What's new

Offtopic Thread

Giet

Member
Wie ktoś czy warto było by do działającego pc z podłużną doniczka wmątować świetlówke philipsa 32w pisze że to równowartość żarówki 150w albo do miniboxa z akwarium?

PHILIPS TORNADO 32W=150W, 2255 lm wystarczy na same siona z lr i nlxmazar auto tez jakis 2,5miesięczny na następny rok albo do przyszłej szafy? jakieś sionka z tego bendą na bank ale na jakieś sianko i topiki też moge liczyć?
 

lob19

Member
Veteran
Giet;5236643 do działającego pc z podłużną doniczka wmątować świetlówke philipsa 32w[/QUOTE said:
Jak to działającego? Nie wiem jak to zrobisz (zrobiłeś?) ale mi się to wydaje niemożliwe.

32W to bardzo mało, ze swojego doświadczenia wiem, że nie ma się co bawić poniżej ~70W.

Z kompa można wyciskać po 30-40g (zależnie od rozmiarów obudowy, odmiany, treningu i skilla).

pozdro i powodzenia
 

Giet

Member
Takieko kompa zrobie jak zmienie obudowe, mam dosc duzą , przełożyłem dysk na samą góre, wsadze podłużną doniczke przyczepie lampke biórkowów z tą świetlówką 2255 lm wsadze pare lrków z nlxmazarxskunk female, będą z tego jakieś patyczki chociaż z włoskami i sionkami jak na parapecie?
 

flpflp

Member
Veteran
dlugo mnie nie bylo, ale juz jestem z powrotem, takze welcome back bros & sis :tiphat:
za jakis czas zaczne kolorowac
 

Plantator

Active member
Veteran
No własnie , ORF , prosze o Pm na szybko , albo co , mam ten kom jeszcze co kiedyś . pozdrawiam
 

w33dman

Member
Witam, w oczekiwaniu na puchnące kwiatki, zrobiłem sobie koszulkę którą będę nosił z dumą :D

picture.php


picture.php


Wczoraj siedziałem 2 godziny robiąc aplikację z przodu, dziś chyba zrobię na karku małe logo GGS :)

Pozdrawiam.
 

Giet

Member
Co do tych grzybków psylocybowych z poprzedniej strony, zna ktoś 100% pewne źródło zarodników najlepiej z pl?
Jakie są najbardziej psychodeliczne i wydajne?
 
P

piterr

z pl ciezko, kiedys dzialala taka strona gdzie mozna bylo dostac zarodniki za free, na zasadach jak 'open seed' trzeba bylo wyslac koperte z 1 euro chyba i adresem i juz. nie korzystalem i nie pamietam gdzie to bylo. w PL to raczej od prywatnych osob musisz poszperac na hyperrealu
btw. nowy avatar :D
 

Giet

Member
Pamiętam była taka stronka chciałem z jakiejś innej wysłać więcej żeby mieć coś pewnego nie od kogoś kto im przysłał czy odełał, może kupie kiedyś z jakiejś zagranicznej strony ale które i z jakiej?
pali ktoś jakieś syntetyczne cannbinoidy? te z dopalaczy były lipne w porównania do zioła ale wydajne, zna ktos jakieś wydajne do papierosów skoro wystarczy pare mg?
 
A

AsiaSrasia

Ma ktos z Was moze pomysl, jak zawiesic hamak w ogrodku majac tylko jedno drzewo? Sciana domu jest dosc daleko, wiec odpada, a plot raczej niestabilny :/
Czy ewentualnie wykopanie dziury, wbicie jakiegos slupka i zalanie cementem bedzie wytrzymale czy moze jest jednak cos prostszego i trwalszego?
Dzieki.
 
A

AsiaSrasia

^^ Okazalo sie, ze pal od plotu byl zalewany cementem, wiec zaczepilam o niego.
Poki plot bedzie stal, nie bede nic kombinowac, a bujac w oblokach :]
 

BReal

Active member
Od paru dni pada deszczyk więc.. orientujecie się czy można już zacząć szukać łasiczek lancetowatych z pozytywnym efektem?

Edit: no tak.. łysiczek :) literówka sry

pzdr!
 

1337grower

Active member
ŁYSICZKA nie ŁASICZKA, jeszcze nie ,koniec wrzesnia az przez całą jesień jak jest piękna .W tym okresie jeszcze nigdy nie spotkałem tzn teraz! w tamtym roku np. jak na jednej polance zbierałem z 600 sztuk to ani jednego nie było i wogole kazda nasza wyprawa az przez miesiac jezdzilismy wysoko w góry kończyła się bez niczego ,ale to przez złą pogode jak dobrze pamiętam , tak sobie to tłumaczyliśmy początkiem września ruszamy na łowy to dam znać co i jak .A co do pozytywnego efektu to czasami az zabardzo pozytywny jest ! nie raz prosiłem "juz dość dość, koniec" hehe w tym roku po 4 latach abstynencji zakaś jajecznica będzie, czas na nowo odnaleść BOGA , moja wiara słabnie ^_^



zbiory z 2006 roku
 

tost

Active member
łysice do rozpoczęcia owocnikowania potrzebują szoku termicznego, samo to że pada niewiele da, ale są wyjątki. Jak w nocy spadnie ponizej 10*C to po 5ciu dniach już coś tam może wystawać z kępy :D
 

w33dman

Member
tost i 1337grower dobrze nawijają, ostatnio zrobiło się chłodniej i poczułem jesienny klimat, również pomyślałem o lancetowatych ale tak jak mówią poprzednicy, deszczowe lato i można jechac kontrolnie 15-20 września choc z wieloletniego doświadczenia w zbieraniu wiem że największe wysypy są w październiku, szczególnie lubię dni w okolicach pełni gdy rano jest przy ziemi -1 stopni.

Pozdrawiam i powodzenia w tym sezonie.
 
Top