What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

DcSantos

Active member
acu pentru 2 zile nu cred ca intra în vegetație
Ii f''i ritmul si o sa o bulversezi putin ,s-ar putea sa se intinda si mai mult decat ai avea in plan. Ai vreun harlet la indemana ? daca tot ai scos-o afara,fa-i o groapa si cam aia ar fi,;in idee daca ai face asta si ai avea grija sa ii dai apa pe perioada verii la recoltare ai putea avea un monstru. e destul de mare acum si am inteles ca mariile revegetate pot deveni plante foarte puternice , as fi curios de o asemenea evolutie insa e doar o idee ,nu inseamna ca trebuie sa faci ce mi-a trecut mie prin cap acum...
 

babygrower1

Well-known member
Ii f''i ritmul si o sa o bulversezi putin ,s-ar putea sa se intinda si mai mult decat ai avea in plan. Ai vreun harlet la indemana ? daca tot ai scos-o afara,fa-i o groapa si cam aia ar fi,;in idee daca ai face asta si ai avea grija sa ii dai apa pe perioada verii la recoltare ai putea avea un monstru. e destul de mare acum si am inteles ca mariile revegetate pot deveni plante foarte puternice , as fi curios de o asemenea evolutie insa e doar o idee ,nu inseamna ca trebuie sa faci ce mi-a trecut mie prin cap acum...
mi a trecut și mie prin cap ca dacă ii fac o groapa mare și o las pana in octombrie fac un plop da io ce mai fumez :))))
 

vasile

Well-known member
Veteran
daca tot o freci din dulap , dupaia afara, dupaia iar in dulap, o sa te trezesti cu niste coaie de mascul de toata frumusetea, mai ales daca sunt feminizate care de sine statatoare au gena de hermafrodit
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Salutare flăcăi!
Aici este ce am reușit într-un final!
2 super cheese de la trikoma seed și cele două unknown
IMG_20230326_131721_768x1024.jpg
IMG_20230326_131731_1_768x1024.jpg
IMG_20230326_131838_1_768x1024.jpg

26 de zile cam mici știu... Că le-am mutat târziu în ghivecele cele mari! In rest mi se par fericite!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Arata bine insa aparatul ala are senzorul pe spate din ce stiu, putin probabil ca masuratorile cacute la podea cu spatele pe folia aia sa fie corecte.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Poate scadea si pt ca e calculat in functie se temp (si modificand temp se modifica si rh-ul, chiar daca e citit in alta parte. Ca sa vezi unde e senzorul rh te uiti daca e un grilaj cu gauri pe spatele aparatului sau e pe fir acel grilaj. Daca pe fir e o capsula cilindrica de inox sigilata, sigur e pt. temp doar. Daca e ceva de plastic mai mare, cu gauri, are si rh-ul acolo.
 

babygrower1

Well-known member
composana de la 39 de lei la 56 da unde suntem aici ca mai bine îmi iau d alea speciale pentru iarbă mânca mi ar iohannis pl
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Asa iti tre daca iei composana. Ala e de 2-3 ori pretul la restul de cand il stiu. Si mai are si granule de fertilizator slow release in el, care iti fute ratiile si cantitatilr la nutrienti. Banuiesc ca te referi si la sac de 10-20 litri la banii aia?
 
Top