What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Cum mai merge treaba, oameni buni? Vad ca nu mai e activitate pe aici deloc. Ce se mai intampla? Preocupati cu pandemia?
Cand mai fumam si noi un cui? :joint:
Si.. ca de obicei, mai astept cate un semn de viata de la cei mai vechi.. sa stiu si eu ca sunteti bine! Va salut! :wave:
 
Salut ce se petrece in sectia romanilor?....ma bucur ca sunt multe topicuri noi,dar ma iau razna ca fiecare e spamat cu aceasi intrebari de membrii noi...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Unde is topicurile alea noi? Ca pana azi cand avem cateva posturi nu se postase de vreo 2 sapt..
E cam moarta "sectia"..
 
Adica la Subiecte ma refeream sau ce o fi alea,jurnale etc... eu de un 1 an nu am mai vizitat forumul,vroiam sa citesc niste chestii noi sau cv,dar dupa 2 ore de citit am renuntat.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Da, e pacat ca pe masura ce trece timpul si lumea ar trebui sa fie mai deschisa la minte numarul de useri si posturi scad. E rau si ca nu putem stii motivul, ori daca e lume si nu posteaza, sau nici macar nu mai da mai nimeni pe aci.
Poate or sa vina si vremuri mai bune. Nu m-as baza pe asta, dar na.. putem spera. :joint:
 

vasile

Well-known member
Veteran
Numarul de views pe thread-uri creste insa nu prea se posteaza.

Poate lumea e preocupata cu pandemia si nu prea le arde de crescut ... cu siguranta alt forum cu sectiune de romani nu exista.

Cumva ar trebui promovata sectiunea asta, poate o drona care sa arunce cu flyere prin orasele mari... poate niste stickere lipite in locuri cheie.

Te-ai saturat de optaru dealerului?
Tot 60 dai? saracule?
Te cam ustura gatu cand bagi weed fara curing?
Cacatu tau nu miroase si nu e deloc lipicios?

CRESTE! NU CUMPARA!

icmag.com

Suntem aici pentru tine!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Inainte de a ne gandi sa aducem alti useri noi, mai bine ar fi sa ne aflam de la cei care citesc dar nu posteaza ce se inampla.. de ce nu posteaza etc.
Astept raspunsuri si in privat, daca nu vreti sa postati, sau pe profil la mine daca nu puteti da pm. Promit sa le sterg dupa ce le citesc.
In continuare astept si cate un semn de la cei mai vechi, sa stiu ca is bine.
Cat despre pandemie, parerea mea e ca daca nici acum nu te pui pe crescut cand ai mai mult timp liber si nu prea ai ce face altceva.. atunci cand? Si daca nu crescut.. macar sa bagi un cui si sa stai la o vorba pe net.
 
Nu am fumat de vreo 8,9,10 luni . . . ultima data cand am fumat in romania, sunt convins 99% ca era stropit cu niste cacat cum ii si etnobotanicele. . .
 

VanVulpen

Well-known member
Veteran
Inainte de a ne gandi sa aducem alti useri noi, mai bine ar fi sa ne aflam de la cei care citesc dar nu posteaza ce se inampla.. de ce nu posteaza etc.
Astept raspunsuri si in privat, daca nu vreti sa postati, sau pe profil la mine daca nu puteti da pm. Promit sa le sterg dupa ce le citesc.
In continuare astept si cate un semn de la cei mai vechi, sa stiu ca is bine.
Cat despre pandemie, parerea mea e ca daca nici acum nu te pui pe crescut cand ai mai mult timp liber si nu prea ai ce face altceva.. atunci cand? Si daca nu crescut.. macar sa bagi un cui si sa stai la o vorba pe net.

Bine suntem, cel putin io rasfoiesc intr-una threadurile favorite de pe aicea, cu postatul am lasat-o mai moale in ultimii ani mai mult asa din curtoazie sa-i las si pe cei mai tineri sa se afirme... Toate cele bune, nevertheless!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Salutare! Ma bucur sa vad ca esti inca pe aici!
E loc pentru toata lumea. Chiar prea mult loc.
Chiar ar fi o placere sa te avem pe aici printre noi.
 

vasile

Well-known member
Veteran
Vorbeste pentru tine te rog, mie nu imi place deloc de VanVulpen, fumeaza doar sative foarte tari!


Discrimiarea impotriva indica trebuie sa inceteze, e 2020 totusi!
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Tizule sa fac o parantez? la ce zici tu aici!
Fiecare fumeaza ce vrea ?i ce are!
Nu se rezuma totul la sativa sau indica !!!
Daca fumam iarba , nu conteaz? de care , comunicam între noi , ?inem o leg?tur? pentru c? avem un viciu comun , eu zic c? facem sau alc?tuim o comunitate deci din start discriminarea pe subiectul sativa indica dispare ,!
Ce urm?re?te o comunitate ?? S? creasc? sa devin? mare cu multe cuno?tin?e , experien?a , ani de crescut , cu un sfat despre un anumit soi,
Daca alegi tu altul de care nu ?tii nimic , asta va r?mâne doar alegerea ta !
Eu tot fumez multa indica , sunt mai masochist a?a dar asta pentru mine nu e o problem? major? , hai s? l?s?m discriminarea deoparte ?i s? ne unim , c? altfel înainte nu mai d?m !!!!
În?elepciune oameni buni!
Pace !
Fumuri u?oare tizule !
Dai sa ard?! :smoker:
 

vasile

Well-known member
Veteran
Chiar acum parjolesc la vape un sample luat din amnesia kush, sparge frumos dar nu ma da pe spate gustul gustul, foarte lemnos, pamantos.

Ma asteptam sa fie mai lamaios avand in vedere originea de super silver haze

Nu sunt mare fan watercuring dar strainu asta cred ca merge
 

Latest posts

Latest posts

Top