What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

gganjaabwoy

Active member
Rectific atunci... Puneam mana de la mana cate un 0. 1 de iarba, 1 mic, 1 gratar, 2ml mustar, 1 cartof, 2 3 cristale se sare iodata, 1 colt de pita, 1 dop de bere, 1 chibrit
 

eska

Member
picture.php
 
K

KapnobataiZ

bai ciocoflendere, ca altfel nu pot sa iti zic. eu n-am zis niciodata nimic de pixuri, magneti, etc. am zis ca se poate cumpara safe si din RO, si am prezentat modul prin care eu am facut cumparaturi.

nu am recomandat site-uri ca si tine, da da, ca si tine, sau ai uitat? iti aduc eu aminte, daca tot veni vorba de recomandari safe, tin minte perfect, ca la un moment dat te-ai dat pe brazda ca vrei sa ne recomanzi un site 100% safe si sa avem putina rabdare, si hop tzop au aparut cei de la ### pe icmag. deci, ciocu mic si joc de glezna?

si acum, cine este acest prelungitor? sta pe forum, observa ce se intampla, barfeste in stanga-dreapta, spameaza aiurea, posteaza stiri, are 0 grow-uri, 0 poze cu plante/buzi/frunze....... WHAT MORE CAN I SAY?
Bai si-a sters contul :laughing: bravo!
 

gganjaabwoy

Active member
Atunci probabil au iesit la plantat de nuferi...

Noroc ca il avem pe jtm sa ne mai arete el cate o canepa ca altfel am fii precum clubul pensionarilor
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Ce canepa, ati innebunit, cine eu? E ilegal, bagati-va mintile in cap! Eu doar verdeturi, rosii cherry si niste plante ciudate, care nu stiu cum se cheama si cum au ajuns in paharele. Si care au inceput sa deschida asa cate doua frunzulite... Ceva mai vesel, ca am mutat verdeturile in gradina si am lasat doar "ciudateniile" sub leduri. Nu de alta, da se intinsesera de semanau cu marihuana!

Campiile is inundate doar prin oras pe la tine explo :D
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Bun, vreo 5-6 useri mai suntem pe ro. Ma mir ca mai tin astia sectiunea in picioare.
 

gganjaabwoy

Active member
Pai hai sa iesim si sa recrutam lumea pe strada... Impartim iarba, seed, hps-uri, cob-uri, fertili, super soluri, actibilde cu icmag si magneti cu icmag de pus pe frigider... Si totate astea sa salvam sectiunea ro de pe icmag... Si astia 5 -6 cati mai suntem sa facem niste jurnale cu cate 100 de bucati scapate din gresala pe sol si udate(vorba lu' JTM).
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top