What's new

Offtopic Thread

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
tak ,ja rozumiem ,i prawdopodobnie u wszystkich innych userow dzialaja ,ale umnie nie,jakbym stracil kontrole nad swoim kontem,niebede wstawial zrzotow z ekranu ,ale uwierz mi probowalem juz duzo razy ,zmieniam email i wracam do ustawien po zakceptowaniu inego adresu i znowu jest ten co byl,mam zaznaczone ze niechcem subskrypcji ale i tak jest,zaznaczam ze niechcem powiadomien o subskrupcji poprzez wiadomosc email ,ale i tak przychodza te powadomienia,taki pohuju zarcik :)
moge zablokowac icmaga ze skrzynki pocztowej,ale kontrola mojego konta dalej bedzie poza zasiegiem dla mnie
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
tak ,ja rozumiem ,i prawdopodobnie u wszystkich innych userow dzialaja ,ale umnie nie,jakbym stracil kontrole nad swoim kontem,niebede wstawial zrzotow z ekranu ,ale uwierz mi probowalem juz duzo razy ,zmieniam email i wracam do ustawien po zakceptowaniu inego adresu i znowu jest ten co byl,mam zaznaczone ze niechcem subskrypcji ale i tak jest,zaznaczam ze niechcem powiadomien o subskrupcji poprzez wiadomosc email ,ale i tak przychodza te powadomienia,taki pohuju zarcik :)
moge zablokowac icmaga ze skrzynki pocztowej,ale kontrola mojego konta dalej bedzie poza zasiegiem dla mnie
Widać jesteś special tom :D. Tylko czy to powód do narzekań? ;) Nie no zgryw, szkoda, że od razu nie napisałeś w czym dokładnie leży problem. Na pewno zrobią jak chcesz tylko poproś kogoś z "rangą" niech zerknie na twoje konto. Może jest też tak, że na efekt zmian trzeba poczekać... Nie wiem, gdybam sobie. Od strony serwera jest na pewno taka możliwość żeby ustawić pewne zadania aby wykonywały się tylko o określonej godzinie a nawet i dniu tygodnia. Nie wiem jak to dokładnie jest na twoim koncie. U mnie jest normalnie a efekt zmian jest natychmiastowy.

One love,
peace
 

klint

Active member
Veteran
Witam i o zdrowie pytam :)
Mam sprawe mianowicie ktos z forumowiczow leci moze na LEDach ? i mogl by mi polecic jakis dobry panel ? z gory dzieki za pomoc :wave:
 

miron555

Member
jak nie diy (ktore polecam bardzo) to moze Plantphotonics albo STB Led. niektorzy chinczyki polecaja. no i raczej odradzamy te co maja oprocz diody led diody zenera. jol
 

klint

Active member
Veteran
Jest ktos zainteresowany HPSem 400w w zestaw wchodzi balast ¿arowa i odblysnik. Zestaw od nowosci chodzil tylko 4 miesiace. Zainteresowanych prosze o PM. Oferta tylko dla starszych uzytkownikow forum.edit. oddam praktycznie za darmo :) Pozdrawiam :wave:
 
Last edited:

ziben

Active member
Veteran
Witam mordeczki. Dawno się nie odzywałem.

Po dłuższym czasie startuję z indoorem. Mógłby ktoś na priv polecić dobry bank z af femi?

pozdroooooooooooooooo
 

BlinD

Active member
Siemanko w końcu chyba uda mi się odwiedzić na 1 dzień Amsterdam w ten weekend (tyyyle lat sie zbierałem ;p)
czy ktoś z forumowiczów mógłby polecić jakiś hostel itp. w rozsądnej cenie w lub w pobliżu Amsterdamu? i oczywiście jaki coffe należałoby odwiedzić? c co do atrakcji turystycznych to dopiero będę opracowywał sobie trasę, ale jakby ktoś miał coś do polecenia by obowiązkowo zwiedzić to również byłbym wdzięczny za info :)
 

kmc21

Member
Blind osobiście polecam Ci:

-GreenHouse Coffeeshop (polecam obydwa coffiki)

- De Dampkring Coffeeshop (polecam obydwa coffiki)

-Barney's Farm Coffeshop

-Grey Area ( tak jak kolega wyżej, polecam)

I sporo jest takich mniej znanych, ale też można zaopatrzyć się tam w dobre smaczki;)



PEACE
 
B

BajCus

Je¶li kto¶ planuje jechaæ na woodstock i chce siê spotkaæ proszê o kontakt PM z numerem tel.
Ja wyje¿d¿am ju¿ jutro. Pozdro
 

jaca30z

Member
Witam.
Jeżeli ktoś wybiera się na Ostróde w tym roku to śmiało się odzywać :)

Bajcus odzywaj sie....
 
B

BajCus

Witam.
Jeżeli ktoś wybiera się na Ostróde w tym roku to śmiało się odzywać :)

Bajcus odzywaj sie....

jaca bracie ja to chyba nie przyjadę. Raczej nie ogarnę się z hajsem bo tu się jeszcze jeden wyjazd szykuje :)

no chyba że się zbiore i se odpuszcze ORF ale na Ostróde pojadę.

Wszystko sie wyklaruje w ciągu paru dni więc jak coś to w kontakcie
 
Top