What's new

Nasze niepokoje...

B

BajCus

MJ się kończy powoli :cuss: A kolejnym panienkom jeszcze duuużo zostało. Tyle moich smutków i żali :laughing:
 

PioK

Member
trapi mnie ostatnio jedna mysl... czy rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem THC w organiźmie ? ;] .... pozdro dla trzymajacych dystans :]
 
A

aswywiadu

Prozaiczna sprawa, ale mnie niepokoi mała aktywność na forum jakoś ostatnimi czasy... :(
Nawet sensowne pytania pozostają ZBYT często bez odpowiedzi..

Świat też jakiś taki... dekadencki?! ...chyli się wszystko ku upadkowi...
...i jeszcze ten pier... kryzys!!! Ja np. szukałem pracy chyba około ROK!!! (uff... dobrze że chociaż w końcu jest... choć za tą kasę? - tysiak...)
Oby było lepiej!
Jah daj nam siłę!
:puppydoge
Pozdro, as
 

PioK

Member
jak ktos chce widziec dekadentyzm to bedzie go widzial ... ja tam elegancko w utopie sie wmontowalem ;]... chcesz recepte ?? patrz na moj podpis

a generalnie to mniej na czatach/forach a wiecej w realu ;]...


zeby nie bylo OT
martwi mnie to że mnie nic nie martwi ;]

peace
 
W

Wariat

Martwi mnie, że jednym z moich największych marzeń jest uprawiać własne ziele, jednak z powodu strachu przed więzieniem jest to nie możliwe. Martwi mnie, że muszę każdego dnia płacić ciężko zarobione pieniądze jakimś jebanym złodziejom - może nie bezpośrednio, ale pośrednio i owszem, za mączone lub piaskowane gówno, aby móc odskoczyć na chwilę od rzeczywistości, i z przyjemnym uśmiechem na twarzy i sercu przemyśleć, zaplanować, podsumować - bo czyż nie po to palimy moi drodzy ??

Martwi mnie, że coraz większa znieczulica na świecie, martwią mnie jebane kłody, które z dupy pojawiając się w moim życiu toczą mi się bezpośrednio pod nogi.

A najbardziej martwi mnie, że coraz więcej ludzi zmienia swoje ideologie życiowe, zapomina o zasadach i honorze, że kurestwo się wozi coraz bardziej .


Chociaż z drugiej strony gdyby nie problemy, gdyby nasze życie było sielanką, jakimi skurwielami byśmy byli, samolubnymi jebanymi egoistami, hipokrytami, wręcz pierdolonymi robotami znieczulonymi na wszystko, bo czyż nie jest tak, że im większy kontrast przejawiający się w ogólnej i wszechobecnej hujni przez duże H, to tym bardziej doceniamy wszystko co piękne i cudowne jednocześnie dążąc do tego ze wszystkich sił ???

Pozdro dla wszystkich co kierują się w życiu zasadami, i nie powiewają na wietrze jak szmata na sznurze podwórkowym, tylko stoją jak skała niewzruszona nawet w największy skwał.
 

PioK

Member
Wariat, myslimy podobnie i ci powiem ze nie tylko my... wiekszosc growerow przez to chyba przechodzila... mam dla ciebie kilka rad: strach idzie kontrolowac, a jezeli nie bedziesz handlowal tylko cicho w kacie palil to strachu praktycznie nie ma. Nikt cie nie zmusza zebys wspomagal biznes mafijny jest to tylko twoj wybor. kazdy inaczej spostrzega rzeczywistosc, definicja mojej po czesci jest ten artykul, http://www.rozwojduchowy.net/ksiazki-momentboskosci-5_iluzja_rzeczywistosci.html
sam kreuje swoja rzeczywistosc od momentu otworzenia oczu po ich zamkniecie i zapewniam cie nie potrzebna jest mi marihuana aby chodzic przez caly dzien z usmiechem na twarzy. znieczulica jest ale ona zawsze byla, zmien towarzystwo na bardziej wrazliwe. klody w zyciu sa potrzebne. ideologia jest tylko jedna... ta sluszna.

pozdro
 

jaca30z

Member
Ja siedze w podziemiu bo jest przypał jak huj.Wole sie nie wychylać.Napewno będe sie odzywał.POZDRO dla wszystkich prawdziwych.
 

klint

Active member
Veteran
Co do przypału to nawet wole nie myslec. W przeciągu 2tyg kilku moich kumpli zalapalo sie na grubsze wyroki :( ziomek dostal 4 zimy za 140g MJ. Popierdolone to jest strasznie :/ I jak narazie nic nie zapowiada sie na poprawe :/ Dlatego puki co trzeba miec oczy w dupie ze tak powiem :) Ale jedno wam moge zapewnic ze jesli przypal bedzie z powodu jakiejs kurwy co strzelila z dupy to druga opcja jest tel. Teraz dojebac komus podsluch to nie problem niestety. Wiec dla swietego spokoju co jakis czas zafundowac sobie starterek z numerkiem i jest dobrze :)


Pozdro Dla Starej Ekipy ICMAG :D :joint:
 

przemix

Member
ostatnio narzekalem na prace i juz nie mam na co bo mnie wyjebali... sorry za slowa. dobrze ze przynajmniej mam miesiac czasu na znalezienie nowej. tym niemniej dziwi mnie to ze zatrudnia sie nowych pracownikow ktorych trzeba szkolic a doswiadczonych sie zwalnia. jeszcze gdybym jakos podpadl a nawet nie jaralem w pracy bo mi zalezalo na tym. ale tak to jest jak sie ma wlasne zdanie i nie daje sobie w kasze dmuchac:fsu:
 
P

piterr

dzien 6 roslinek, amnesia haze i pure ak-48 obie femi. cos sie z nimi dzieje nie dobrego, przypuszczam ze za mala wilgotnosc? niestety nie mam higrometru jeszcze, temp ok 28-29 stopni, box 80x100 HPS 250W
 
B

BajCus

Mi się wydaje że to za wysoka temperatura. W jakiej odległości trzymasz HPS od plantów? Używasz cooltuby?
 

synmarnotrawny

New member
Tak jak Bajcus napisal pewnie za goraco maja.Radze dac jakies swietlowki na sam poczatek bo i temp. spadnie i beda mialy w sam raz swiatla.Kiedys tez tak zrobilem ze dalem im od strzala 400 i nie wytrzymaly.Ostatnio zaczalem od 6x24 PHILIPS i bardzo ladnie rosly.Dopiero jak sie bardziej rozrosly t.j po 2 tyg dalem im HPS.Pozdrawiam.
 
P

piterr

mam tam dwie roslinki i druga wygląda ładnie :), pozatym wdmuchujący wentyl odrazu na nie wieje. Macie racje, moze podniose troche hpsa. Nie mam cooltuby:)
pozdros
 
M

Mr.TopTop

temat do działu indor pytania, na jakiej wysokości jest hps?, nie jest prawdą że pod hps np. 400w rośliny żle rosną od kiełka - bo rosną zajebiście i dużo większe niż pod świetlówkami, przenieście się do indor pytania, pozdro top :)))
 
D

dEv-9

Witam...
Pare dni temu zapukala do mnie policja,
Szybko wszytko puscilem w kibel, ponad 100 g poszlo do kanalizy, polowa z outa 2009;(
Okazalo sie ze w innej sprawie...
Zle sie czuje, mysle ze sie pospieszylem ze splukaniem wszystkiego w wc.
Jestem zalamany.

E: ale zawsze moglo byc gorzej - tak sobie teraz pomyslalem:)
 

Latest posts

Latest posts

Top