What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Arde sau nu lumea pune cum punem noi sare in mancare :joint:
Aici nu este de 10x mai scumpa (cred ca ar trebui sa te muti :D). Iarba buna costa de la 7-8€/g pana la 15-20-25€/g in shopuri (chiar si pe strada unde gasesti iarba buna doar ca nu stii ce contine si cum a fost crescuta) poate putin si mai mult. Cocaina cica se vinde de la 40€ in sus media fiind undeva pe la 60€, pastile de la 1-2€ bucata
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Am uitat sa precizez ca sunt magazine care vand de exemplu lunea cu 10€/g iar de marti pana duminica acelasi sortiment cu 7-10€ mai mult pe gram deci cam 17-20€ ceva bun.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Arde sau nu lumea pune cum punem noi sare in mancare :joint:
Aici nu este de 10x mai scumpa (cred ca ar trebui sa te muti :D). Iarba buna costa de la 7-8€/g pana la 15-20-25€/g in shopuri (chiar si pe strada unde gasesti iarba buna doar ca nu stii ce contine si cum a fost crescuta) poate putin si mai mult. Cocaina cica se vinde de la 40€ in sus media fiind undeva pe la 60€, pastile de la 1-2€ bucata
Cred ca deja iti da baby pm daca il primesti si pe el in vreo debara ceva...
 

babygrower1

Well-known member
Arde sau nu lumea pune cum punem noi sare in mancare :joint:
Aici nu este de 10x mai scumpa (cred ca ar trebui sa te muti :D). Iarba buna costa de la 7-8€/g pana la 15-20-25€/g in shopuri (chiar si pe strada unde gasesti iarba buna doar ca nu stii ce contine si cum a fost crescuta) poate putin si mai mult. Cocaina cica se vinde de la 40€ in sus media fiind undeva pe la 60€, pastile de la 1-2€ bucata
în ro e 400-500 lei gramu de cocuț, de iarba 50 deci e de 9-10x mai scumpa la romanica :biggrin:
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Nu raspund la PM cand este vorba de sintetice :devilish: (dupa numele de utilizator parca cere ceva indoit cu lapte praf, in cel mai bun/scump caz).

Daca scapa aici este pierdut. Bine ca acasa sunt preturi mari in directia asta.

Ce se mai gaseste pe acasa si la ce pret?
Sigur stii tot tabelul mendeleev, plus ce este nou :)
Ce sintetic te-a impresionat cel mai mult?
Unul care te poate ajuta sa accesezi anumite parti ale creierului?
 

babygrower1

Well-known member
boaba 60 4cmc 200 de lei 3mmc sau 3cmc 100 lsd sau shrooms n am avut ocazia

nush daca te pot ajuta sinteticele in vreun fel poate daca vrei sa slabesti 😃😃
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Nu raspund la PM cand este vorba de sintetice :devilish: (dupa numele de utilizator parca cere ceva indoit cu lapte praf, in cel mai bun/scump caz).

Daca scapa aici este pierdut. Bine ca acasa sunt preturi mari in directia asta.

Ce se mai gaseste pe acasa si la ce pret?
Sigur stii tot tabelul mendeleev, plus ce este nou :)
Ce sintetic te-a impresionat cel mai mult?
Unul care te poate ajuta sa accesezi anumite parti ale creierului?
Deja te gandesti la un bussiness?
 

Goldslug

Active member
Salutare baieti, si ma bucur ca pe multi va vad aici. As vrea sa mi deschid un magazi de seminte online in romania, problema este ca nu am mai intrat de mult, aveam niste contacte cum era J trick de la seedsman, dar nu l am mai vazut. Un sfat de unde as putea sa fac un parteneriat? un stoc ? va multumesc frumos
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Mai bine iei direct de la breederi decat la mana a2a, cu adaos. Sunt prezenti destui pe IC, plus datele de contact de pe siteul lor. Vrei sa cumperi stoc oficial pe firma sau asa cash cateva pachete de proba?
 
Top