What's new

Nasze niepokoje...

Ilovedrive

Member
Sniło mi się dziś że stary znajomy podpierdolił mi największego krzaczora . Później spierdzielił a ja szukałem go z bejzbolem po wsi :].
Obudziłem się rozstrzęsiony :fsu:
Stąd mój niepokój i chyba musze na spota wpaść zobaczyć że wszystko ok żeby się uspokoić :joint:
pozdro
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
hej Azzz znasz kogos kto pracuje w drukarni, skrec sobie sitodruk, zolte poltno ktore na pewno da rade w zgarnieciu troche blotka !!
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Dzieki za rade, wlasnie mysle ze tak zrobie, juz znalazlem dobra dusze z forum i jestem na prostej drodze do wlasnego lodowego blota :>
 
Policjanci z Radomia od dłuższego czasu obserwowali 29-letniego mieszkańca Radomia. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może mieć duże ilości narkotyków. Policjanci zauważyli, że wracający do mieszkania przy ul. Niedziałkowskiego 29-latek ma przy sobie wypchaną reklamówkę. Mężczyzna na widok próbujących zatrzymać go policjantów schował się w bramie. Nic mu to jednak nie pomogło. Po chwili siedział już w radiowozie skuty kajdankami.

Jak się okazało policjanci nie mylili się. W reklamówce było cztery duże woreczki foliowe z marihuaną. Po zważeniu okazało się, że zatrzymany przenosił prawie 200 gram narkotyku, co stanowi prawie 2 tys. porcji o wartości blisko 8 tys.

Mężczyznę zatrzymano i osadzono do wyjaśnienia. Za posiadanie dużych ilości narkotyków grozi kara do 8 lat więzienia.

hmm a mi sie wydawalo ze 200g to przynajmniej z 82miliony porcji za 200bilionow zlotych, no qurqa narkotykowy BOSS....

JA CHCE NORMALNOSCI< CHCE NORMALNEGO PRAWA< NORMALNEGO PANSTWA I NORMALNEGO ZYCIA !!!!! aqaaaaaaaaaaaa
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
A mnie niepokoi, że niektórzy sieją panikę opartą na jakichś dziwnych plotkach... Ostatnio ktoś mi mówił że Ty Soul razem z Poziomką siedzicie sobie w pierdlu...
Jak dobrze że to plotki...
Pozdrowienia i buziaczki dla Poziomki
 
Last edited:
K

Kameleon

Policjanci zauważyli, że wracający do mieszkania przy ul. Niedziałkowskiego 29-latek ma przy sobie wypchaną reklamówkę.

rzeczywiście. jak ktoś ma kurwa reklamówkę wypchaną (trzeba podkreślin inne nie wzbudzają podejrzeń) i wraca z nią do domu to jest potencjalnym człowiekiem do przetrzepania!
chore państwa - państwo policyjne.

Jedyne co możemy zrobić:
Za każdym razem jak będą was psy chciały trzepać i już zaczną to robić to każcie im sporządzić protokół przeszukania, pytajcie o powód przeszukania itd. Nie można trzepać "profilaktycznie". Muszą oni mieć konkretny powód.

A najlepiej to byłoby gdybyśmy rozkminili dokładnie jakie są procedury przeszukania i w razie niewypełnienia procedur przy przeszukiwaniu składali skargi.
W końcu by fiutom przeszło...
 

GrowBoy

Active member
I Nastepny Czlowiek ktory wracal sobie zapewne do domu z ziolkiem z wlasnej hodowli aby je spokojnie skonsumowac w gronie przyjaciol :(
ehh... zmienmy to prawo :(
 
ja jestem załamany, 2 krzaki lr#2 na które pracowałem 3 miesiące, włożyłem tyle serca w nie i przy suszeniu okazało sie że przed ścięciem złapały pleśn. Straty na największym topie są ogromne, jedynie boczne odgałęzienia da sie uratować :frown: ehhh życie


 
Last edited:

Ilovedrive

Member
Master virus wyrazy współczucia !

Dziś czytałem w gazecie że policjanci sprawdzają mieszkania na podstawie zużycia prądu to znaczy sprawdzają jeżeli zużycie gwałtownie wzrosło w danym okresie !!
Troszke po głowie chodzi mi jakiś indorek ale takie rzeczy odsuwają te myśli . :badday:
 

wdr

Active member
Veteran
soulflayer said:
Policjanci z Radomia od dłuższego czasu obserwowali 29-letniego mieszkańca Radomia. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może mieć duże ilości narkotyków. Policjanci zauważyli, że wracający do mieszkania przy ul. Niedziałkowskiego 29-latek ma przy sobie wypchaną reklamówkę. Mężczyzna na widok próbujących zatrzymać go policjantów schował się w bramie. Nic mu to jednak nie pomogło. Po chwili siedział już w radiowozie skuty kajdankami.

Jak się okazało policjanci nie mylili się. W reklamówce było cztery duże woreczki foliowe z marihuaną. Po zważeniu okazało się, że zatrzymany przenosił prawie 200 gram narkotyku, co stanowi prawie 2 tys. porcji o wartości blisko 8 tys.

Mężczyznę zatrzymano i osadzono do wyjaśnienia. Za posiadanie dużych ilości narkotyków grozi kara do 8 lat więzienia.
hmm a mi sie wydawalo ze 200g to przynajmniej z 82miliony porcji za 200bilionow zlotych, no qurqa narkotykowy BOSS....

JA CHCE NORMALNOSCI< CHCE NORMALNEGO PRAWA< NORMALNEGO PANSTWA I NORMALNEGO ZYCIA !!!!! aqaaaaaaaaaaaa


jesli 200gr to znaczna ilość to co powiedziec o ludziach którzy przemycają 2 tony?

200gr=2 000 000 gr.

i wytłumacz to tym hujogłowym sędziom. To że prawo jest chore nie znaczy że sędziowie tez muszą być...

Kumpel opowiadał mi o typie co za 55 krzaków dostał zawiasy , jak to się ma to pójscia do więzienia za 200g to każdy wie.

e: o tych dwóch tysiącach porcji z 200g to już nie ma się nawet co wypowiadać..
 
Last edited:

opoj1989

New member
Kameleon said:
Jedyne co możemy zrobić:
Za każdym razem jak będą was psy chciały trzepać i już zaczną to robić to każcie im sporządzić protokół przeszukania, pytajcie o powód przeszukania itd. Nie można trzepać "profilaktycznie". Muszą oni mieć konkretny powód.

A najlepiej to byłoby gdybyśmy rozkminili dokładnie jakie są procedury przeszukania i w razie niewypełnienia procedur przy przeszukiwaniu składali skargi.
W końcu by fiutom przeszło...

widziałem się ostatnio z kumplem to opowiadał jak siedział z ziomkami na osiedlu (jeden prawo studiuje) i jak przyszli psiarze to jak im zaczął rzucać artykułami to nie wiedzieli co zrobić i ich zostawili (ofc siedzieli z piwkiem :D) i sam teraz sobie myślę żeby trochę posiedzieć nad tym prawem zawsze może się przydać :)
 
@zielonylass - alez to prawda.. razem z zona odbywamy kare 5 lat pozbawienia wolnosci za domowa uprawe na wlasny uzytek.. ale w celi mamy 3x600W za free z panstwowego portfela, nikt sie nie przypierdala ze smierdzi.. no i nie ma schizy ze ktos nam wiedzie w doniczki :) a i wspolwiezniowie zadowoleni, bo klawisze zrobili sie mili i weseli, i jakos dziwny pokoj zapanowal za murami...
a mury runa.. runa.. runa.. i pogrzebia stary swiat :)

przepraszam ze tak krotko ale w trakcie harvestu jestem, a jeszcze z mala na spacerniaku sie musze spotkac :D

peace
 

eldo

Member
Mnie najbardziej niepokoi to że nie zapale sobie w tym roku własnego ziółka...
Cóż trzeba poczekac na nowy sezon :badday:
 

Ilovedrive

Member
Dziś zerwałem po jednej gałązce z każdej z trzech dam . na jednej z nich znalazłem nasionko i to dojrzałe i ogólnie to jak bym czasami jajka widział pod topami :/
I mam pytanie czy hermy robią się tylko z sionek Femi ? czy regular również ?
i co powoduje Hermienie się ? ja mam planty no name ale napewno nie femi .
Roślina na której znalazłem sionko była 2 razy przesadzana i miała sporo stresów.

Teraz mam beda :badday: I jeżeli będę już wiedział na 100% że to Herma to scinać zanim się sionka uformują prawda ?

ech... :badday:
 

GrowBoy

Active member
Ilovedrive ja tez znalazlem pare pesteczek w lebie i fiolecie... ale to normalne... czasami pare pestek sie pojawi w topach, ale jesli zauwazyles tez jaja to ja bym scinał...
Ja sie smuce ze wczorajsze moje znalezisko sie juz skonczylo ( GF R.I.P)


a takie dobre bylo ;(, dzis bd testowal fioleta :) hehe
pozdrawiam
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
mnie ostatnio martwi ten caly syf co sie zrobil , zeby nawet z wendka na ryby nie mozna podejsc bo jakies reklamowki na krzokach ?!!!, ja wam zazdoszcze tych wysmienitych terenow !
pamietajta ze im mniej wtajemniczonych tym lepszy plon ...
- teraz cos co mnie zaniepokoilo ! czekalem na paczke i czekalem doszla we wtorek ale ze nikogo nie bylo to zostawili awizo - dzwonie podniecony coby sprawe szybko zalatwic i sie umowic na srode rano ze tak jestem tylko dostepny ! atutaj pani w FedEx mowi ze paczke dostarcza dopiero w czwartek :nono: starajac sie i probojac okazalo sie ze ona nawet nie poda mi godziny w jakich dostarcza mi ta paczke - kpina - zagryzlem zemby i cieszylem sie z tego ze paczka juz jest kilka kilosow odemnie .... dzwonie w czwartek zeby sie dowiedziec o godzine dostarczenia paczki i podania adresu sasiada w razie gdyby nas nie bylo , a pani mowi domnie ze paczka dopiero w PIATE :nono: k
uuuffff juz dostalem mam :jump: 10 kilo!! o dlugosci 68 cm !! hehe teraz mam ten niepokoj bo szafke dostane 80cmx 80cm na 160cm jakos to tam upcham...juz czuje ta temperature w tym namiocie 44^C bez cooltube CHYBA sie nie obejde ... poza tym ten filtr ma przpustowosc 200m3/h a wentyl dostane 175m3/h promieniowy niby wszystko okej ale te parametry i ROZMIARY tego filtra hmmm ja chcialem tylko dla siebie cos ... a nie zeby cala chale filtrowac - poprostu tez pytam bo skladam se tego 1 boxa by mi cos roslo ...a nie smierdzialo ...
 
O

oddworldDormé

31883P12008711.JPG


growboy i inni ja i mój topowo hasz owy koleżka łączymy sie w midichlorianach i przekazujemy wam wszystkim szczere wyrazy współczucia i kondolencje po skremowanych dżointach lub też po złamanym dżojstiku. przyczyn rzucamy jednorazową klątwę na fedex uzywając magicznych lufek zapalniczek bibułek trombków bombków choinkowych zombków kleszczy złowieszczego drapieżcy
w imie bolka i lolka
niech ziemia stanie sie piekłem

bolek5abot0.jpg


:laughing: :laughing: :laughing:
 

GrowBoy

Active member
Co sie z toba stalo oddworldDormé :( ??
Nastepny co od nas odchodzi :(
Ehhh.. mi ostatnio domownicy zwineli moj plon ktory sie suszyl :)
Ale na szczescie z dobrym nosem i na glodzie go znalazlem :D ufff... tak mnie to cieszy :) hehe
pozdrawiam
 

BReal

Active member
Osobiscie jeszcze nie uzywalem czatu icmaga ale mysle ze to dobra opcja
Juz sporo osob z niego korzysta i nie slyszalem narazie zlych opinii
A ten sigmath.bla bla bla... juz nie jest taki bezpieczny
Tylko te 75 postow, grrr... :laughing:
 
Top