What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Nu nimic. Jointuri intregi sau pe jumatate lasate langa cosurile de gunoi. Presupun ca sunt pline cu iarba.
Ieri am renuntat la jumatatea unui cui pe care l-am asezat langa alte cuie :muahaha:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
hahaha, pe aici nu ar rezista nici 10 minute. Vin cersetorii si iti cer un fum daca te vad fumand pe strada, mai ales in zonele turistice pe unde si-o ard ei.
Bine, am patit asta si in Romania, da credea ca e tigara, saracu. I-am zis sa se care ca nu duce el "tigara" aia. :))
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Inseamna ca aici sunt putin mai civilizati cersetorii! Se aduna cuie ziua iar seara/noapte dispar inainte sa ridice gunoiul : ))
In schimb daca vezi acasa te cam gandesti la babyone. Chestii de aurolaci :joint: surviverlac sau cum le mai spuneti voi.

Nu merg in zone cu cersetori!
 

DcSantos

Active member
Inseamna ca aici sunt putin mai civilizati cersetorii! Se aduna cuie ziua iar seara/noapte dispar inainte sa ridice gunoiul : ))
In schimb daca vezi acasa te cam gandesti la babyone. Chestii de aurolaci :joint: surviverlac sau cum le mai spuneti voi.

Nu merg in zone cu cersetori!
amestecatura probabil; chistoace de marie si legale ,bine ca ai de unde alege pana la urma urmei, presupun ca dezvolti si o abilitate sa le deosebesti doar din privire dupa un timp..mi-am adus aminte de un video cu un tip care facea astfel de greblaje pt chistoace de cuie si mergea exclusiv in zonele cu apartamente cand i se ardea de un cui sa adune chistoace aruncate de altii pe balcon.:joint:
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Cine consuma sigur are ochiul format ca mai prinzi vre-un cui stropit poate cu cocaina sau alte prostii de genu'
In loc sa te relaxezi te trezesti ca alergi de nebun prin cine stie ce loc.
Am mai vazut persoane cu sau fara lenjerie, desculti care alergau "sa se racoreasca" de la cine stie ce chimicale sau combustibili : ))
 

DcSantos

Active member
Cine consuma sigur are ochiul format ca mai prinzi vre-un cui stropit poate cu cocaina sau alte prostii de genu'
In loc sa te relaxezi te trezesti ca alergi de nebun prin cine stie ce loc.
Am mai vazut persoane cu sau fara lenjerie, desculti care alergau "sa se racoreasca" de la cine stie ce chimicale sau combustibili : ))
eu parca nu as vrea sa-i vad ! :joint:
 

vasile

Well-known member
Veteran
Cine consuma sigur are ochiul format ca mai prinzi vre-un cui stropit poate cu cocaina sau alte prostii de genu'
In loc sa te relaxezi te trezesti ca alergi de nebun prin cine stie ce loc.
Am mai vazut persoane cu sau fara lenjerie, desculti care alergau "sa se racoreasca" de la cine stie ce chimicale sau combustibili : ))
Cocaina nu arde asa simplu la cui, are o temperatura de ardere foarte ridicata, d-asta trebuie combinata cu altele astfel incat sa aiba efect la fumat, iar daca o bagi in cui sigur nu arde, trebuie bagata la bong sau pipa

Mi-a zis un prieten,

NU dau nume!

@babygrower1
 

Latest posts

Latest posts

Top