What's new

Nasze niepokoje...

GReen dreAM

Active member
Veteran
ZZ pisz ksiazke
!!!!!!!, osoba ktora odeszla wlasnie mial to robic.........przezyl 62 lata z czego 40 BYLY WARTE OPISANIA


ZIELONY NAPISZ COS OSOBIE I BEDZIESZ SPELNIONY I BOGATY..................gd
 
A

AsiaSrasia

To zes sie rozpisal, Zielony...

Wiesz co mi kiedys Gypsy powiedzial?
Wszystko w zyciu jest zrownowazone, jak Ci sie cos pierdoli to po to, zeby pozniej bylo slodko i pieknie... Wierze w to!

Wszystkiego dobrego! :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Dziekuje za zrozumienie , a takie pisanie dziala jak oczyszczenie :D

GReen dreAM , trzymaj sie bracie , moze czas na dzieci w Twoim zyciu :D zawsze tak sie dzieje jak ktos bliski w rodzinie odchodzi to zaraz sie ktos rodzi , o ksiazce mysle juz pare lat by ja napisac , zobaczymy narazie mam czas jeszcze hehe a tym czasem najlepiej mi do tego pasuje to ...
Abradab feat. Joka - Moje Demony

http://www.youtube.com/watch?v=0fn-94lqgmE

AsiaSrasia - obiecujesz ?;)


ZZ
 
X

XxxMedicatedxxX

Heh rzeczywiscie nawet nie czytalem, bijem sie w piers, mimo tego jakby jakas duszyczka znalazla sie to by bylo fajnie. czkomatem anonimowo jest. normalnie nie pisze wogole tylko czytam i ogladam ale juz mam taka desperacje. Czy mam dac se siana hehe? :D
 

ptrr

Member
Normalnie pocztą jako nadawca teżjestem anonimowy. Pozatym jak chcesz podać numer i adres paczkomatu jak nie masz odblokowanych pw? Idź na jakieś inne forum napewno ktoś pomoże ( tam jest to dozwolone)
 
X

XxxMedicatedxxX

na # pytalem to bylo: pylek? poebao? :D
Az tak mocno to mi sie nie spieszy moze do tego czasu bede mial pw, cos czytalem o tym ale sie nie doczytalem kiedy odblokowuja mozliwosc pisania privek :D ptrr tak sie udzielasz dlatego ze bylbys w stanie pomóc? Buuu chyba lipton z tego pylku, nic poczekam jeszcze, ale probowalem :tiphat: .
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
Car-window-troll.gif
 

Zrolowany

Member
Żyjąc w złodziejskim kraju, gdzie ziomek ziomkowi opierdala spoty postanowiłem zakończyć wspaniałą przygodę outdoor. Nasiona oddałem dobrym ludziom co przy dobrych wiatrach czymś zawsze poczęstują. Pozostają wspomnienia, resztki sortu i nadzieja, że każdy kto kradnie pozatruwa się środkami na pleśń albo zostanie złapany z materiałem. Tego wam życzę skurwysyny w 2014 roku. a wam chłopaki życzę byście takich ludzi nie spotkali i wszystko żeby wam doszło w pięknym wrześniowym słońcu.
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
a ja muszę wszystko z domu zwijać w 48h .... przepraszam wszystkich za opsówę z pestkami, chyba znów spłacam jakiś odcinek złej karmy... jak się z bałaganem tutaj uporam to będę miał dla Was chłopaki i dziewczyny więcej czasu.

peace
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
ciagle podskubuje jakiegos sampla :/ nie moge wytrzymac... wrrr :/ jak nie mam to mnie w ogole nie kusi ale jak widze jak sie lepi i pachnie to az nie moge sie powtrzymac :(
 
B

BajCus

udupilem z 40 femekprzy kielkowaniu ;-) Wole jednak kielkowaæ na wacie i potem kielki do ziemi wsadzaæ ;-) Tak docisn±³em ziemie ¿e siê petki nie mog³y przebiæ i pogni³y. Jestem pro go¶æ
 

kOdO1912

Member
udupilem z 40 femekprzy kielkowaniu ;-) Wole jednak kielkowaæ na wacie i potem kielki do ziemi wsadzaæ ;-) Tak docisn±³em ziemie ¿e siê petki nie mog³y przebiæ i pogni³y. Jestem pro go¶æ

niepokoi mnie ¿e ani jeden post kolegi BajCus nie wy¶wietla mi siê poprawnie wszêdzie s± jakie¶ dziwne znaczki w tek¶cie np(±³ ³ ¶æ) chyba jest u ciebie lub u mnie i z forum problem z kodowaniem czy czym¶ takim czasem i w programie tekstowym Word sa takie dziwne litery zamiast polskich znaków.

edit: ju¿ rozwi±za³ BajCus moje niepokoje :) cytat z Offtopic Thread #511 "[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]¿eby poprawnie wy¶wietla³o polskie znaki trzeba w prawym gornym roku zaznaczyc "you are viewing our" Full site, a pod spodem "in" Polski. Wtedy widaæ ¶ æ ñ ¿ ¼ ó ± ê i takie tam ;-):

[/FONT]
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top