What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

babygrower1

Well-known member
da chiar bă 48 de ore sa curgă sângele, nici când trăgeam pe nas n aveam d astea maxim când îl curățăm după sesh mai erau cheaguri mici
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Pai baga niste pudra man ca pune stop la sangerare.
Vezi dreacu sa nu apuci de becuri cand rupi la topuri acolo.. :muahaha:
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ba baieti ce e cu stirile astea despre droguri? Am intrat pe un site de stiri romanesc, si zici ca e site-ul antidrog, numa despre droage stirile din ultima vreme! S-au pus astia pe ei iar?
 

babygrower1

Well-known member
mai nou flagrantele se fac de dealeri ca sa prindă consumatorii 🤣🤣🤣 mi au povestit mai mulți băieții din the hood ca au mers la crima organizata cu peste 30 de pers in dosar le au zis polițiștii scrieți cât ați luat dacă nu știți băgați peste 100 de grame
 

babygrower1

Well-known member
azi dau găurile la dulapu nou 52x86x152
mâine îmi vin becurile philips o sa am in total 235w
am scos afara planta pana e gata noua căsuța ca ma doare sufletu sa o văd acolo înghesuită
 

Attachments

  • 166F5D33-778E-4908-869E-DF84E30CC4A3.jpeg
    166F5D33-778E-4908-869E-DF84E30CC4A3.jpeg
    3.3 MB · Views: 35

DcSantos

Active member
Ba baieti ce e cu stirile astea despre droguri? Am intrat pe un site de stiri romanesc, si zici ca e site-ul antidrog, numa despre droage stirile din ultima vreme! S-au pus astia pe ei iar?
Ce site zici ? :joint:
mai nou flagrantele se fac de dealeri ca sa prindă consumatorii 🤣🤣🤣 mi au povestit mai mulți băieții din the hood ca au mers la crima organizata cu peste 30 de pers in dosar le au zis polițiștii scrieți cât ați luat dacă nu știți băgați peste 100 de grame
vai ,vai,chiar asa pe fata le-a spus sa-i infunde mai tare..:joint:
 

Latest posts

Latest posts

Top