What's new

Nasze niepokoje...

Silas

Member
Veteran
Potężna schizo-psychodeliko-paranoja ;D
Nie ma co...ekosystem został tutaj zaburzony i każdy teraz widzi negatywną aurę ;D
 
T

thcfanatic

Bad MTF said:
a moim niepokojem jest jezdzenie autem.... jak to jest wkoncu z tym testerem na thc co sie wkłada do ust , jak zatrzyma nas pies do kontroli ? on wykrywa obecnosc thc w tej chwili, a czy wykryje thc, jesli palilo sie np. 7 dni temu ?
pozdrawiam !


wiesz rzadko gdzie policjant takie cos ma mi sie wydaje ze jedynie w wiekszych miastach. taki tester wykryje ci tylko przez 3-4 godziny od ostatniego buszka wiec nie ma sie o co bac . ja tam uwazam ze jezdzenie po kanie jest bezpieczniejesze niz na trzezwo jedziesz ostrozniej bo 50 km/h wydaje ci sie bardzo szybko przynajmniej u mnie i u moich ziomkow taki zjawisko wystepuje. ja tam nie mam schiz wogole

pozdr



fakt o stuczke otarcie troche latwiej w sumie najwazniejsze jest by nie jezdzic po alku
 
Last edited:

Silas

Member
Veteran
thcfanatic: defakto brawury po paleniu nie ma - kwestia osobnicza... ale z drugiej strony są pauzy zwieszki i ostre rozkojażenie. Opóźnienie reakcji w korku też może się przyczynić do czegoś niedobrego... może ludzie nie zginą...ale nawet drobna stłuczka to już są koszty...
 

Giet

Member
mnie niepokoi fakt że ponad miech spędziłem ostatnio w psychiatryku ;P i to bez najmniejszych oznaków choroby, kiedy pytałem lekarzy lub starych jakie widzą oznaki choroby odrazu zmieniali temat mówiąc że musze tu jeszcze zostać. Pamietam że pisałem coś zaraz przed tym jak starzy mnie tam zawiezli w niepokojach, pamięta ktoś te sytyłacje? bo chyba edytowałem, pamiętam że miałem wrazenie że wszyscy w sieci mnie udają i miałem jakomś dziwną schize że sataniści mnie atakują i popodmieniali mi duchy na jakieś złośliwe pamięta ktoś ta sytyłacje zebym tu jakieś brednie wypisywał? dali mi jakieś leki żeby mi sie film wstecznie urwał i nie bardzo pamiętam co było nie tak w kazdym badz razie jestem i byłem normalny i nauczyłem sie jednego - nie ufać bezgranicznie ludzią którzy mają szczere uśmieszki chodzi mi głównie o moich starych którzy widząc że coś sie ze mną dziwnego dzieje kłamstwem i takim dziwnym pogrywaniem starali sie wpędzić mnie w psychoze ale całej sytuacji nie będe opisywał bo sam niedowiezam że potrafią być tak perfidni. Oczywiście za ta niby chorobe starzy obwiniają mj bo jako jedyna wyszła na teście mimo że nie paliłem wtedy z tydzień! i to chyba troche z tego wynikała moja bezsenność bo nie miałem sie czym wieczoren zrelaksować, wyjść z transu, wystarczyło by mi thc a nie jakieś psychotropy które ryją cały organizm. Teraz to bede miał dopiero przejebane ze starymi dopuki sie nie wyprowadze bede musiał przechodzić testy na dragi i zazywać bez potrzeby psychiotropy przez jakiś czas bo miałem juz wcześniej psychoze amfetaminową i twierdzą że musze rok to wpierdalać i czuć sie ogupiały jak teraz
 

Kolobrzeski

Member
Giet stary dasz rade, wierzymy w Ciebie!:smile:

A co do psychoz to moj znajomy mial jazdy po fecie, tez bral psychotropy i z tego co zaobserwowalem najlepszym sposobem leczenia jest odpowiednie otoczenie i dobry psychoterapeuta.
A ziolo tez czasem moze podstepnie i niezauwazalnie zamotac, naprawde warto zrobic sobie nieraz przerwe, i nie pisze Wam tego jako siewca mitycznych bajek o skakaniu z okna, tylko sam tego doswiadczylem.
Stara makysma - wszystko jest dla ludzi, ale z glowa i umiarem.
Coraggio!:wave:
 
C

ChaosX

Giet, nie bierz psychotropów, wypiorą Ci mózg, pal zioło bro! Powodzenia! :rasta: :smoweed:
 

frether

Member
Veteran
Kolobrzeski said:
A ziolo tez czasem moze podstepnie i niezauwazalnie zamotac, naprawde warto zrobic sobie nieraz przerwe, i nie pisze Wam tego jako siewca mitycznych bajek o skakaniu z okna, tylko sam tego doswiadczylem.
Stara makysma - wszystko jest dla ludzi, ale z glowa i umiarem.
Coraggio!:wave:
wyjąłeś mi to z ust

mój niepokój to net strasznie wolno coś ostatnio chodzi nawet fotki 1mega nie zuploaduje :wallbash: chyba będę musiał coś z tym zrobić.
 
Last edited:

Giet

Member
ChaosX said:
Giet, nie bierz psychotropów, wypiorą Ci mózg, pal zioło bro! Powodzenia! :rasta: :smoweed:
będe musiał niestety puki sie nie wyprowadze albo mnie wydupcą na bruk ale to bezsens skoro jestem i byłem zdrowy prawdziwą psychoze to miałem po siupie jak wcześniej pisałem ale wtedy sam zdawałem sobie sprawe że coś jest nie tak, przez tydzień dawali mi psychotropy a po 10 dniach stwierdzili że nie jestem chory tylko za ostro ćpałem i puścili mnie bez leków a teraz trzymali mnie 2miechy prawie bo mam spaprane papiery tym poprzednim pobytem i dlatego że nie siupałem tymrazem nawet nie jarałem tydzień co u mnie jest raczej zadkością
a jeśli chodzi o to zamotanie po jaraniu to raczej u mnie nie występuje wręcz przeciwnie jak sie zamulam to podczas fazy od niedawna umie wpaść w taki ekstatyczny trans jak po pixach tylko jak to robie bez jarania to nie moge zasnąć jeszcze ciekawiej jest jak sobie powoduje taką dziwną faze jednoczesny płacz i rozkosz w sumie to chyba dla tego mnie odwiezli do tego psychiatryka bo przesadzałem z tymi stanami i nie miałem jak zasnąć mogłem sie najebać czymkolwiek i spać ale nie kurwa musiałem sobie wyciąć 2miechy z zyciorysu ;/
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

A ja sie pytam co z IC, naszym dobrym starym IC?! Gdzie od lat nie bylo na ogolnym 'dajcie pestki...' 'szukam pestek...' Zarejstruje sie jeden z drugim 'taki' i sieje wkur*** nie tylko taka 'madroscia'! Nie jestem nastawiony jakos anty na nowych, ale to co widze ostatnio (nie od dzis)to nara... nie mam pytan! Czy ktos jeszcze czywa nad naszym ogolnym dobrem? Nad porzadkiem? Regulamin dziala? hm...eh...
Apeluje o jakas rozwage dla nowych oraz o szybkie 'sprowadzanie do pionu' w razie W na 'gorze'. Tyle ode mnie... Przepraszam, jezeli tylko ja mam taki 'feeling'.
 
Last edited:

Azzzzzz

Member
Veteran
^ dokladnie Jahu, ostatnio jest troche syf ale to trwa na razie wzglednie krotko, bo co to jest kilka dni pierdol do tych szczesliwych lat z IC :jump:,
wiesz jak to jest, puki nie zasiejesz pierwszego hektara to jestes tak naprawde nie obyty, ja wybaczam - chopak zacznie siac to sie zmieni !! :spank:

Pozdrawiam :jump:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Jahman a o co loto ? :spank: no tak to juz jest .... a najbardziej rozpierdala mnie osobiscie ze taki jeden z drugim pisze ze przeglonda forum od roku !!! BZDURA - i ja biore taka osobe za klamce- naciagacza .... bo gdyby przeglondal to forum chociaz by 4 miechy to by natknal sie na wczesniejsze przypatki zaniku MOZGU u poczatkujacych , a ludzie apelowali zeby glupot nie pisac :spank: i tez wiedzial by kilka podstawowych zasad jak to dziala , przedstwic sie to podstawa !!!ciekawi mnie czy taki ziomus co wpada na strone czolowych growerow swiata ma swiadomosc gdzie sie znajduje , czy ma swiadomosc ze duzo doswiadczonych osob pierdoli juz przeglondanie IC i branie w tym udzialu , kisza swoje hektary i kilogramy i maja sie swietnie - nie czytaj juz debili co pisza "DAJ PESTKE" !!!

pozdro

LukyPlayer -Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób.
 
Last edited:
V

vod

może kov potrzebuje kogoś do pomocy. wydaje mi się, że ostatnio rzadko bywa(sz), co z małym dzieckiem w domu jest absolutnie zrozumiałe. jest conajmniej parę osób na tym forum, które wydają się być dostatecznie rozgarnięte i zaangażowane, żeby móc im tą rolę powierzyć.

Edit: Osobiste spotkanie w amsterdamie/anglii na pewno da się jakoś zorganizować w razie czego. W końcu nie spieszy nam się jakoś zajebiście. Poza tym może DG zmieniła politykę. Modów na tym forum jest sporo.
 
Last edited:

hodowca

Active member
Veteran
to nie takie proste.z tego co slyszalem Dutchgrown kiedys powiedziala ,z nie da nikomu moda ,dopóki nie pozna go osobiscie :)
 

jahman

Active member
Veteran
hodowca said:
to nie takie proste.z tego co slyszalem Dutchgrown kiedys powiedziala ,z nie da nikomu moda ,dopóki nie pozna go osobiscie :)

To najbardziej zrozumiala rzecz, i niech tak zostanie. Mysle, ze wszystko jest pod kontrola:smile: Bez zmian. Pozdro!
 
Last edited:

cardiel

Member
Odnosnie tego calego zamieszania z niechcianymi postami..

Juz kiedys bylo to wspominane :smile: Przy kazdym napisanym poscie pod avatarem, pomiedzy waga od karmy a przyciskiem "filter" jest czerwono-bialy trojkat. Po kliknieciu na niego w oknie ktore wyskoczylo wystarczy wpisac " troll ", " asking for seeds" or łot ewer...

Za kasowanie tych postow jest odpowiedzielnych wiecej osob niz tylko DG i z tego co zauwazylem takie posty sa usuwane w krotkim czasie ( do godziny ) Nasz, Polski moderator ( :wave: ) ma obecnie wazniejsze sprawy na glowie niz walka z trollami i w pelni to rozumiem.

Tak wiec cytowanie glupich postow oraz odpowiedania na nie mija sie z sensem i zamiast tego wystarczy zglosic takiego posta... :D

Hmmm a tak sie zastanawiam, moze jest jakis skrypt ktory automatycznie usuwa posta zgloszonego, dajmy na to, 3 razy :chin: No nie wiem.. Jeszcze to rozkminie :smile:



O kurde, ale sie wkrecilem w pisanie tego posta hehe

C. :joint:
 

jaca30z

Member
niepokoji mnie ,że ktoś chce zlikwidować thread co na wędce siedzi ci...
chyba że to plota :p



za dużo pale....
 

BReal

Active member
http://wiadomosci.onet.pl/1859600,11,item.html

Moze to nie zwiazane z Marysia, ale przeraza mnie glupota naszych politykow. Elektrownie Atomowe niestety sa nam niezbedne i nie ma sie tu nad czym zastanawiac. A spoleczenstwo gdyby glupio zaglosowalo by to Polska cofnela by sie w rozwoju o cale wieki, heh... Wyjebac PSL z sejmu!!! Np. we Francji to okolo 80% energi pochodzi z takich elektrowni
 
T

thcfanatic

witam chlopaki przyszledl mi od allegro z przedsadowym wezwaniem do zaplaty i najlepsze jest to ze 1 cos wystawialem pol roku temu i mialem cos tam naliczone kolo 2zł a na w liscie pisze 15 zł wiecie nie mam zamiaru tego placic mial ktos takie cos ?? mysle ze to straszak ale nigdy nie wiadomo


jednak zaplacilem nie ma co sie pier...lic i narazac na wieksze klopoty
 
Last edited:
Top