What's new

Offtopic Thread

O

Ojciec

Tak na zawieszenie przekrwionego oka ;)

"Transmisja online z gniazda bielików to wspólny projekt edukacyjny Lasów Państwowych i Komitetu Ochrony Orłów."

Czasem orzełek siedzi czasem go nie ma ehh ale fajna akcja uwielbiam pogapić się na przyrodę.

www.lasy.gov.pl/bielik

pozdrawiam .
 
P

piterr

kiedy dzisiaj po przedzieraniu sie przez krzaki, kolce, pokrzywy poobdzierany dotarlem wkoncu na spota, wzialem butle i poszedlem do okolicznego bajorka po wode, wjebalem sie w jakis szlam(zapadlo sie), i przesadzalem rosliny, gdzie wpier&#$%^a mnie chmara komarow, i nastepnie musialem przez te same chaszcze wrocic dopadla mnie taka mala refleksja, że my wszyscy outdoorowcy jestesmy niezle poje$%ni! hehe
pozdro !
 

mistic

Member
@zielonylasss
A propos...przypomniała mi się historia. Był to bodajże rok 94 [chyba?]Kuba wojewódzki objął organizację festiwalu w Jarocinie i kutafiks nachapał drogich sponsorów typu Pepsi itp.komerchy, a wystąpić pozwalał jedynie "szacownemu gronu" kapel, które już coś znaczyły, pomimo że było naprawdę sporo zespołów dobrych ale niechętnie wydających się w komercyjnych wytwórniach...Jednak oni wystąpić nie mieli. Jedną z takich kapel był wtedy Smar SW, bardzo lubiany przez publiczność. Kubuś jednak ich nie chciał...Tłum ostro skandował "kuba wojewódzki kutas nieludzki !" pod ostrą presją publiki Smar wystąpił ale doszło do strasznej zadymy z ochroną. Wtedy ochroną festiwalu byli najmowani bandyci, ochroniarze z okolicznych baletów, klubów zapaśniczych itp. Żeby było śmieszniej jeden ze smarów uratował lajfe szefa ówczesnej ochrony, paradox....
To tylko fragment historyji.... tak mnie jakoś tchnęło...Na stronie smarów można sobie poczytać całą...
 

S.T.W

New member
chciałbym wstawić zdjęcia roślin . mógłby mnie ktoś nakierować jak wstawić w miarę bezpiecznie ? :)
 
C

CatchYourBreath

Wie ktos moze co sie dzieje z uzytkownikiem Przemix? Prosilbym o info na PW
 

ziben

Active member
Veteran
Witka :tiphat:

Wie ktoś co się dzieje z Z-Z ?
Jeśli tak, proszę o pilny kontakt na pw.

Pozdrawiam
:thank you:
 

g1enek

Member
Witka :tiphat:

Wie ktoś co się dzieje z Z-Z ?
Jeśli tak, proszę o pilny kontakt na pw.

Pozdrawiam
:thank you:


Qrwa, tez wlasnie mialem to pisac....

Tez nie wiem co z z-z :/ jakies 2tyg pisalem do niego i nic nic nic, nie pisze nigdzie nie ma go, nie wiadomo

Jezeli ktos cos wie najlepiej niech napisze tu, zeby kazdy wiedzial w razie czego...
 
Top