What's new

Nasze niepokoje...

zaraz mnie cos trafi... juz nie wytrzymam dluzej ;(
.......#$@!!!*!zZZz@1!..niemoge UPLOADowac fot ..##!*!juz nie wiem co mam zrobic do wafla, przeinstalowalem caly system i dalej chatka z gowna, wezcie pomozcie, brakuje jakiejs wtyczki ale nie wiem jakiej, mam serP3,wrzystkie przegladarki w najnowszych wersjach i dalej dupa
 

rberciol

Member
starzy probuja zrobic wszystko zebym wyszeld z nalogu, poza tym policja juz byla. Tyle dobrze ze paka mi poki co nie grozi
 
Last edited:

Silas

Member
Veteran
rberciol: przykry temat... w sumie nie ma co się dziwić...ja o swoje dzieci też się będę martwił i nie chce aby one także dążyły do hardcore'u. Jeżeli wszystko się konkretnie rozwinie..kolejne pokolenia młodych będą bardziej agresywne i impulsywne...nawet w polsce może się narobić syf jak w LA.

Moim niepokojem - czy starczy miejsca w boxie ;D

Chłopaki nie łamta sie...
Zarzućcie najzajebistszy kawałek dla wszystkich producentów/dostawców/sprzedawców!
http://www.youtube.com/watch?v=VbP1PylMqPo
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
a mi przykro, że już nie widuję konopek żywych... i nie zobaczę aż do wiosny... łeeee
P.S. no.... może jedna jeszcze została :D
 
Last edited:
ten specyficzny zapach, ciezki i lepki, jak pierwsza chmora gazow bojowych,palona guma opon.przestrzen pluc napelnia sie jak balon,rosnie wypelniajac pokoj. juz nie trzeba wstrzymywac oddechu, objal przestrzen w wielkim wybuchu, pedzac z predkoscia swiatla rozlewa sie po pustce kosmosu.wstrzas, czarny calun przeszywa wiazka swiatla, migocze, roscina mrok oslepiajacym blaskiem, rozcina moje mysli, wiazki przecinajace moja jazni jak komety porywajac jej fragmenty w niezrozumiale dla mnie wymiary. czuje lek przed defragmentacja, widze go, unosi sie skulony jak maly chlopiec w bialej swietlistej mgle,.
czy ja to widze? czy jestem? nie czuje bym mial cialo, nie czuje bym mial oczy, czy chlopiec zaciskajacy piastki to ja? widze go..boi sie otworzyc swoje wielkie dzieciece oczy.. jestem spokojny, nie odczowam zadnych emocji. czy moglo to wygladac inaczej? jestem tym co mnie otacza, nie potrafie tego nazwac, nie potrafie tego zobaczyc ani tego dotknac, czuje jednosc ze wszystkim lub niczym, jestem wszystkim..a moze nie ma mnie wcale? czy zagladajac dalej niz wzrok mozna odnalesc idee, sens?
halas? dzwiek? znam te slowa, wiem co znacza ale nie rozumiem.. slowa.. znacza dla mnie tyle co opis lasu dla niewidomego.. a jednak to dzwiek.. brzmial jak spadajaca kropla gdy uderza o dno studni.
to dzwiek kurtyny, opada kryjac za ciezkim plotnem miejsce o wiele prostrze i pelniejsze,choc nie zrozumiale..wstrzas, znow nie wiem co sie dzieje. sila odsrodkowa wciska mnie w cos miekkiego..czuje jak by ktos na mnie gore polozyl.. czuje ze moje rece probuja odepcznac napierajaca mase.. lozko... boze lozko, ufff...
-kochanie.. dobrze?
- eblee ook..
jak dobrze ze jestes:) nie wazne ze pokoj zwija sie w rulonik, kanapa oplata sie na mnie jak boa wyciskajac ostani oddech, tak wspaniale czuc twoja dlon, cieply glos odpedzajacy samotnosc, odpedzajacy pustke..
- kochanie / masz najpiekniejszy usmiech na swiecie/ juz dobrze.. wrociles? daj fajeczke bo ci sie woda z niej wylewa :) podrozniczku moj ;)

ojjojoj.. ide? gdzie ide? widze moje tenisowki na gestej trawie.. hustawka i rowerek dzieciecy. widze dokladnie jak zdzbla trawy padaja pod moimi krokami.
-poziomka , uff....
czuje cie, uwielbiam gdy jestes blisko...co sie dzieje? z pewnoscia jestem na lozku...nie wiem gdzie sa moje trampki.. skad ta trawa... pokoj wyglada juz normalnie..
- hehehe... poziomku :)
acha... ok... film, na scianie leci jakis jakas scena z placu zabaw, jest duzo trawy.. hustawka..
- no powiem ci ze niezle was wygielo....
- o boze.. co sie stalo, hmm.. ile mnie nie bylo?.. nie rozumiem..., kudelku zyjesz?
- o stary....
- wyjelo wam 20min
- ILE?!!! 20min?!
-przepraszam, ale ja jeszcze nie rozumiem...heheh nic nie rozumiem....

pozdr 4@ll
salvinor A i B x60
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Dobry-niepokojacy 'smoke?' trip ;)))
Niepokoi mnie szybkie tempo minimalizacji zawartosci sloiczkow cinnamonka. O shamanie i passionie dawno juz zapomnialam. Mialam zaszyc sie na zime a tu wyczuwam lipe :) Dobra dobra druga strone medalu ze za tydzien-moze dwa puszcze wam fotki in :))
 

hodowca

Active member
Veteran
zielonylasss said:
Policjanci wkroczyli do mieszkania około południa, akurat w momencie, gdy siedział przy komputerze. Tak właśnie został namierzony, gdy przez Internet instruował jak zaopatrzyć się w nasiona i odżywki dla roślin...

hahaha! taaaa...no tak- namierzyli go tymi kosmicznymi promieniami omega do szukania kolesi instruujących jak zaopatrzac sie w nasiona w internecie.....
A ja myślę ,ze to ma poprostu pewne powiązania inną sprawą....i policjanci poprostu jak zwykle dostali adres tej osoby od jakiegoś klowna ,kory poszedl wczesniej i go wsypał....tak to sie poprosu dzieje... ,a nie ,ze go "namierzyli" ,no oczywiście mógł tez wpasc przez wlasną glupote....
Artykuł zaś, sformuowany jest w taki sposób aby przestraszać internetowych growerów....heheh bo wiedzą ,ze jest nas coraz więcej ....i więcej....
Tak trzymac chłopaki! Nie bać sie ! robić swoje i nie popadać w paranoje!
 
A

ares420

a od kiedy nasiona sie na gramy warzy? ich tam musiała być z seta.
Ehhh te pieski, pieski...
 

Silas

Member
Veteran
hodowca: racja racja...mnoży się nas okrutnie. Na mojej ulicy wliczając mnie są minimum 3 osoby które uprawiają/uprawiały. Znajomej boy też outa ciśnie...spoty coraz bardziej przypałowe...wiara kradnie... inni sadzą i też zostają okradani...a lamusy cieszą morde rasowymi strainami wkręcając film że Siejka tak mocarnie klepie. Nie ma to jak wiara w moc naszych polskich landrance ;D myślą że rośnie sobie taki IBL na polskiej ziemi i że kopyto ma zajebiste samo z siebie...a prawda taka, że palą czyjąś robotę i z sieją to nie ma nic wspólnego.

Moimi niepokojami...hmmm stan zdrowia niedopisuje...dziewczynki sie coś podrywać nie chcą...rżną jakieś niedostępne...zranione poprzednimi związkami...jakieś nieufne... a ja bym im dał taką miłość, której w życiu nie zapomną <evil inside>

soulflayer: pozdrów swoją ukochaną;) kurde zajebiście mieć taką osobę u boku...miałem...nie mam;D a sam nie lubie być. Za dużo czasu na głupoty.
Co z tego, że filmy oglądam i czaje fabułe...wolał bym, żeby jakaś panna mi przeszkadzała na wszelakie sprośne sposoby ;D
Ogolnie z młodymi dupami film taki... że chcą miłości...ale przychodzi 18stka...w bani odpierdala...po dłuższym czasie sie nudzą. Poprostu są niedojżałe. A mówią że laski są ileś tam do przodu przed facetami...a to bullshit taki dla mnie, że japierdole... są tak dojżałe do przodu, że laski w moim wieku patrzą na to aby facet miał już fure...kapuche... a miłość sama sie narodzi w takich warunkach.
Wolności plusy także są choć przywykłem do użerania sie z nieznośną babą ;D
Ze mnie świnia co lubi sie dymać...a teraz ciałka do zabawy brak ;P
centralnie...Pić ...palić i pieprzyć...mieć dużo hajsu i dziewczyn ;D Z piciem to nie rozkręcam tematu za bardzo bo nie lubie.. ale reszta jest OK:)

Co do powinięć...przejebane. Zaczęli by likwidować fabryki speeda i przerzuty XTC a nie drobnych farmerów haltują cfele. To jest tak samo jak mandaty za picie w miejscu publicznym...w czasie kiedy oni wypisują mandat...ktoś dostaje wpierdol i nie może się doprosić pomocy. Zrobisz coś drobnego - HALT...dostaniesz po ryju - gdzie ta zasrana policja?
Nie każdy pies taki jest...ale chujowa mentalność większości się udziela.
Niektórzy podjadą...zapytają co Panowie robicie...czy nie macie czegoś zielonego...powiedzą dobranoc i pojadą. Bez jakiegoś fiskania...problemów...
Im służba spokojniej minie...my wrócimy do domu na czas bez kłopotów. Równowaga zachowana.

Ale mnie dopadło na te niepokoje;D ale pociesze sie zakwasami po siłce ;D uwielbiam je:) No Pain No Gain :)

s.flayer - jak pykne 50ty post to chlasne ci PMa bo musze sie cos dowiedziec na temat naszego kolegi ;)

BTW: wbija ktos na tego czata calego ??
Pozdro bracia!
 

cardiel

Member
a mnie niepokoji moj brak ogolnej wiedzy zyciowej hehe

otoz....

mam na sprzedaz pare biletow za granice, ale nie bardzo wiem jak pobrac za nie oplate... Ktos moze sie orientuje? Wiem, ze moga najpierw przelac mi kase na konto a potem wysle te bilety, ale czy jest takie cos jak przesylka pobraniowa za granice?

Bylbym niezmiernie wdzieczny za wszelka pomoc

Pozdro :smile:
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Moze sprobuj paypalem www.paypal.pl podpinasz konto do karty kredytowej i dzialasz przez neta. Na oficjalnej stronie poczty polskiej zobacz czy maja za granice pobraniowe, ale mysle ze maja... Pozdr
 

bandzior

Member
przed chwilą dowiedziałem się że mój dobry ziomek pojechał na sanki :frown: a w ciągu kilku dni 3 innych dostało bilet w jedną stronę na Ciupagi
jakiś cwel zajebał mi rośliny a hajsu na palenie nie mam i czeka mnie przymusowy detox znowu długów sobie narobiłem sporych i parę dni temu prawie spaliłem mieszkanie ledwo co to ugasiłem :frown:
pzdr
 
D

darek648

a ja poprostu martwie sie co bendzie jutro nidy nie wiadmo co przyniesie nowy dzień i martwi mnie to że wojo mnie ściga i że szybko nie przestanie jak sie od nich uwolnić :(
 

Bad MTF

New member
a moim niepokojem jest jezdzenie autem.... jak to jest wkoncu z tym testerem na thc co sie wkłada do ust , jak zatrzyma nas pies do kontroli ? on wykrywa obecnosc thc w tej chwili, a czy wykryje thc, jesli palilo sie np. 7 dni temu ?
pozdrawiam !
 
Top