What's new

Nasze niepokoje...

Ilovedrive

Member
Łysy łysy jeżeli kochasz mamuśke to przynajmniej nie pokazuj jej że palisz .. Większość ludzi w tym wieku ma takie zdanie o MJ o nic się na to nie poradzi. Moi rodzice wiedzą ze pale i czasami przesadzałem w domu (zadymiony pokój) i od czasu kiedy mamuśka powiedziała że chyba powinna wysłać mnie na jakąś terapie przeraziłem się :/ i staram się nie pokazywać że ciągle używam ziółka ..
prozaiczne sprawy ale np jak pale to przez okno, nie pokazuje się jej jeżeli jestem zadymiony itd .
A czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.

pozdrawiam
 
E

Ergonomic

łysy_łysy said:
ma mnie juz za staconego człowieka,... :( za narkomana który nigdy nie wyjdzie z nałogu.... Boże jak mnie to boli... ;( nie potrafie sobie sam dać z tym rady

proponuję odstawić zielsko na dłuższy czas... na początek miecha... poświęcić trochę czasu matce... nie namawiać jej do zmiany poglądów tylko zachowywać sięjak normalny człowiek i nawet nie wspominać o trawie...

pisząc to co pogrubiłem sam mówisz(piszesz) , że potrzebujesz jednak pomocy... ale zastanów się czy potrzebujesz pomocy w tym żeby przekonać matkę czy raczej, żeby nie miała cię za narkomana...

Jeśli nie chcesz w jej oczach uchodzić za narkomana nie przywołuj przy niej tematu marihuany bo wtedy ona uważa, że myślisz tylko o tym i nic innego cię nie obchodzi (czyli za narkomana). Zacznij coś robić- pokaż matce, że poza paleniem, uprawą itd potrafisz mieć jeszcze jakąś inną pasję... nie wiem sport, muzyka- coś znajdziesz... Wtedy ona zobaczy, że palenie nie wyrządza ci tak mocnej krzywdy jak sądzi i prawdopodobnie zmieni swoje nastawienie... Z ludźmi trzeba żyć po ludzku...

Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi... taka mała gra na podświadomości matki...
 
C

cracker4

moje niepokoje :/ staje sie przecietnym kowalskim ktorych kiedys wysmiewalem (zaczyna mi odwalac po wodce :badday: )
koniec picia :nono: :spank:
 
O

OrganicShowmen

ergonomic said:
proponuję odstawić zielsko na dłuższy czas... na początek miecha... poświęcić trochę czasu matce... nie namawiać jej do zmiany poglądów tylko zachowywać sięjak normalny człowiek i nawet nie wspominać o trawie...
Czyli jak ktos pali to nie jest normalny?
 
E

Ergonomic

nie o to mi chodziło... raczej o to by zachowywać się normalnie... nie próbować non stop nawrócić niepalących na "właściwą" wiarę... każdy myśli to co chce... ale lepiej jest zmieniać ludzi nie przez tłumaczenie tylko dawanie dobrego przykładu... jeśli bliscy zobaczą, że palenie nie szkodzi osobie palącej a jest zwykłą używką to zaczną postrzegać palącego jako zwykłego człowieka i nie będą mieli nic przeciwko paleniu...

pozdro
 

Bedouin

Active member
Veteran
Chodzi o to, że niech przestanie palic na jakis czas by przychodzac do domu trzezwy normalnie z nimi gadac (ja nigdy nie lubie gadac ze starszymi na highu bo nigdy im w oczy nie patrze i wogole zawsze ta mysl ze oni wiedza hehehe....) jak sie sytuacja uspokoji to sobie palic ale tez nie odpierdalac w domu. ja mam narazie dobrze w domu, zyje bardzo dobrze z rodzina bo to najwazniejsze... tez nie mam zezwolenia z ich strony, probowalem przekonywac, niestety marne skutki, takze narazie ich nie uswiadamiam i jest spokoj, ja pale jak mam wolne chwile a oni mnie traktuja normalnie. Pozdrawiam :wave: wszystko z glowa
 
T

thcfanatic

kazuya20 said:
łysy pozdrów mame :rasta: nie martw się w momencie gdy stara wyjebała moje planty :bashhead: :bashhead: :bashhead: była na nie po 1 h rozmowie uważała że należę do sekty ic :bashhead: :laughing: po 3 h jakoś inaczej już myślała po miesiącu słyszę z jej ust "'powinno być tak że każdy może uprawiać jedną rosline " widac poprawe edukuje ją czasami rzuca głupimi odzywkami do mnie . jakos daje rade :laughing:


widze niektorzy maja szczecie do starych ja nie mam ale kocham moja mamusie pozdrawiam cie :) u mnie jest niestety straszna lipa mama nauczyciel ojczym nauczyciel babcia emerytowana nauczycielka wierzcie mi miec klan nauczycieli jest ciezko kiedys jak sie nawalilem probowalem przmowic jej do rozumu zeby chodz troche bardziej tolerowala mj efektu nie bylo widac pogorszylo tylko sprawe pamietajcie dla nauczycieli nie ma miekkich i twardych dragow pozdro
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Szaman z tego co wiem ma sie dobrze...:smile: Wiec bez niepokojow?


a mnie martwi to, ze chyba mi pms nie dolatuja tam gdzie maja! ;/
 
Last edited:
mnie tez po trupie nawet nikt nie wygodzi, bo my nie giniemy, jak z poziomka trafimy do piekla to tylko po to by sie przegrupowac :D
bylem na spocie, spox :D, narazie urwłem Purple :) alez ona jest purple... huhu... reszta zostala, SuperG 1,85cm heheh ale sie ociaga...
pozdr bracia i siostry
 

GrowBoy

Active member
Mnie niepokoi/wkurwia i chyba nie tylko mnie... ze jest taka zjebana pogoda!! Napewno krzaczkom to dobrze nierobi :( a mialo byc tak pieknie ;( hehe
TO tak od siebie :)
pozdro
 
K

Kameleon

hu hu to teraz ty pojechales...
ten tread ma rowniez sluzyc dyskusji, rzucanie epitetami nie nalezy do dobrej szkoly, jak masz swoje przemyslenia to sie nimi dziel, dyskutuj, przekonuj, pokazuj swoje racje... masz od tego ta szara mase to z niej kozystaj. to ze dajmy na to zaczne ci wytykac od "matkojebcow" ani by niczego nie wnioslo w dyskurs, ani upiekrzylo, poza tym szanuje twoje poglady, nawet jesli sie z nimi nie zgadzam...
przybastuj

Całą linię obrony swojego zdania oparłeś tylko i wyłącznie na pierwszym wersie mojego postu krytykującego twoje poglądy?
rzeczywiście rzeczowa rozmowa... hehehehe


Jak to powiedział ojciec dyrektor nie można nazywać szamba perfumerią.
Jeśli w mojej opinii (przemyślanej) twoje poglądy są (były-jeśli je zmieniłeś) maksymalnie popierdolone to napisałem co o tym myślałem nawet jeśli jest to obraźliwe i poparłem to konkretnymi argumentami.

Nie mamy po 12 lat, więc jeśli ktoś takie bzdury pisze w miejscu publicznym i to w dosyć zamkniętym gronie to znaczy, że nie jest to "pomysł" na który wpadł akurat przed chwilą i napisał bez przemyślenia (przynajmniej ja to tak odbieram). Według mnie reakcja na takie bzdury powinna być adekwatna do "poziomu" bzdur obojętnie czego dotyczy temat.

Po trzecie:
Piszesz, że byś wymordował pedofilów, którzy popełnili błąd (według większości społeczeństwa - nie wiemy czy czyn był zły czy dobry według ich moralności/sumienia), a czujesz się wielce obrażony gdy ktoś napisze ostrzej co myśli o twoich ... 'poglądach'?

Zresztą domyślam się, że się zgadzasz ze mną co do twojego pomysłu bo gdyby było inaczej to chyba przedstawiłbyś jakieś argumenty i kontrargumenty na rzecz twojego zdania?

Rzeczywistość to nie jest peace love za wszelką cenę... w rzeczywistości trzeba się tego typu wartościami kierować, ale według mnie nie można sobie pozwolić na tolerancję głupoty ( i nie tylko ) bo zginiemy w niej wszyscy.

Tyle w temacie...
Pozdrawiam myślących podobnie!
 

zamotasuplany

New member
Zły dzień, ledwo rozpoczęty in zakończył się przypałem, wlasciwie cały sprzęt wylądował na śmietniku :badday: chociaz może to i lepiej ze tylko tyle, a nie jakieś przygody z niebieskimi. oprócz tego pogoda- zimno wilgotno, powodzenia Wam (nam) outdorowcy, byle do szczesliwych zbiorów, strzezcie się, licho nie śpi
Peace zamotasuplany
 

Azzzzzz

Member
Veteran
A ja mam niepokoja, ze nie mam bubble hash bags przez co duzo materialu z ktorego mozna by zrobic ladna plasteline sie marnuje.
Z tego co wylookalem to w polsce jest tylko na growshop.pl, ale chujowa cena 199 za najmniejsze. Wie ktos gdzie mozna to dostac ?
 
Last edited:

dekadan

Member
a mnie nie pokoi pogoda za oknem, panowie czy to juz koniec outa?? mi planty dop zaczely sie rozkrecac a watpie czy przy takim sloncu cos z nich bedzie... :badday: :badday:
 

Kanaba

Member
Prawda pogoda z dupy... Byłem dzisiaj na spocie, i co? znalazłem sporo pleśni w głębi budsów :/ Panowie oglądajcie dokładnie swoje roślinki, te cholerstwo szybko sie rozpresztrzenia. To że słyszałem że dużej poprawy pogody szybko nie będzie, nie ryzykowałem, ściełem 5 większych odgałęzień noo prawie już gotowej es/w zaatakowanych przez pleśn. Kurde no przydałoby sie tej 'sezonowej' pogody tak chociaż do 10-15 października...

Ale looknijcie ehh> http://wiadomosci.onet.pl/1825016,11,to_juz_prawie_pewne_zima_zaatakuje_niedlugo,item.html
 
Top