What's new

Nasze radości :)

Wyrolowany

Active member
Hie hie dzięki synek! Dobre urodzinki bo dobra ekipka W KOŃCU prawie w komplecie :)




Pozdro heheh :smoke out:

ps. Ale te lata lecą... człowiek coraz to 'starsiejszy', a w głowie nadal pstro :D
 

Wyrolowany

Active member
Lemon Shaman
picture.php



BARDZO DZIĘKUJĘ :thank you:

:wave:
 

ziben

Active member
Veteran
Masakrator, mimo iż konkurencja jest mega dobra, mam nadzieję, że to właśnie Twoja fotka wygra konkurs :) ofc +1 !

A moją radością jest to iż w końcu od jakiegoś czasu zaczyna się jakoś układać. W końcu zapisałem się na to prawko, znalazłem fuszkę itd itd,oby do przodu!!!

:party:
 

bandit650

Member
Mnie ucieszyło pierwsze w życiu wyprodukowane własne sionko :dance013: Wiem, że to żadna filozofia i że mój produkt końcowy może być ostatnim bublem, ale ja i tak mam z tego pociechę :) Jeszcze kilka zostało na krzaku, przydadzą się na oucik...
 

Attachments

  • pestka.jpg
    pestka.jpg
    11.2 KB · Views: 9

Favoritos

Member
Cieszy mnie że wystartowała tegoroczna edycja Otwartej Pestki
Pozdro dla walczących !

REGULAMIN !
12. Pisanie osobistych wiadomosci (P.M.) oraz e-maili na otwartym forum, na tej stronie jest dosc surowo traktowane, biorac pod uwage dobra etyke zawodowa, takie zachowanie prowadzi do usuniecia uzytkownikow ze strony. Pisanie osobistych informacji o uzytkownikach jest zakazane i takie postepowanie takze prowadzi do zbannowania wlascieciela postu.

OSTATNIE OSTRZEZENIE !


pozdro Z-Z


Według mnie 'Gota' jest już poniekąd osobą publiczną i dlatego dane do wsparcia go w areszcie śledczym zostały tutaj zapisane..
..dodatkowo nie jest on użytkownikiem tego forum../
 
Last edited:

Ergonomic

Member
Tak z ciekawości, ile wynosi kaucja?

BTW. Twój av z Kaczyńskim i tym jego młodzieńczym "mustaszem" mnie rozwalil

@pod spodem
popieram w całości
 

daniels

Member
Z całym szacunkiem ale pierwszy wpłaciłbym hajs, żeby go nie wypuszczali.

Moim skromnym zdaniem, zmiany o które on udaje, że walczy lansując się na jakiegoś społeczniaka powinno się zaszczepiać po cichu i przy użyciu wyłącznie politycznych i społecznych argumentów, jak robią to wielkie koncerny a nie sposobami domorosłych aktywistów co się naoglądali rewolucji w krajach trzeciego świata i czują się mojrzeszami lepszej przyszłości.

Tu rządzi interes polityczny i ekonomia a jego akcje mimo, że widowiskowe, znajdują poklask głównie wśród zbuntowanych gimnazjalistów i licealistów (z całym szacunkiem dla jednych i drugich) natomiast w pamięci szerszej opinii publicznej mającej (ograniczony ale jednak) wpływ na decydentów utrwala tylko negatywny obraz upalonego półgłówka a to sadzącego krzaki pod sejmem, a to chodzącego po nim z ciastem z haszem a to wspierającego plecy króla dopalaczy.


Tomaszu Obaro... nie idź tą drogą ;)
 
Last edited by a moderator:
I

ironCELL

Żegnajcie :wave:

Nie ma przypału. Tylko trzeba się wziąć z życiem za bary :)
 

troyca1

Member
ja się ciesze bo właśnie kończe montaż mojego PC grow boxa ,a w nim 2xHindu Kush AF. niebawem jakieś foty.
peace
 

PioK

Member
moje radosci to nowy etap w moim zyciu... czyli wyjazd w niedziele do hollandi pod haslem arbeit macht frei
 

klint

Active member
Veteran
Piok jak bedziesz mial juz holenderski nr np Lebara to napisz na pm to sie zgadamy. Ja Rotterdam :) i wogole kocham zime w NL.. ZERO SNIEGU od 2 miesiecy :D Pozdro :joint:
 

rondel

Member
witam,
przeszczep się przyjął, choć na razie to nie moja ręka:jump:
do pełni szczęścia pozostaje mi sesja z panią rehabilitantką:blowbubbles:
 
Top