What's new

Nasze niepokoje...

S

Szot

Chlopie co ty gadasz stary zrobili tak pewnie zeby bylo łatwiej komus kto niezna angielskiego zeby sie niemusial motac z wklejaniem tekstu do jakiegos translatora tylko sobie naciska np flage polską i juz ma wszystko po polsku

Nie pekaj ziom
 

Giet

Member
dramat nie załatwiłem mieszkania i jutro jade do ośrodka dla ćpunów ;(
straszne zwłaszcza że nie ćpam nic od dłuzszego czasu, zwykły palacz trawki wśród heroinistów... nara na kilka miechów ;(
 

quakemind

Member
chłopie wypierdalaj z chaty, spakuj sie, wyjdz na stopa i gnaj do roboty za granice..... przezyjesz jakos pierwsze dni bez niczego ale nic nie zaszkodzi ci wyjechac!
na forum jest nie jeden co za granice jechal bez grosza... Kazdy z nich zyje i maja sie dobrze
 

kazuya20

Active member
Escobar fajne info myślę że za około 50 lat jest to możliwe Monitoring społeczeństwa itd itp. Nie mowie już o tym że za ok 150 lat każdy będzie zapierdalał do pracy helikopterem lub innym gównem które lata .... a to wszystko przez ciężką prace mróweczki
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
nie ukrywam ze radosc nam sprawia kupowanie drobiazgow heheh
A i tym razem kupilem sobie cos na co sie nakrecilem bardzo to znaczy ,
https://www.seedboutique.com/store/product_info.php?manufacturers_id=94&products_id=1900
kwiatki ma bardzo aromatyczne i zbite , co prawda sadzilem tylko cheese i blue cheese od buddhy ale wierze w jego nieokielznana MOC .
Tym razem postanowilem dokupic sobie zabaweczke na ktora poluje muz chyba rok , zawsze bylo mi szkoda kasy , tym razem bylo inaczej kupilem z okazji urodzin,
https://www.seedboutique.com/store/product_info.php?cPath=22&products_id=718
i zeby bylo zabawniej to kminilem ktore lepsze to tansze czy to za 83£ wybralem drozsze i wieksze oraz LADNIEJSZE , kilkam tu i tam i place 115£ dostaje e-mail ze jest zlecenie przyjete i czy sa jakies pytania ?
awiec odpisalem ze zalerzy mi na tym by pudelko nie bylo uszkodzone , a jesli doklada freeseeds to niech nie daje ...... ( poprostu mam duzo freeseedsow od gipsygo i nie potzreba wiecem nam tych samych freeseedsow , ale jesli ma cos fajnego to niech dolorzy )
Dzisiaj przed kilkoma minutami doszla paczka i co ? KORWA -ZLO ! mnie ogarnelo i chec wjebania komus .Napije sie kilka piwek i zapale coby cisnienie spadlo a potem napisze do sklepu z zapytaniem ?GDZI DO KORWY NEDZY JEST MOJE PIANNO BOX ???
a jak wam dodam ze darmowe seedsy to skunk the man ze swoim HAZE to juz zrozumiecie sprawe - ( wypisalem im liste co posiadam zeby mi tego nie wysylali ....czy ktos tam pracuje czy tylko jaraja blanty ???)
zlosci na nich na chwile obecna posiadam odrobine , bo kazdy sie morze pomylic , nikt nie jest dokonaly ....
i tak jak mowilem na pocztku najbardziej boli jak sobie cos zaplanujesz a wyjdzie jak zwykle - chujowo - lepiej zeby sie sprawa wyjasnila szybko bo inaczej bede dokanczal to powiedzenie za kazdym razem jak ktos wspomni GIPSY -
nikt nie jest dokonaly, a juz napewno nie GIPSY ....

editee... listonosz mnie zbudzil odebralem , paczke a potem sie dopiero zczailem ze nie mam pudelka , nie powinnienem wogule w takim momencie odbierac tej paczki jak widzialem ze nie ma box-a , ale ja zajarzylem po kilku minutach ze pudelka nie ma jak sionka przeglondalem hehehe
pozdro
p.s. mam cicha nadzieje ze nastepnego posta na ten temat bede pisal w pokoju nasze radosci !
 

PioK

Member
hehehe ... ZZ, pewnie gypsy dosle ci humidor a w ramach rekompensaty dostaniesz gratisowe pestki skunkxhaze ;];];]

BTW piekna rzecz taka szkatuleczka ;]... sam bym se taka wciagnal ale budzet jak zwykle napiety i sloik musi wystarczyc ;]

zeby nie bylo OT ;p... martwi mnie to że mnie nic nie martwi ;]
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Ziel - moim zdaniem pudełko dostaniesz inną pocztą.

SB nie chce łączyć pestek z pudełkami, ponieważ wiąże się to z inną procedurą celną.

Dodatkowo, nie zdziw się kiedy twoje pudełko dotrze w dwóch oddzielnych przesyłkach.

Nie będę więcej się rozwodził na otwartym forum o tej sprawie, bo licho nie śpi i być może czyta posty.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to pm.

pozdr, kov
 
V

vod

Tak jest, pudełko w dwóch paczkach dostaniesz. Ja najpierw jedną połowę, a potem drugą dostałem.
Najlepszego z okazji urodzin! Oby ci oba zakupy dobrze służyły.
Pozdro :joint:
 

snes

Member
edit kov: wygooglowałem sobie tą sprawę i jak na razie uważam ten link za ściemę. Nie twierdzę że tak się nie dzieje, ale to co przesłałeś wygląda na sprytny spamming polityczny, ze zdjęciami solidnie obrobionymi w komputerze. Fotki jak z książki kucharskiej, doskonale oświetlone i ze szczegółami. Coś niecoś o tym wiem, dlatego link usunięty.

Wybacz, ale mimo tego że rozumiem twoje oburzenie i szok, myślę że powinieneś brać informacje z internetu z pewną dozą dystansu.
 
Last edited by a moderator:

hodowca

Active member
Veteran
Snes Twoj avatar wyjątkowo pasuje do tego linku ,ale będzie lepiej dla wszystkich jak go stąd usuniesz stary . dobrze ze jeszcze nic nie jarałem
 

snes

Member
Moj avatar nie ma nic do rzeczy, chyba że jakos łączysz kanibalizm z tym, że lubie sobie wjebać połoweczke dobrego gówna do pasta di carbonara i chodzi c na bani troche dluzej.
Usunalem ten link jak poprosiles jednak przywracam go z powrotem bo chce zeby wiedzieli i widzieli WSZYSCY. Tego nie można ignorować i udawać że się nie widzi. Nawet jeśli niektórzy uważają że rzucam się z motyką na słońce, zrobię to. Powstaje organizacja charytatywna, której celem jest zwalczenie takich i nie tylko takich zachowań. Wiem że nie mam za dużego pola działania sam, ale liczę na wsparcie dobrych ludzi. Tylko co mogę zrobić oprócz pisania listów i petycji do chińskich władz, prosić o wsparcie i zaangażowanie osoby sławne? Jeżeli ktoś z was ma jakieś pomysly bede bardzo wdzieczny Wiarą można góry przenosić.
 

hodowca

Active member
Veteran
Okej jak chcesz snes (bez urazy) ,ale to forum o marihuanie ,a nie o jakichs dziwactwach ,ktoś na fazie raczej tylko negatywnie odbierze takie materiały ...
Jeżeli ktoś ma ochotę szukać jakichś obrzydliwych pierdół niech wchodzi sobie na tego typu stronki ,ale ludzie którzy wchodzą TU na forum icmaga przychodzą z innym zamiarem
 

Outowiec

Member
osobiście wybitnie cenie sobie kulture ICMAGowców (klimat który trudno jest napotkać na innych forach gdzie opanowane jest przez "DzI3Ci NeOsTrAdY" , apolityczność i "apoglądowość" na wszytskie sprawy od polityki do przekonań włacznie z religią. Duża baza wiedzy i poprawa jakości i pracy a w konsekwencji owoców owej pracy, chyba będzie lepiej jak tak zostanie:joint:
 
Top