What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Nasze niepokoje...

bajcus2

Active member
Chciałbym podjąć temat polskich growshop'w i mam nadzieję, że wypowie się każdy kto to przeczyta i doda coś od siebie... Dobra ! Więc w ostatnim roku zamówiłem sporo paczek z różnych sklepów i zdarzało się nawet, że ktoś mi podpadł ale dałem kolejną szansę i otóż przeważnie znów była klapa��

czysta brudna prawda w punktach:
1. Opis przedmiotu nie jest zgodny z produktem ( nawet uwagę zwracałem i do dziś są błędy)
2 otrzymane produkty nie zgadzają się z zamawianymi (podobne parametry lecz to jednak nie to co zamawiałem np. brak oscylacji.
3. Produkt jest dostępny na stronie, klikasz więc dodajesz przesyłkę kurierską a otrzymujesz po 3-4 dniach ( kurier 96h wspaniale!)
5 Lub zamawiasz zbiornik na wodę 200 litrów po czym po tygodniu otrzymujesz 100 l bez wcześniejszego uzgodnienia!
6 Teraz najgorsze �� czyli oferowanie produktów których w ogóle nie maja na stanie.

Tak się szanuje klienta!!! Mają Cię w dupie! Co do sądu pójdziesz albo na milicjanty ?
Sami dobrze wiecie jak to jest, bardzo często pojawia się jakiś problem lub coś trzeba dodać i potrzebne jest to na jutro a nie kurwa za tydzień...

Ocena to 70% partaczy do 30 % rzetelnych ... Doszedłem do wniosku, że lepiej zamawiać paczki z zagranicy koszt wysyłki kurierskiej to przeważnie 30 E i ceny są wspaniałe bo nie masz narzutu 100- 150 procent... pozdrawiam

Proponuje przerzucic się na sklepy rolnicze ;-)

Czesto gesto te same produkty ale do ganji sa horrendalnie przewartosciowane a niczym sie nie roznia

Nie wspominajac juz o nawozach...

A co do growshopow domyslam sie ze wiekszosc to garazowe interesy i sprzet ktory sprzedaja nie maja na stanie stad opoznienia w wysylce. No chyba ze sie myle.
 

BReal

Active member
Wygląda na to, że to są jajca aczkolwiek całkowitej pewności nie mam :( Przy dotyku łatwo odpadło. Wygląda raczej na jajeczko. Co mam robić? Coś podobnego widzę jeszcze w jednym miejscu na pannie. Poczekać jeszcze dzień lub dwa i się upewnić?

picture.php
 
Last edited:

DIBO

Member
Eh z moich niepokoi... teraz podczas uprawy między dwie 600tki w CoolTube wstawiłem MH 150w budowlany z wymontowaną szybą już po pierwszym dniu kolory zrobiły się żywsze jakby się żywicą oblewały po 3 dniu wymontowałem ten MH z pokoju bo rośłiny praktycznie uschły. Dałem mix sterydów roślinnych w oprysku i ...czekam, jak myślicie odżyją ( liście uschnięte wiadomo, że nie) ??? liczę, że stożki wzrostu znów się "obudzą" i zaczną rosnąć. Miał już ktoś taki przypadek? i może napisać jakie był konsekwencje... w najgorszym wypadku stracę 1/4-1/3 plonu... a takie były ładne i zdrowe, za to reszta nadrabia i rośnie jak szalona;)
 

bajcus2

Active member
Lenistwo opanowalo bajcusia... Mamy 6 czerwiec a tu dalej chooj dupa i kamieni kupa. Rosnie jedynie brud pod paznokciami xD


Ale w tym roku lenistwo tez mnie uratowało bo caly maly projekt byl by juz dawno pod woda ;-(
 

Tomu

Well-known member
Veteran
Lenistwo opanowalo bajcusia... Mamy 6 czerwiec a tu dalej chooj dupa i kamieni kupa. Rosnie jedynie brud pod paznokciami xD


Ale w tym roku lenistwo tez mnie uratowało bo caly maly projekt byl by juz dawno pod woda ;-(

Przecież jesteś mistrzem tratwy ;)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Czy ktos wpadl w posiadanie jakiegokolwiek artkulu o strzelaninie w Chinach w miescie WUHAN kilka metrow od tak bardzo slynnego rynku zwierzat ? Strzelanina niby ( mowie niby bo trudno cos ustalic w tym zajebanym smieciami WWW )odbyla sie pomiedzy CIA a najwyzszymi pracownikami labolatoriow .


poZZdro


ediee : https://www.bbc.co.uk/news/world-asia-china-51364382 ten pan napewno jest bohaterem i watpie by umarl na koronawirusa
 
Last edited:

bajcus2

Active member
nie wiem czy się śmiać czy płakać ale moim zdaniem przetasowanie powinno mieć miejsce. Tak sobie patrze na to wszystko i tylko rozkminiam kto tak naprawde rozdaje karty. A tymczasem przygotownia w toku ;-)
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Hej za³oga :) Moim niepokojem jest to ¿e osoba z rodziny z³apa³a Coronê :( bardzo do³uj±ca informacja z samego rana ;( a na dodatek pechy które kupi³em w stacjonarnym seedbanku (mia³y byæ RQS) okaza³y siê gówienkiem które przy RQS nie sta³y (typ wciska lewe pechy) i takim to sposobem nieuczciwy typ spieprzy³ mi moje zacne plany by wyrobiæ siê z drugim indoorowym rzutem przed letnimi upa³ami oby karma do niego wróci³a .... mo¿e ma kto¶ namiary na pewny bank gdzie mogê zap³aciæ krypto ?

Pzdr trzymajcie siê i zostañcie w domu !!
 

Awareness

Member
Czy ktos wpadl w posiadanie jakiegokolwiek artkulu o strzelaninie w Chinach w miescie WUHAN kilka metrow od tak bardzo slynnego rynku zwierzat ? Strzelanina niby ( mowie niby bo trudno cos ustalic w tym zajebanym smieciami WWW )odbyla sie pomiedzy CIA a najwyzszymi pracownikami labolatoriow .


poZZdro


ediee : https://www.bbc.co.uk/news/world-asia-china-51364382 ten pan napewno jest bohaterem i watpie by umarl na koronawirusa

https://www.dailymail.co.uk/news/ar...lab-experimented-coronavirus-source-bats.html

https://www.msn.com/en-ae/news/coro...-got-infected-after-being-sprayed-with-blood/
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
chociaz te slowa nigdy nie padly w Cesarstwie Rzymskim to zostaly dopisane przez poetow i skrybow do tej historii , zacytuje bo zabawne sa ...

...I ty Brutusie przeciwko mnie ..?


ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema zaloga :D

Duzo spraw mnie zastanawia na swiecie , ale to co sie z papiezem odpierdala to mnie zaczyna upewniac ze szatan ma dobre czasy , afera z ta figurka Pachamama , jego gesty szatanskie , pochwala komunizmu , ze swita Jezusa to byli 1 komunisci ? wtf ? do tego dochodzi tolerancja na te cale lgbt qb qc i innych ...

Dodajac do tego Dalajlame ktory poblicznie wystawia jezyk do dziecka i kaze , temu dziecku ssac ten jezyk ....czy ta symbolika sie dzieje na prawde ? pokazywana przez najwyzszych swieckich i medrcow tego swiata na moich oczach w mediach ?

To nie sa teorie spiskowe ci ludzie tak sie zachowuja ...


poZZdro

P.S. pamietam na poczatkow pisania w naszych niepokojach , w jednym z postow opisalem sytuacje ktora WHO chce osiagnac by moc przejac kontrole nad calym swiatem , bo w tej danej sytuacji padaja wszystkie wladze na swiecie a kontrole perzejmuje sluzba zdrowia :unsure: nie mowie ze ja to wymyslilem bo to opisane jest prawnie sa na ten temat ksiazki arty filmy malowidla i cala kultura post apokaliptyczna ma u swoich podstaw ten fakt ze zanim nas ufoczki rozjebie to zami doprowadzimy sie do zaglady , kolejny raz ... Woody pokazal jak teraz wyglada wolnosc slowa , swoja droga pozdrowienia dla Jeremiego co woodiemy trawe dostarcza :geek: ale fajny pomysl mial , ze wszystkie kartele narkotykowe , sie lacza , kupuje wszystkie kraje i kaza za oplata wstrzykiwac ludzia ich narkotyk ...

 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam wszystkich :D

Wszystko ladnie pieknie , latam za fajnymi klonami az tutaj takie info dostaje ze az siadlem z opuszczona kopara .Chodzi mi o wiroid HLVd . Masakiera , ale z 2 strony mamy w usa wielki rynek klonow i tam sie powinno kupowac klony z papierkiem a nie brac od szemranych osob najlepsze klony . Info powinno byc upowszechnione dla wszystkich czy na haszu czy na innych forach .

poZZdro
 
Top