What's new

Nasze radości :)

w33dman

Member
Pierwsze t-shirty GGS gotowe, niedługo zaczynamy pierwszą oficjalną serię t-shirtów, od pierwszego września przez 30 dni sklep z moją marką będzie promowany aż do oficjalnego otwarcia które planujemy na 1.10.2012.

Teraz idę zapalic, peace!
 
Last edited:

Wyrolowany

Active member
ha, wreszcie odwiedziłem spota, po 25 dniach rozłąki z moimi małymi :p jak byłem ostatnio to 3 były nieokreślone, a dzisiaj jeden facio już sypał pyłem, ale na spocie jest tak bezwietrznie że mam nadzieje że za bardzo nie poruchał.

wszystko gra i wygląda na to, że jest bezpiecznie no i mam nadzieje, że tak zostanie do końca. Plony beda marne bo jest tylko 8 damek średnio po pas, ale wiadomo, że nie o to chodzi : ) i niech mnie gęś kopnie, jeśli po zbiorach nie zakopie 90% plonów by potem w zimie i w lecie ponownie je odkopać hehe :D

btw. 200 post :D
 

cannamaster

Member
a mnie przepelnia radosc gdyz 19 listopada jest sting w ostravie, a mam tam niecale 100 km. wiem ze jest tez w lodzi 21 ale nie ma to jak ostrava :) i bilety duzo tansze.
 

w33dman

Member
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Roots and Culture !

Peace.
 

lovik

Member
Moja stwierdziła że lepiej jest zapalić blanta niż pić alko :D Nawet powiedziała coś mądrego a brzmiało to tak:D

Paląc gandzie człowiek jest pozytywnie nastawiony do życia nie robi nikomu krzywdy , zaś człowiek który pije wóde wraca do domu i włącza mu się agresja i stosuje przemoc wobec żony rodziny ... (Może nie jest tak z wszystkimi ale ja obserwuje wiele przypadków)

PEACE:)
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
A mi ziom podrzucił niedawno klony Psychosis, Psycho Diesel i Jakie P :D
Niebawem też pan listonosz przyniesie mi klony pre 98 Bubba Kush i Chemdawg D, coraz ciekawiej na ogrodach się robi..:D

one love!
 

g1enek

Member
Moja radoscia jest swiadomosc, ze jeblem ostantio 40l WODY ( ta wody CANNA BOOOOSTER :D + atami blooooooombasztic + stymulejtor plon & wzrostu by ASAHI. mmm ale bedo rosly :D a sa juz i tak piekne, niech puchna suczki :)) ale bedzie październik łoooooooooo zima bedzie gruba, alpy decha thats right
 

w33dman

Member
Się cieszę, przyleciało trochę towaru z USA, a gdy miałem trochę czasu wolnego zbierałem grzyby i zebrałem 222 w 2 dni :)
 

Ergonomic

Member
a moją radością jest, że w końcu się wziąłem za siebie i zacząłem chodzić na siłownię, czytać, dopasować sobie jakieś ubrania i w końcu dziewczyny się za mną oglądają (może nie te modelki, ale kilka 7/10 złapałem na patrzeniu się na mnie z rozchylonymi ustami :D ). Mojej ukochanej bardzo się to nie podoba xD

no i to, że w końcu odwiedziłem moje ukochane forum :D
nie mam nic do pokazywania, nic do częstowania, ale POWODZENIA FARMERZY!
 

squn

Member
Ja się bardzo cieszę że przetrwałem kampanie wrześniową i zaczynam nowy semestr z czystym kontem :) I jakoś tak czuję w kościach że fajnie było by się zakochać na jesień w jakiejś dziewoji :)

Pozdro i z fartem !
 

Latest posts

Latest posts

Top