim rozwiazaniu myslalem,ale praktycznie oprucz mozliwosci pisania pm i zmiany kolorow niemoge nic zrobic z mojego panelu usera.jest tego jakis powod?
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
siemka
ja z innej beczki.od jakiegos czasu przychodza do mnie emaile z powiadomieniami o aktywnosci na icmagu ,zapewne wszyscy wiedza oco chodzi ,nawet by mnie to niewkurwialo ,ale przychodza akurat na ten adres email ktory uzywam caly czas ,takze telefon mi peka w szwach od powiadomien o aktywnosci icmaga,pisalem juz do naszego moderatora,ale chyba bardzo zajenty,niejestem wstanie napisac na ogolnym po angielsku,bo prawdopodbnie juz bym mial problem z glowy.
niemoge tez zmienic adresu email ,bo juiz o takim rozwiazaniu myslalem,ale praktycznie oprucz mozliwosci pisania pm i zmiany kolorow niemoge nic zrobic z mojego panelu usera.jest tego jakis powod?
Podane niżej hiperlinki działają tylko po zalogowaniu.

Zmiana hasła i adresu email: https://www.icmag.com/ic/profile.php?do=editpassword

Zmiana opcji powiadomień: https://www.icmag.com/ic/profile.php?do=editoptions sekcja Messaging & Notification > Receive Email

One love,
peace
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
dziekowka bracie,ale juz probowalem tych opcji i niestety nie dzialaja,bym niezawracal nikomu dupy gdyby to bylo takie latwe .pozdro i dzieki
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
dziekowka bracie,ale juz probowalem tych opcji i niestety nie dzialaja,bym niezawracal nikomu dupy gdyby to bylo takie latwe .pozdro i dzieki
Ale to są jedyne oficjalnie dostępne leki na twoje bolączki. U mnie działają jak należy :comfort:
 

Latest posts

Latest posts

Top