What's new

Nasze radości :)

Control_

Member
A mnie cieszy, że wszystko już rośnie i mogę troche odpocząć. Z problemami, w pocie czoła, swoim wysiłkiem pokonałem wszystkie przeciwności losu. Teraz potrzebuję tylko odrobiny szczęścia. Dziękuję wszystkim darczyńcom, tym pierwszym i tym drugim. Obiecuję relacjonować do końca swoje zmagania z naturą :D

Tak sobie jeszcze myślę, że leżą u mnie w szufladzie od kilku lat takie cuda zza oceanu i nie wiem co z nimi zrobić ? :D

picture.php
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
a moją radością są nasiona które wczoraj dostałem od przyjaciół, a mianowicie oryginalny Strawberry Diesel i Sour Diesel IBL od Rez'a, jak się uda coś ciekawego w tym znaleść podczas następnego grow to może jakieś pestki z nimi zrobię, zwłaszcza strawberry diesel jest odmianą o której się dużo dobrego nasłuchałem. Z zielonych radości to niebawem w moich ogrodach zagoszą klony las vegas purple kush i psychosis:D
..Ma ktoś z Was klona pre98 bubba albo 91' chemdawg ?

peace
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Witam, chcialem tylko poinformowac zainteresowanych jak moja sprawa sie skonczyla. Moj ostatni post byl w "Naszych niepokojach" i w ramach przypomnienia podam tylko pare faktow: pod koniec maja policja <w UK> znalazla u mnie 20 kwitnacych roslin pod 2 lampkmi<600w>, 23 rosliny na wegu, 263 gramy suszu, to moj drugi raz <za pierwszym razem bylo pouczenie za 32g>

Pare dni temu mialem sprawe w sadzie i wyrok to: 2 miesiacu aresztu domowego <musze byc w domu od 19 do 7 rano> plus 85 funtow za koszty procesu.

Jestem zadowolony koncem tej sprawy.

Ps> ciekawe jak by to sie w naszmy kraju skonczylo

Pozdrawiam zielonych BRACI !!!!
 

stempol

New member
Witam, chcialem tylko poinformowac zainteresowanych jak moja sprawa sie skonczyla. Moj ostatni post byl w "Naszych niepokojach" i w ramach przypomnienia podam tylko pare faktow: pod koniec maja policja <w UK> znalazla u mnie 20 kwitnacych roslin pod 2 lampkmi<600w>, 23 rosliny na wegu, 263 gramy suszu, to moj drugi raz <za pierwszym razem bylo pouczenie za 32g>

Pare dni temu mialem sprawe w sadzie i wyrok to: 2 miesiacu aresztu domowego <musze byc w domu od 19 do 7 rano> plus 85 funtow za koszty procesu.

Jestem zadowolony koncem tej sprawy.

Ps> ciekawe jak by to sie w naszmy kraju skonczylo

Pozdrawiam zielonych BRACI !!!!

W Polsce myślę ze 8 lat byś zgarnął jak nic, ale masz farta ( można tak powiedzieć) powodzenia w "odsiadywaniu wyroku";) a swoją drogą w jaki sposób cie kontrolują??
 

w33dman

Member
Jestem zaskoczony wynikiem z organicznych automatów, przetrwało 14 roślin, dwie najmniejsze zostały ścięte tydzień wcześniej by ocenić ogólny potencjał (11g z 2 roślinek), pozostałe 12 pałek dało całkiem fajny wynik 94 gram, mówimy tu o wysuszonym topie bez grama łodygi czy liści, gdybym nie był tak dokładny przy trymowaniu to było by 4 uncje. Sam stuff jest zajebisty, w końcu 100% organic. Jakieś zdjęcia będą wkrótce. Peace.
 
A

AsiaSrasia

Nie moglam sie powstrzymac...
Ide na siatkowke mezczyzn Polska - Argentyna 2 sierpnia!!
 

Leptosoma

s&#596;&#305;&#647;&#477;u&#477;&#8513; &#670;uoW
ICMag Donor
Veteran
Asiu, słyszałem, że jak nasi grają to zawsze pełne trybuny rodaków. Ja chętnie bym poszedł na siatkówkę kobiet, te emocje...;lol; miłej zabawy !

Cannagraphic, a był jakis inny plan? Mam nadzieję, że wszytsko gra?

A moja radością jest mój serdeczny przyjaciel z Którem się długo nie widziałem a przejechał taki kawał drogi by tu być :)
No i oczywiście oficjalny start CMG również jest moją wielką radością, ludzie Których poznaję ostatnio i nauki jakie wynoszę. Dużo ostatnio tego hehe

one love !
 

MeF-U

Member
Takie moje dwie małe radości.
First Grow Ever
Po lewej White Widow po prawej Grapefruit, obie z Female Seeds.
Panienkom kończy sie 6 tydzień kwitnienia.
Ostatnio trwała walka ze złym pH (co skutkowało niedoborami pierwiastków)
Ale sytuacja opanowana.



Grapefruit





White Widow





A co na to doświadczeni growerzy?
Ktoś ma jakieś sugestie ile do końca?

Więcej aktów w galerii.
 

lovik

Member
wróciłem z Ostródy i odżyłem emocje jakie mnie ogarnęły i przeżycia niesamowite, szczerze polecam wszystkim koncerty bomba, atmosfera także ludzie pozytywnie nastawieni do innych i ten zapach unoszącej się ganji w powietrzu . No nic macie troche fotek.

Wykonawca na którego czekałem TABU
picture.php


Zabawa na całego w pianie
picture.php


I dzielnica Toi Toiowa :D
picture.php


Peace Bracia
 
B

BajCus

Pozdrowienia dla całej ekipy i podziękowania za świetnie spędzony wspólnie czas. Naładowany pozytywną energią, wodą życia i cytryńcem powoli wracam do codzienności.

PS. wróciłem dzis rano po nocce spędzonej na jakimś tam przystanku ;-)
 

jaca30z

Member
Bajcus hahaha ty to jesteś dobry szpularz.
Pozdro dla chłopaków z sokoła.Jeszcze kaszle po tamtej wizycie :)
Wszyscy którzy na sokole częstowali mnie wodą życia i czymś innym odezwijcie sie prosze na PM.
Bez kitu nie pamiętam wszystkich ;).
 

lovik

Member
Chłopaki aż żałuje że z żadnym z was się nie widziałem chociaż może .. pamiętam że gadałem z ziomkiem z a3 który non stop puszczał Basa tajpana i chilloutował w aucie :D

Na pewno za rok się spotkamy już nie mogę się doczekać Peace
 
B

BajCus

@jaca dobrze jest,co Nas nie zabije to Nas wzmocni ;-)

@lovik było podesłać namiary do kogoś kto pisał na IC że sie wybiera na ORF

PS. Troche szkoda bo bonio mi sie po drodze rozdupczylo

PS2. Jak będzie ładna pogoda to zapraszam do Bielawy
 
Top