What's new

Noul thread de discutii interminabile.. (Romanian's Den v. 3.0)

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Am fumat juma de cui acu vreo ora si am fost lesinat pana acum.. cand ma apuc de cealalta jumatate. :joint:
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Eu am băgat vreo 3 pipe până acum, că e cam slăbuță iarba!! Și 2 jointuri!
Din cantitățile astea trebuia să zbor!!
Cel mai bine era sa fac ceva edible cu ea !!
Da leneșul leneș rămâne!
Hai :joint:
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Bravo meștere eu acum fumez un cui de zici că e piron!!
Asta mă bagă direct la somn!
Eu nu fumez , nu beau, nu înjur, ptu bagameasi iar mi-am scăpat jointul in bere!
:muahaha: :joint:
 
@pillang , nu am dispărut , e totul ok!
Am avut niste certuri cu femeia , și nu am mai crescut IN !! Pe viitor vreau sa testez cob-ul care l-am cumpărat în combinație cu becuri led!
Și să refac setupul!
Am o mulțime de semințe dar nu am timp să le cresc pe toate! Și mie frica ca in 2-3 ani nu vor mai germina pentru că vor fi vechi !!!
Dar voi cumpăra altele!
Și când voi fi gata voi deschide și un nou thread!
Hai noroc, și baftă la toată lumea!!
Mă duc să bag un joint!
Sau poate o pipă!!
:smoker:
Am semințe și de 6 ani care germineaza toate cu o rată de 100% fără metode ultrasofisticate, direct în pământ. Nici măcar nu le-am ținut în condiții propice au umblat cu mine pe unde am fost într-o cutie de metal care stă într-un sertar atât.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ba baieti.. eu mai am cam aproape 3 sferturi din bluntul de aseara. Hai sa vedem cate lesinuri imi iau si azi din el. E crunta treaba! :joint:
 

cadavruslos

Well-known member
Arde uite cum arde:smoker: , am castigat premiul pentru cel mai frumos bud al lunii de la female seeds , 2 packuri de 4 seminte la alegere din gama lor de produse , sa inceapa stonareala de iarna , spor la job , eu sunt dead si astia pe langa mine habar nu au , o zii buna :tiphat:
 

cadavruslos

Well-known member
Mersi vasy ! Se anunta o iarna incarcata !!
Apropo cum fac sa imi schimb si eu chestia cu Member sa scriu ce vreau eu , gen cum ai u lupul singuratic , mersi in avans !
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
My ic 》edit your details 》custom user title
Daca ai optiunea merge, daca nu nu ai dreptul. Nu am idee de la ce vechime si cate posturi poti sa schimbi.
Hai puff, puff, pass! :joint:
 

cadavruslos

Well-known member
Am ales Ice si Pure AK , nu merge la mine optiunea , cred ca trebuie sa devin senior member , nu stiu dupa cate posturi sau ce vechime devii senior ... in fine ..
 

Latest posts

Latest posts

Top