What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Eu fumez acel torpedo ! Foarte aromat da ?i sparge bine de tot !
E aia de e mai galbena ea! Sparge mai bine decât aia care a fost mai verde adic? Mamacita! Dar amândou? sunt (strong) parc? cresc mai potenta ?i mai potenta in ultimul timp!
Tizule poate eram prea spart s? îmi mai dau seama c? ai f?cut o glum?! De fapt!
Scuzele de rigoare!!!
Oricum abia vad tastatura!
Pace !!! :smoker:
 

Gantz

Smoke weed and prosper
Veteran
Prezent

Mi-am luat Dynavap M. E greu cu bricheta chiar dac? are 3 fl?c?ri. Când termin tubul de gaz îmi fac înc?lzitor prin induc?ie. O sa fie interesant pt ca sunt tufa la electronica.
 

VanVulpen

Well-known member
Veteran
Vorbeste pentru tine te rog, mie nu imi place deloc de VanVulpen, fumeaza doar sative foarte tari!


Discrimiarea impotriva indica trebuie sa inceteze, e 2020 totusi!

Adevar graiesti frate, Vasile! De cand cu sativele am cam uitat de unde am plecat, de originele sanatoase de la coada vacii, m-am cam infumurat cu pretentii tropicale si equatoriale, desi pe oriunde am umblat in lumea asta n-am mai intalnit indica mai debilitanta ca White Rhino x Aurora Indica rodul unei colaborari de aicea de pe forumul romanesc, slava celor ce cunosc si stiu ce-i aia!
Acuma ma delectez cu ceva outdoor de la un prieten, Frisian Dew to be precise, destul de blana si focul asta ceea ce va doresc si voua.
Cat despre discriminare totul e in regula cata vreme-i pozitiva, nu-i asa, copiii mosului?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Acusi ca pomenesti de indici debilitante imi cam faci pofta. Ca si eu de cand am invatat sa am rabdare cu sativele si hibrizii sativosi, cam am stat pe ele.. :canabis: ;)
 

vasile

Well-known member
Veteran
Tocmai ce am avut prima mea experienta cu watercuring-ul... aroma asta de seaweed nu e pentru mine deloc, nu-s mare fan sushi.

Pare sa sparga la fel de bine ca inainte dar gustul e scarbos rau.

Stiu ca discutam il alt thread despre cum sa fii cat mai silent daca fumezi pe la hoteluri sau alte locuri expuse, cred ca iarba trecuta prin watercuring este cea mai buna optiune, daca ai si vape poti sa bagi si in fata la sectie, slabe sanse sa se prinda cineva.
 

gumzgi

Well-known member
ce mai fumaja lumea ?
picture.php
 

vasile

Well-known member
Veteran
Ce rasa de caine e asta?

Niste mugurei de cheese auto, cam uscati, stie cineva daca plicurile alea care pastreaza umiditatea de la boveda rehidrateaza mugurii sau trebuie sa ii rehidratez si dupa sa pun plicu?


picture.php


picture.php


51E9aWSWeJL._AC_SY450_.jpg
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Rehidrateaza in limita a maxim jumatate din greutatea pachetului (in practica mai putin) ca si umiditate. Insa nu te astepta sa reinceapa curingul. Nu se va intampla.
 

vasile

Well-known member
Veteran
I-am uscat putin cam tare inainte de borcan de frica mucegaiului si acum sunt cam nisiposi, la vape intra ca lumea dar la cuie cam rup gatu.

Deci 8 g de bodega ar trebui sa rehidrateze 4g de weed de unul singur? Fara sa bag eu vreo frunza de salata / coaja de portocala?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Poate genetica. Ca rasina am observat ca e mai multa sub leduri, dar potenta e comparabila cu hps.
 

vasile

Well-known member
Veteran
Pe mine ma nenorocit acest amnesia kush, de cateva zile pipez numa din el.

Ma cam enerveaza ca imi face prea tare pofta de mancare, o prajitura care sta pe masa de 2 zile poate ajunge foarte usor deliciu suprem...

E predominant sativa, se cam joaca cu creierul meu ...

Cam goala in ultima saptamana, am indepartat o buna parte din frunze de frica mucegaiului, poza mai jos cu subiectul, cam 120cm inaltime

picture.php
 
Top